Oficialus aprašymas

Nuo 1889, Universiteto Idaho buvo vieta, kuri tikisi, kad daugiau nuo savęs, daugiau iš savo studentų, labiau žiniomis ir daugiau iš gyvenimo. Universiteto Idaho kur atvyksta studentai sėkmingai ir išmokti vadovauti. Mūsų pagrindinis Campus Maskva, Aidahas - Ir mūsų centrai visoje valstijoje studentams "rasite daug galimybes dalintis mūsų bendruomenėje ir kultūroje.

Siūlome savitą derinį neįvykdytų didžiųjų ir studijų programas, atliktą fakultetas, pasaulinės klasės paslaugomis, žinomų mokslinių tyrimų ir gyvenamųjų miesteliu įspūdingas natūralioje aplinkoje.

Nėra geresnio būdo sužinoti, mąstyti ir gyventi nei Universiteto Idaho. Tikėtis daugiau iš pirmaujančių universitete. Mes pristatyti.

Ar žinojote?

Aidahas nuosekliai pripažinta kaip viena iš geriausių viešųjų kolegijose Ameriką Prinstono apžvalga. Kiplinger išvardyti Idaho savo "Best 100 vertybių Visuomenės kolegijų" mūsų akademinės stiprumo ir įperkamumą. Prinstono apžvalga pripažinta Idaho, kaip "Top 286 Green kolegijų" į savo sąrašą labiausiai atsakingas aplinkai. Mes esame tarp tik 15% išvardytų Prinstono Apžvalga savo tautos kolegijose "Best 368 kolegijose." 2012 Už Žurnalas internete rekomenduojama U Idaho kaip vienas iš 25 universitetų jo skaitytojai turėtų apsvarstyti. Vašingtono mėnesinis žurnalas koledžo vadovas šiemet užėmė apie Idaho universitetas tarp 100 geriausių šalies universitetuose socialinio mobilumo, tyrimų ir paslaugų. "Newsweek" žurnalas reitingą Idaho kaip trečias labiausiai prieinamą universiteto tautos savo "Best Kolegijos For You 2012". Aidahas turi daugiau nei 200 studentų organizacijos, daugiau nei 20 mažuma studentų grupes, ir gyvena garsaus Lionel Hampton tarptautiniame džiazo festivalyje. Jungikliai atletiškas komandos varžosi 16 vyrų ir moterų NCAA Division I sporto. Mes taip pat siūlome klubo sporto daugybė.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

University of Idaho

Amerikos kalbos ir kultūros programa (ALCP) misija yra teikti ne gimtoji anglų kalba su kalbinių, akademinių, socialinių ir kultūrinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai naršy ... [+]

Idaho JAV kalbos ir kultūros programa universitetas (ALCP) yra intensyvus anglų kalbos programa, skirta padėti studentams plėtoti įgūdžius, būtinus sėkmingai akademinių programų Jungtinėse Amerikos Valstijose ar tęsti savo profesinę karjerą. Nuo jos pradžios 1992 m ALCP padėjo šimtai studentų pagerinti savo anglų kalbos gebėjimus.

ALCP siūlo 21 valandų per savaitę instrukcija. Studentai gali pradėti aštuonių savaičių studijas, sausio, kovo, rugpjūčio arba spalį ar šešių savaičių programa birželio mėnesį. ALCP taip pat teikia trumpalaikes programas studentų grupėms ar specialistai.

Iš misijos Amerikos kalbos ir kultūros programa (ALCP) yra suteikti ne gimtoji anglų kalba su kalbinių, akademinių, socialinių ir kultūrinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai naršyti universiteto aplinką, Jungtinėse Amerikos Valstijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Moscow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba