Oficialus aprašymas

Koledžas, kuris rūpi

Valencia College laimėjo 2012 m. "Community College Excellence" apdovanojimą "Aspen", pripažindama jį geriausia dvejų metų kolegija Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mes pavadinta geriausia, nes teikiame kokybišką išsilavinimą ir padeda mokiniams pasiekti savo tikslus. Mes turime vieną aukščiausią išsilavinimo lygį šalyje ir garantuojame perkėlimą į valstybinį universitetą.

Valencia College yra labiau įperkama vieta, kur pradėti savo JAV švietimą. Mes teikiame pirmuosius dvejų metų bakalauro laipsnį, tačiau mūsų studijų kaina yra 40 procentų mažesnė už valstybinį universitetą. Mes taip pat turime puikių dėstytojų ir konsultantų, mažų klasių dydžių ir daugybę paramos išteklių, kurie padės jums sėkmingai dirbti.

Valencia College daugiau nei 175 šalys atstovaujamos mūsų universitetuose, sveikina studentus iš viso pasaulio. Ir, kur jūs ateisite, mes padėsime jums sėkmingai dirbti JAV kolegijoje.

Valencia College yra akredituota pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos.

International Education Week 2018 - "We Are One"Stevenas Sobelis, 2018 m. Tarptautinė švietimo savaitė - "Mes esame vieni"

Gyvenimas Orlandoje

Ištisus metus saulėlydis, vietiniai pramogų parkai ir netoliese esantys paplūdimiai padarė "Orlando" pirmaujančią atostogų vietą. Bet svarbiausia, tai puiki vieta gyventi ir mokytis. Štai kodėl:

 • Orlandas yra kultūriniu požiūriu įvairus, turintis didelę imigrantų populiaciją. 2008 m. Žurnalas "Forbes" pavadino "Orlando # 5" "Amerikos naujausių imigrantų sostinių" sąrašą.
 • Orlandas auga kaip šalies sveikatos priežiūros ir biotechnologijos lyderis su sparčiai augančiu Medicinos miestu, kuris apima Centrinės Floridos medicinos koledžo universitetą, MD Andersono Orlando vėžio tyrimų institutą, Nemours vaikų ligoninę ir Floridos tyrimų centro universitetą.
 • "Downtown Orlando" siūlo unikalias meno vietas ir klestinčią muzikos sceną. Be to, "Orlando" yra tarptautiniu mastu žinomas apsipirkimo ir valgomojo punktas, kuriame yra daugiau kaip 5000 restoranų.
 • Sporto gerbėjams Orlando yra "UCF Knight College" futbolo komanda, "Orlando Magic" krepšinio komanda, "Orlando City" futbolo komanda ir "Atlanta Braves" ir "Houston Astros" beisbolo sporto šakos.
 • Centrinės Floridos oras yra lengvas, vidutinė metinė temperatūra yra 72,4 ° F / 22,4 ° C.
 • "Metro Orlando" yra viena iš sparčiausiai augančių aukštųjų technologijų regionų ir ilgą laiką buvo pripažinta pirmaujančiu modeliavimo, modeliavimo ir mokymo centru, kuriame daugiau nei 100 šios srities kompanijų, įskaitant Northrop Grumman ir Lockheed Martin.
 • "Orlando", žinomas kaip "The Beautiful City", gyvena sodrios kraštovaizdžio ir senovės gamtinių vietovių, įskaitant daugiau kaip 300 ežerų ir upių.


Mes remiame tarptautinius studentus

Valencia College mes vertiname savo tarptautinius studentus ir stengiamės sukurti aplinką, skatinančią tarpkultūrinį supratimą ir vertinimą. Be to, kad jums paskirtas patarėjas, kuris gali padėti kiekviename jūsų kolegijos karjeros etape, galite pasinaudoti ir kitomis mūsų paslaugomis.


Paramos paslaugos

 • Tarptautiniai patarėjai, padedantys priėmimo procese, imigracijos, akademinės ir asmeninės konsultacijos F-1 ir J-1 studentams.
 • Orientavimo sesija skirta tik tarptautiniams studentams.
 • Akademinė parama, įskaitant bibliotekas, laboratorijas, rašymo centrą ir mokymą.
 • Nemokamas belaidis internetas, kompiuterių laboratorijos, el. Pašto paskyra ir IT palaikymas.
 • DirectConnect į UCF - programa, užtikrinanti garantuotą priėmimą ir sklandų perėjimą į Centrinės Floridos universitetą.


Padarykite kuo daugiau kolegijos patirties

Nuo akademikų iki įsitvirtinimo universitetuose Valencia College suteikia daugybę galimybių maksimaliai padidinti savo laiką čia.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Tarptautinė švietimo savaitė - maisto ir šokių festivalis 2017 m

Geriausios studijų programos

Valencia College siūlo daugiau nei 60 studijų programų. Populiariausi mūsų tarptautinių studentų programos yra verslo, inžinerijos, meno ir pramogų programos. Šios programos suteikia praktinės patirties ir yra mokomos pramonės specialistų.


Apdovanojimų kolegija

"James M." ir "Dayle L. Seneff" apdovanojimų koledžas siūlo sudėtingą ir išsamų mokymosi kursą, taip pat akcentuojamas mokymasis ne klasėje. Pasirinkite iš trijų skirtingų takelių: tarpdalykinių studijų, lyderystės ar bakalauro studijų.


Campus renginiai ir veikla

Nuo kino festivalių iki muzikos ir šokių koncertų, spektaklių, svečių kalbėtojų ir kultūrinių renginių, tokių kaip Brazilijos kino festivalis ir Tarptautinė švietimo savaitė, visada kažkas vyksta Valencia College miesteliuose. Didžiausias studentų renginys yra Dvasios diena, kiekvieną rudenį vykstantis festivalis. Ilgametė tradicija, šis įdomus įvykis - muzika, maistas, žaidimai ir konkursai.

International Education Week - "We Are One"Stevenas Sobelis, 2018 m. Tarptautinė švietimo savaitė - "Mes esame vieni"

Studentų klubai ir organizacijos

Yra daug būdų įsitraukti į kampusiečius ir susipažinti su naujais žmonėmis Valencia College . Yra daugiau nei 60 studentų grupių, klubų ir organizacijų, įskaitant filmų, knygų, meno ir gyvūnų mėgėjų klubus, karjeros interesų grupes, studentų vyriausybę, savanorių "Valencia" ir vidinius sporto renginius.


Studentų klubai ir organizacijos, turinčios pasaulinę perspektyvą

 • Amnesty International
 • Karibų studentų asociacija
 • Musulmonų studentų asociacija
 • Valensijos tarptautinis klubas
 • Modelis Jungtinių Tautų
 • Amerikos arabų kultūros klubas
 • Haičio studentų asociacija
 • Valensijos tarpkultūrinė studentų asociacija
 • Lotynų Amerikos studentų organizacija
 • Taikos ir teisingumo visuomenė
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Arts

Valencia College

Šis perkėlimo planas skirtas padėti jums pasiruošti perkelti į Floridos valstybinį universitetą kaip jaunesnysis, kad baigtų ketverių metų bakalauro laipsnį Mechanikos, p ... [+]

Šis perkėlimo planas skirtas padėti jums pasiruošti perkelti į Floridos valstybinį universitetą kaip jaunesnysis, kad baigtų ketverių metų bakalauro laipsnį Mechanikos, pramonės

Perkėlimo plano kursai yra įtraukti į Bendrojo lavinimo reikalavimus ir (arba) pasirenkamus kreditų reikalavimus, norint uždirbti savo asocijuotą meno laipsnį; studentai gali užsidirbti tik vieną daktaro laipsnį. Atkreipkite dėmesį, kad konkrečiam perkėlimui pasirinktam universitetui gali būti taikomi papildomi reikalavimai nei nurodytieji čia. Jei norite gauti konkrečią informaciją apie perdavimą, susitikite su Valensijos patarėju, kad galėtumėte peržiūrėti savo perkėlimo planus ir patikrinti perkėlimo įstaigos katalogą, kad būtų nustatyti specialūs reikalavimai. Studentai yra raginami imtis pasirenkant dalykus, susijusius su jų numatoma bakalauro studijų programa.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Valencia College

Valencia College mokslų ir turizmo vadybos magistro laipsnis yra dvejų metų programa, kuri rengia jus tiesiogiai lankytis specializuotoje karjeroje svetingumo industrijoj ... [+]

Valencia College mokslų ir turizmo vadybos magistro laipsnis yra dvejų metų programa, kuri rengia jus tiesiogiai lankytis specializuotoje karjeroje svetingumo industrijoje.

Ne tik mūsų programa įsikūrusi Orlando, vienoje iš populiariausių turizmo vietovių šalyje, taip pat pasižymi naujausia įranga - "Walt Disney World" svetingumo ir kulinarijos meno centru, komplektuojama su modernia kompiuterine laboratorija įrengta dinamiška prekybos sistema ir viešbučio priekinio stalo simuliacinė zona. Valensijos programa sujungia pamokų pamokas su mokymu darbo vietoje, kad padėtų jums pereiti į priežiūros ir vidutinio valdymo pareigas, susijusias su apgyvendinimo, maitinimo paslaugų, turizmo ir svetingumu. Vienas iš vertingiausių programos aspektų - 240 valandų stažuotė, leidžianti jums tobulinti lankytojų aptarnavimo ir valdymo įgūdžius bei patirtį, taip pat technines sritis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Valencia College

Valencia College Science (AS) laipsnio filmų gamybos technologijos asociacija" yra dvejų metų programa, kuri jums pasiruošusi eiti tiesiai į specializuotą kino industrijo ... [+]

Valencia College Science (AS) laipsnio filmų gamybos technologijos asociacija" yra dvejų metų programa, kuri jums pasiruošusi eiti tiesiai į specializuotą kino industrijos karjerą.

Nacionaliniu mastu pripažįstama, kad studentai gali būti įdarbinami, programa numato mokymus pradinio lygio pareigybes šešiose pagrindinėse kino gamybos srityse: sukibimą, elektrinį apšvietimą, redagavimą, garso, vaizdo kamerą ir statybas. Visos klasės yra praktikuojamos ir mokomos profesionalių kino kūrėjų, kurie naudoja savo ryšius, kad padėtų studentams rasti darbą kino filmuose, kartu su profesionaliais mokymais studijuoja tikrus filmų rinkinius. Per pastaruosius du dešimtmečius Valensijos filmų studentai turėjo ranka 47 vaidybinius filmus. Kasmet Valensijos kasmetinės kino šventės demonstruoja daugybinius filmus, kuriuose dirbo Valensijos filmų kūrėjai, taip pat studentų sukurtus trumpametražius filmus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Valencia College

Valencia College mokslo (AS) tinklo inžinerijos technologijų asociacijos narys yra dvejų metų programa, kuri rengia jus tiesiogiai pereiti į specializuotą karjerą kompiut ... [+]

Valencia College mokslo (AS) tinklo inžinerijos technologijų asociacijos narys yra dvejų metų programa, kuri rengia jus tiesiogiai pereiti į specializuotą karjerą kompiuterių tinkluose.

Dėl padidėjusių kibernetinių išpuolių skaičiaus ir vis labiau pažeidžiamos konfidencialios informacijos, specialistų tinklų kūrimo ir informacijos saugumo analitikų poreikis ir toliau didėja. Valensijos tinklų programa buvo paskirta Nacionalinio saugumo agentūros ir JAV Tėvynės saugumo departamento nacionaliniu akademinio kompetencijos užtikrinimo centru, kuris yra tik vienas iš 30 tautos centrų, siekiant padėti patenkinti šį kritinį poreikį. Su Valensijos programa jums bus išmokyti kurti, administruoti, prižiūrėti ir palaikyti vietines ir plačiajuosčio tinklo sistemas. Absolventai bus kvalifikuoti už įdomių technologijų vaidmenų tinklų projektavimą ir montavimą, infrastruktūrą, saugumą ir priežiūrą, reagavimą į incidentus, tinklų komunikaciją, tinklo stebėjimą ir administravimą bei kibernetinį saugumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Valencia College

Valencia College verslo administravimo asociacijos mokslo (AS) laipsnis yra dvejų metų programa, kuri jums pasiruošti eiti tiesiai į specializuotą verslo karjerą. Ar tai ... [+]

Valencia College verslo administravimo asociacijos mokslo (AS) laipsnis yra dvejų metų programa, kuri jums pasiruošti eiti tiesiai į specializuotą verslo karjerą.

Ar tai bumu ar biustas? Kodėl kai kurioms įmonėms pavyksta, o kiti nepavyksta? Kokie yra esminiai įgūdžiai, reikalingi verslo pelningumui šiandieninėje pasaulio ekonomikoje? Atsakymas į šiuos klausimus yra bet kokios klestinčios bendrovės ir Valensijos verslo administravimo studentų tikslas. Šioje programoje jūs išmoksite psichologiją, kuri padėtų įmonėms pelningai ir efektyviai išnaudoti verslo įgūdžius, reikalingus norint tapti vertingu turtu bet kurioje įmonėje. Naudodamiesi šimtų šalies geriausių darbdavių įnašais, susijusiais su kintančiais darbo poreikiais, Valensija nuolat atnaujina šią programą, įtraukdama naujausius verslo įgūdžius ir įgūdžius mokantiems studentams, norintiems sėkmingai dirbti verslo pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pedro, Venezuela - Student Testimonial

Oluwatobi, Nigeria - Student Testimonial

Uyen, Vietnam - Student Testimonial

Stephanie, Brazil - Student Testimonial