Virginia International University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Virginia International University VIU yra ne pelno universitetas įsipareigojo nustatyti naują standartą aukštojo mokslo. Per mūsų studentą orientuoto požiūrio, mes siekiame suteikti kuo teigiamą aplinką mokytis galima visur. Mūsų programos yra struktūrizuotas siekiant leisti studentams didelį lankstumą kuriant ir kryptimi savo studijas. Tuo pačiu metu, kiekvienas studentas yra priskiriamas asmeninis globėją, kuris veikia kaip žinoma, atrankos ir karjeros orientavimo gidas. VIU siūlo studijų stipendijas aukštųjų potencialių studentų, nes manome, kad geras išsilavinimas turėtų būti prieinama visiems, įskaitant tuos, kurie neturi reikalingų lėšų siekti aukštojo išsilavinimo.

Žengti koja kojon su naujausiomis technologijos plėtrą ir mokymo, mūsų mokymo ir medžiagos yra reguliariai peržiūrimi ir patikslinami ir mūsų instruktoriai gauna papildomą mokymą, kaip reikia. Kaip studentai šalia užbaigus jų programų Viso peržiūrėjimų karjeros konsultantai padės įdėti juos į stažuotes ir kitų darbo ir studijų pozicijas su vietos įmonėmis ir organizacijomis.

Gairės į vertikaliosios integracijos įmonei istorijos

Nuo įkūrimo 1998 metais, Virdžinija tarptautinis universitetas padarė didelę pažangą sudėtingas procesas, nustatančio naują universitetą. Žemiau yra keletas iš mūsų institucinės istorijos etapus:

Už Virginia International University koncepcija buvo sukurta Dr Isa Sarac, kuris po tyrinėti keliose vietose Jungtinėse Amerikos Valstijose, įsteigta VIU Fairfax, Virdžinija 1998 rugpjūtį. Valstybės Tarybos aukštojo mokslo Virdžinijos (SCHEV) įgaliotas Peržiūrų skaičius pradėti verslo administracijų programos magistras gruodžio 23., 1998 SCHEV suteikti įgaliojimai pasiūlyti diplomas ir pažymėjimo serija programas rugpjūčio 9 d., 1999 Gegužės 25, 2000 SCHEV davė Viso peržiūrėjimų laipsnių suteikimo instituciją MBA programa, o vėliau, kad suteikiama metų leidimo pradėti bakalaureato programa informatikos ir verslo vadybos. Mokslų magistras informacinių sistemų prasidėjo balandžio 24, 2003. Virdžinija tarptautinis universitetas surengė savo pirmąjį pradžios gegužės 4, 2006 20 absolventų dalyvavusiųjų Fairfax County užmiesčio klubas. Akreditavimo taryba Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų (ACICS) A nacionalinė akreditavimo įstaiga suteikė akreditaciją Virginia International Universiteto 2008 metų pavasarį (balandžio 15). Virginia Generalinė Asamblėja Namas bendrą rezoliuciją komitetas pristatė universitetą su raide "pagirtinas Virdžinijos tarptautinis universitetas nuo jos akreditacijos ir 10-ojo jubiliejaus proga" balandžio 23 d., 2008

Misija

Virginia International University misija yra mokyti studentus iš viso pasaulio per aukštos kvalifikacijos, taip pat įvairių dėstytojų ir kitų darbuotojų, o stengiasi pateikti akademinės programas absolventas, bakalauro ir sertifikatų lygio, kad sukelti intelektinį smalsumą, kritinis mąstymas ir kūrybiškumas skubiai reikalinga pasaulinės bendruomenės ir įsipareigojimą suteikti studentams žinių, kad galėtų siekti meistriškumo mokslinių tyrimų, stipendiją, ir kūrybinių pastangų.

VIU mokymosi tikslus

Baigęs Virginia International University, studentai galės:

Kritiškai mąstyti ir kūrybiškai Efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu Pademonstruoti žinias per mokslinės disciplinos ir suprasti, kad drausmę, susijusią su didesniu pasaulyje Produktyviai dirbti individualiai, ir grupėse Naudokite savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų padaryti teigiamą indėlį į visuomenę Naudokite pagrindo priimti sprendimus, grindžiamus etikos supratimą, pagarba įvairovei, ir klausimų supratimo su tvarumu susijusius Mokytis visą gyvenimą Paroda profesinį sąžiningumą, vadovavimo ir efektyvaus bendradarbiavimo įgūdžius

FILOSOFIJA

Kaip studentams, darbuotojams Bendrijoje ir dėstytojų, brėžiama iš įvairių nacionalinių, kultūrinių ir socialinių sluoksnių, VIU siekiama pagerinti aplinką, kurioje minties ir įvairių interpretacijų žmogaus patirtis yra puoselėjamos. Jis yra mūsų viltis ir lūkesčius, kad kiekvienas universitetas narys sukurs didesnį sąmoningumą ir gebėjimą reaguoti į, kolegos nariai, taip pat tiems, kurie už mūsų miesteliu, kurie yra mažiau privilegijuoti. Šio misiją, universitetas siekia efektyviai panaudoti visus turimus išteklius, siekiant užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę savo studentams, dėstytojams ir darbuotojams. Galutinis tikslas vertikaliosios integracijos įmonei yra ne mažiau kaip pereiti mokslininkų moralinio, intelektinio ir profesinio meistriškumo, kuris bus ne tik geresnį gyvenimą sau ir savo šeimoms, bet kas bus Vesk į geresnį pasaulį visiems.

Siekdamos toliau misiją ir filosofiją universitete, VIU yra įsipareigojusi siekti šių tikslų:

Norėdami įdarbinti ir išlaikyti puikią ir įvairią dėstytojų ir kitų darbuotojų remti mokymą, mokslinius tyrimus ir paslaugų misija universitete Pakelti universiteto mokymosi aplinką, siekiant pritraukti ir išlaikyti puikius studentus iš viso pasaulio, taip pat iš JAV Siekiant pasiūlyti mokymosi patirtimi po pamokų, kad padidinti tradicinių pamokymų ir parengti studentus pasaulio darbo jėgos Norėdami pasiūlyti up-to-data mokymo programą, kuri yra svarbi, užtikrinant kiekvienam studentui turi šias kompetencijas: kritiškai mąstyti, samprotauti analitiškai, spręsti problemas, realiai ir aiškiai bendrauti Norėdami stengiasi suteikti sėkmingą įsidarbinimą galimybes studentams

Vietos

Fairfax

Address
4401 Village Dr
22030 Fairfax, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos