University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurtas 1343 m., Pizos universitetas yra vienas prestižiškiausių Italijos universitetų.
Garsių universiteto absolventų tarpe yra Galileo Galilei, 3 Nobelio premijos laureatai ir 2 „Fields“ medaliai.
Tai yra vienas geriausių 3 universitetų Italijoje (ARWU).
Šiandien Pizos universitetas yra prestižinis modernus mokymo ir pažangių tyrimų centras.

Piza siūlo tarptautiniams studentams unikalią galimybę mokytis ir patirti Italijos istorijos ir kultūros turtingumą gražioje ir stimuliuojančioje aplinkoje. Visame pasaulyje garsėjantis Pasvirusiuoju bokštu, beveik visi jo padaliniai yra miesto širdyje. Jo strateginė geografinė padėtis, tarptautinis oro uostas ir puikus susisiekimas geležinkeliu suteikia galimybę savaitgalio kelionėms į kitas Italijos ir Europos dalis.

***

Fondo kursas yra vienerių metų programa, dėstoma tik anglų kalba, kuri užpildo atotrūkį nuo vidurinės mokyklos ir universiteto studijų ir suteikia studentams tinkamą akademinį pagrindą italų laipsniui Pizos universitete.
Ši programa skirta tarptautiniams studentams, kurie mokosi 11 ar 10 metų ir sėkmingai baigė vidurinę mokyklą, ir amerikiečių studentams, kurie per paskutinius vidurinės mokyklos kursus nesiėmė aukštesnio lygio praktikos (AP) kursų ir neišklausė dvejų metų kolegijos.

***

Vasaros mokyklos yra intensyvūs akademiniai kursai tarptautiniams studentams ir absolventams.
Jie dažniausiai trunka nuo 1 iki 6 savaičių ir vyksta tarptautiniame kontekste. Studentai ir dėstytojai atvyksta iš įvairių pasaulio šalių, visos paskaitos vyksta anglų kalba.
Jiems būdingas netradicinis mokymo formatas (seminarai, vadovėliai, ekskursijos, kultūriniai renginiai, verslo liudijimai ir kt.) Ir daugiadalykis požiūris. Profesoriai yra savo srities ekspertai ir labai domisi tuo, ką daro.
Vasaros mokyklos atitinka griežtus akademinius nuostatus: kiekviena iš jų gauna ne mažiau kaip 3 ECTS kreditus, o dalyviai, sėkmingai išlaikę baigiamuosius egzaminus, gaus oficialų akademinį nuorašą.

***

Kontaktai:

Pizos universitetas
„Lungarno Pacinotti“, 44 - 56126 Piza (PI), Italija

Informacija apie fondo kursus: studyabroad@unipi.it

Informacija apie vasaros mokyklas: support.summerschool@unipi.it

Kita informacija: international@unipi.it

Vietos

Piza

Address
Piza, Toskanoje, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Išlyginamosios studijos
Kursai
Vasaros kursai