Oficialus aprašymas

Nuo 1935 m. VFMC pelnė reputaciją kaip žinoma bendrojo ugdymo, akredituotos dvejų metų privati ​​kolegija. Paskirtas kaip Pensilvanijos karo koledžas, VFMC teikia edukacinę patirtį, skirtingai nei bet kuri kita Pensilvanijos Sandrauga. Kvalifikuotas akademinis fondas, remiamas karinės aplinkos, sukuria holistinį švietimo požiūrį į šiuolaikinės ir ateities charakteristikų lyderių ugdymą. Gebėjimai ir atributai, sukurti per mūsų penkias kronestones: akademinį kompetenciją, charakterio vystymąsi, asmeninę motyvaciją, fizinę plėtrą ir lyderystę, sudaro pagrindą mūsų absolventams siekti akademinės ir asmeninės sėkmės.

Apskritai " Valley Forge Military College misija yra ugdyti kariūnus akademinėse ir karinėse aplinkose, kad jie būtų visiškai pasirengę vykdyti savo pareigas, kaip piliečių vadovus, kurie yra protiškai budrūs, tvirti kūną, dėmesingi kitiems ir turi aukščiausią valios, garbės , lojalumą ir drąsą. Skatinti aukštus moralinius standartus ir stiprius charakterio bruožus, kurie padaro visus kariūnus kreditą sau, savo šeimoms, jų almams ir jų šaliai.

VFMC vizija yra spindintis švyturys, raginantys jaunus žmones iš viso pasaulio sutelkti visą savo intelektinį, fizinį, moralinį ir vadovaujantį potencialą per "Valley Forge" kompetencijos tradicijos sukurtą struktūrą ir įkvėpimą.

VFMAC filosofija yra tobulinti visą individą visapusiškoje savęs ir grupių tobulinimo sistemoje. Institucija siekia ugdyti kiekvieną kariūną taip, kad prisideda ir sustiprina kariūnų sugebėjimus įsitikinti gyvenimo iššūkiais. "Valley Forge" siekia šio tikslo, panaudodama visapusišką akademinę ir karinę aplinką kaip integruotą mechanizmą, skirtą parengti absolventus tapti išsilavinusiais piliečių simbolių lyderiais. Mūsų griežtai struktūrizuotos ir prižiūrimos kariūnų vadovaujamos bendruomenės dinamika skatina atsakingą ir informuotą pilietiškumą demokratinėje visuomenėje. "Valley Forge" karo mokyklos ugdymas padeda mūsų absolventams įgyti gebėjimų ir siekių veiksmingai susidoroti ir išspręsti gyvenimo problemas, tiek valstybines, tiek privačias.

Lyderių ugdymas plėtojant visą asmenį

Tiek akademinė, tiek karinė aplinka, VFMAC kuria visą lyderį. Mūsų tarptautinė reputacija pagrįsta fondu, kurį apibendrina Penkių kronštejonų: " Cademic Excellence", "Asmeninė motyvacija", "Character Development", "Physical development" ir "Leadership" . Penkių pagrindinių tikslų tikslas yra padėti studentams pasiekti savo akademinį potencialą ir pasiekti sėkmės ne tik klasėje, bet ir už klasės ribų. VFMAC iš savo kariūnų lyderių priskyrė prie ginklų klubo savo apdovanojimų turinčiai žirgų lenktynių programai, praktiškai moko studentų vadovybę ir atsakomybę.

Akademinė kompetencija

 • Mūsų specialusis fakultetas kuria kariūnus, turinčius žinių keturių metų kolegijoje, savo karjeroje ir visą savo gyvenimą.

Asmeninė motyvacija

 • Per komandinį darbą, organizacinį pasididžiavimą ir asmeninių tikslų nustatymą ir įgyvendinimą kiekvienas kariūnas mokosi siekti kompetencijos.

Simbolių kūrimas

 • Kariūnai mokosi prisidėti prie visuomenės, išlaikydami aukštus šalies charakterio ir meilės standartus.

Fizinis vystymasis

 • Per fizinį išsilavinimą ir sportinę konkurenciją kiekvienas kariūnas išmoko įpročius ir požiūrį, reikalingus fizinei sveikatai visą gyvenimą.

Vadovavimas

 • Sudarius aplinką, kariūnai mokosi individualios atsakomybės ir įgis gebėjimą tapti piliečių lyderiais.

TARPTAUTINIS

TARPTAUTINIAI STUDENTAI, Vienas iš didžiausių "Valley Forge" karo akademijos stiprybių

TARPTAUTINĖS KOLEGIJOS ADMINISTRAVIMAS

 • Užpildykite paraišką internetu arba pateikite spausdintą kopiją su 25 EUR negrąžinamu paraiškos mokesčiu
 • Pateikti aukštosios mokyklos nuorašus ("World Education Services" arba "Evaluation Services, Inc")
 • Pateikti TOEFL balą 75 (internetinis), 213 (kompiuterinis) arba 550 (popierine) ARBA
 • IELTS Taškai, kurių ne mažiau kaip 6 metai
 • SAT / ACT balai

TARPTAUTINIAI KOLEGIJOS STUDENTŲ DOTACIJOS IR APDOVANOJIMAI

 • Tarptautinės moters lyderystės apdovanojimas: apdovanotas TARPTAUTINIOMIS moterų kariūnų, kurie parodė lyderystę, akademinę kompetenciją ir įsipareigojimą gerinti savo bendruomenę. Studentai turi turėti bendrą aukštojo mokslo GPA 2,5, SAT 1000 (matematikos ir verbalinės) arba ACT 17. Reikia dviejų rekomendacinių laiškų. TOEFL balas 75 arba IELTS rezultatas 6 reikia. Jei yra kvalifikuoti, studentai galės gauti "Valley Forge" dotaciją iki 5000 JAV dolerių. Atsinaujinantieji kiekvienais akademiniais metais yra 2,5 GPA.
 • Tarptautiniai apdovanojimai už nuopelnus: nuo 2000 iki 8000 JAV dolerių per metus dotacijos siūlomos kvalifikuotiems tarptautiniams studentams, turintiems puikių akademinių ar sportinių įrašų. TOEFL balas 75 arba IELTS rezultatas 6 reikia. Atsinaujinantieji kiekvienais akademiniais metais yra 2,5 GPA.

TARPTAUTINĖS AKADEMIJOS ĮMONĖS

 • Užpildykite paraišką internetu arba pateikite spausdintą kopiją su 100 JAV doleriu negrąžinamu paraiškos mokesčiu
 • Įvertinimai per pastaruosius trejus (3) metus (anglų k.)
 • Visi tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti TOEFL Junior testą
 • Mokytojų atliekami vertinimai (Matematika, anglų kalba ir pagrindinis / orientacinis patarėjas)
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Valley Forge Military College

Į Verslo administravimo programos bendradarbis siūlo griežta akademinės mokymo orientuotas įvykdyti visas menų laipsnis bendradarbis reikalavimus, o pastačius už A Verslo ... [+]

Asocijuota verslo administravimo

Į Verslo administravimo programos bendradarbis siūlo griežta akademinės mokymo orientuotas įvykdyti visas menų laipsnis bendradarbis reikalavimus, o pastačius už A Verslo dur ne VFMC ir vėliau perkelti į ketverių metų institucijos studentas, siekdama bakalauro laipsnį , Programos tikslas yra atskleisti studento teorijas ir principus, kuriais grindžiama įvairių verslo sričių, pavyzdžiui, kad studentas gali geriau įvertinti savo interesus ir gabumus šiuo konkrečiu studijų sritis. Teorija dar labiau sustiprina naudojant programas su realiu gyvenimu ir verslo patirtį verslo arenoje ir dabartinių įvykių.

Baigus šią programą studentas turi būti gerai pasiruošę perkelti į ketverių metų įstaiga pagrindinis: Apskaita, Ekonomika, Verslo administravimas, Tarptautinio verslo, finansų arba rinkodaros.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne
August 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Valley Forge Military College

Fizinių mokslų ir pre-inžinerijos programos mokslų asociacija studentams suteikia tvirtą pagrindą mokslinio metodo ir principų, reglamentuojančių fizinio pasaulio veiklą, ... [+]

Fizinių mokslų ir pre-inžinerijos programos mokslų asociacija studentams suteikia tvirtą pagrindą mokslinio metodo ir principų, reguliuojančių fizinio pasaulio veiklą, žinias. Studentai šią programą gali pasirinkti vieną iš dviejų kūrinių, remiantis jų interesus: mokslinių tyrimų fizikos, bio-fizikos, geofizikos, gamybiniu Tech, arba iš anksto inžinerijos.

Iš anksto inžinerijos trasa sudaryta tiems studentams, planuojantiems perkelti į inžinerijos programą ir reikalauja, kad studentai imasi specialių kursų skaičiavimas ir inžinerinių statikos.

Studijų programų

Mūsų karinė tradicija naudingas visiems studentams: tie, kurie eiti į karininkų mokymus ir tiems, kurie nori vykdyti kitas kelius. Tyrimas Korn / Ferry International ", rodo, kad vadovavimo įgūdžių išmoko karinio mokymo padidinti sėkmės bendrovės gyvenime - tai gali būti, kodėl daugelis mūsų absolventų eiti kapitonas savo verslą. Nepriklausomai nuo jūsų tikslas, VFMC turi akademines programas, kurios padės jums gauti ten.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne
August 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Arts

Valley Forge Military College

Dailės Associate laisvųjų menų programa siūlo studentams galimybę ištirti drausminių srityse, kurios teikia tvirtą pagrindą laisvųjų studijų masyvo. ... [+]

Dailės Associate laisvųjų menų programa siūlo studentams galimybę ištirti drausminių srityse, kurios teikia tvirtą pagrindą laisvųjų studijų masyvo.

Ši programa apima kursus, kurie apima humanitarinių, istorijos ir politikos mokslų disciplinų, parengti studentus tęsti akademinę ir karjeros interesus įvairiose srityse, kurios apima teisės, medicinos, švietimo, tarptautiniais santykiais, žmogaus paslaugas, literatūros ir kultūros, diplomatija ir administravimas.

Kaip jie vykdyti plataus masto švietimo fondo teikiamą pagal VFMC laisvųjų menų programą, studentai plėtoti analitinę mokymus, komunikabilus įgūdžius ir garso drausminę pagrindą, kuris leis jiems įvertinti problemas ir formuluoti bendrus ir praktinius sprendimus sudėtingų ir daug pastangų problemų sąveika žmonių visuomenės ir parengti juos imtis savo vietose, kaip pilietis lyderių vis globalioje visuomenėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne
August 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Valley Forge Military College

Dailės bendradarbis teisingumo ir saugumo studijų programa suteikia studentams išsamią fone vietos, valstijos, šalies ir tarptautinio saugumo sumetimais. ... [+]

Dailės bendradarbis teisingumo ir saugumo studijų programa suteikia studentams išsamią fone vietos, valstijos, šalies ir tarptautinio saugumo sumetimais.

Ypatingą dėmesį skiriant teorinių perspektyvų ir praktinių susirūpinimą, VFMC teisingumo ir saugumo studijų programa rengia tarpdisciplininį supratimą apie saugumo pagrindų ar teisėsaugos, informacijos saugumui ar nacionalinei ir pasaulio saugumui. Koncentracija leidžia studentams pritaikyti savo studijas su individualiais interesais, išlaikant pritaikomumą ketverių metų institucijoms.

Studentai, kurie baigę šią programą bus pasirengę įsitraukti į darbo rinką kaip žemo lygio saugumo specialistas, ar galime perkelti į ketverių metų bakalaureato programą. Galimi karjeros su šio laipsnio yra Business Intelligence analitikas, žvalgybos analitikas, teisėsaugos pareigūno, karinę PROFESSIONAL, ekstremalių situacijų valdymo personalą, taip pat bet kokius su saugumu susijusios pozicijos, kad reikia mokslinių tyrimų ir analizę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne
August 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
1001 Eagle Road
Wayne, Pennsylvania, PA 19087 US
Social Media