Valencia College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Koledžas, kuris rūpi

Valencia College laimėjo 2012 m. "Community College Excellence" apdovanojimą "Aspen", pripažindama jį geriausia dvejų metų kolegija Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mes pavadinta geriausia, nes teikiame kokybišką išsilavinimą ir padeda mokiniams pasiekti savo tikslus. Mes turime vieną aukščiausią išsilavinimo lygį šalyje ir garantuojame perkėlimą į valstybinį universitetą.

Valencia College yra labiau įperkama vieta, kur pradėti savo JAV švietimą. Mes teikiame pirmuosius dvejų metų bakalauro laipsnį, tačiau mūsų studijų kaina yra 40 procentų mažesnė už valstybinį universitetą. Mes taip pat turime puikių dėstytojų ir konsultantų, mažų klasių dydžių ir daugybę paramos išteklių, kurie padės jums sėkmingai dirbti.

Valencia College daugiau nei 175 šalys atstovaujamos mūsų universitetuose, sveikina studentus iš viso pasaulio. Ir, kur jūs ateisite, mes padėsime jums sėkmingai dirbti JAV kolegijoje.

Valencia College yra akredituota pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos.

International Education Week 2018 - "We Are One"Stevenas Sobelis, 2018 m. Tarptautinė švietimo savaitė - "Mes esame vieni"

Gyvenimas Orlandoje

Ištisus metus saulėlydis, vietiniai pramogų parkai ir netoliese esantys paplūdimiai padarė "Orlando" pirmaujančią atostogų vietą. Bet svarbiausia, tai puiki vieta gyventi ir mokytis. Štai kodėl:

 • Orlandas yra kultūriniu požiūriu įvairus, turintis didelę imigrantų populiaciją. 2008 m. Žurnalas "Forbes" pavadino "Orlando # 5" "Amerikos naujausių imigrantų sostinių" sąrašą.
 • Orlandas auga kaip šalies sveikatos priežiūros ir biotechnologijos lyderis su sparčiai augančiu Medicinos miestu, kuris apima Centrinės Floridos medicinos koledžo universitetą, MD Andersono Orlando vėžio tyrimų institutą, Nemours vaikų ligoninę ir Floridos tyrimų centro universitetą.
 • "Downtown Orlando" siūlo unikalias meno vietas ir klestinčią muzikos sceną. Be to, "Orlando" yra tarptautiniu mastu žinomas apsipirkimo ir valgomojo punktas, kuriame yra daugiau kaip 5000 restoranų.
 • Sporto gerbėjams Orlando yra "UCF Knight College" futbolo komanda, "Orlando Magic" krepšinio komanda, "Orlando City" futbolo komanda ir "Atlanta Braves" ir "Houston Astros" beisbolo sporto šakos.
 • Centrinės Floridos oras yra lengvas, vidutinė metinė temperatūra yra 72,4 ° F / 22,4 ° C.
 • "Metro Orlando" yra viena iš sparčiausiai augančių aukštųjų technologijų regionų ir ilgą laiką buvo pripažinta pirmaujančiu modeliavimo, modeliavimo ir mokymo centru, kuriame daugiau nei 100 šios srities kompanijų, įskaitant Northrop Grumman ir Lockheed Martin.
 • "Orlando", žinomas kaip "The Beautiful City", gyvena sodrios kraštovaizdžio ir senovės gamtinių vietovių, įskaitant daugiau kaip 300 ežerų ir upių.


Mes remiame tarptautinius studentus

Valencia College mes vertiname savo tarptautinius studentus ir stengiamės sukurti aplinką, skatinančią tarpkultūrinį supratimą ir vertinimą. Be to, kad jums paskirtas patarėjas, kuris gali padėti kiekviename jūsų kolegijos karjeros etape, galite pasinaudoti ir kitomis mūsų paslaugomis.


Paramos paslaugos

 • Tarptautiniai patarėjai, padedantys priėmimo procese, imigracijos, akademinės ir asmeninės konsultacijos F-1 ir J-1 studentams.
 • Orientavimo sesija skirta tik tarptautiniams studentams.
 • Akademinė parama, įskaitant bibliotekas, laboratorijas, rašymo centrą ir mokymą.
 • Nemokamas belaidis internetas, kompiuterių laboratorijos, el. Pašto paskyra ir IT palaikymas.
 • DirectConnect į UCF - programa, užtikrinanti garantuotą priėmimą ir sklandų perėjimą į Centrinės Floridos universitetą.


Padarykite kuo daugiau kolegijos patirties

Nuo akademikų iki įsitvirtinimo universitetuose Valencia College suteikia daugybę galimybių maksimaliai padidinti savo laiką čia.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Tarptautinė švietimo savaitė - maisto ir šokių festivalis 2017 m

Geriausios studijų programos

Valencia College siūlo daugiau nei 60 studijų programų. Populiariausi mūsų tarptautinių studentų programos yra verslo, inžinerijos, meno ir pramogų programos. Šios programos suteikia praktinės patirties ir yra mokomos pramonės specialistų.


Apdovanojimų kolegija

"James M." ir "Dayle L. Seneff" apdovanojimų koledžas siūlo sudėtingą ir išsamų mokymosi kursą, taip pat akcentuojamas mokymasis ne klasėje. Pasirinkite iš trijų skirtingų takelių: tarpdalykinių studijų, lyderystės ar bakalauro studijų.


Campus renginiai ir veikla

Nuo kino festivalių iki muzikos ir šokių koncertų, spektaklių, svečių kalbėtojų ir kultūrinių renginių, tokių kaip Brazilijos kino festivalis ir Tarptautinė švietimo savaitė, visada kažkas vyksta Valencia College miesteliuose. Didžiausias studentų renginys yra Dvasios diena, kiekvieną rudenį vykstantis festivalis. Ilgametė tradicija, šis įdomus įvykis - muzika, maistas, žaidimai ir konkursai.

International Education Week - "We Are One"Stevenas Sobelis, 2018 m. Tarptautinė švietimo savaitė - "Mes esame vieni"

Studentų klubai ir organizacijos

Yra daug būdų įsitraukti į kampusiečius ir susipažinti su naujais žmonėmis Valencia College . Yra daugiau nei 60 studentų grupių, klubų ir organizacijų, įskaitant filmų, knygų, meno ir gyvūnų mėgėjų klubus, karjeros interesų grupes, studentų vyriausybę, savanorių "Valencia" ir vidinius sporto renginius.


Studentų klubai ir organizacijos, turinčios pasaulinę perspektyvą

 • Amnesty International
 • Karibų studentų asociacija
 • Musulmonų studentų asociacija
 • Valensijos tarptautinis klubas
 • Modelis Jungtinių Tautų
 • Amerikos arabų kultūros klubas
 • Haičio studentų asociacija
 • Valensijos tarpkultūrinė studentų asociacija
 • Lotynų Amerikos studentų organizacija
 • Taikos ir teisingumo visuomenė

Vietos

Orlandas

Address
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Orlandas, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos