University of Idaho

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 1889, Universiteto Idaho buvo vieta, kuri tikisi, kad daugiau nuo savęs, daugiau iš savo studentų, labiau žiniomis ir daugiau iš gyvenimo. Universiteto Idaho kur atvyksta studentai sėkmingai ir išmokti vadovauti. Mūsų pagrindinis Campus Maskva, Aidahas - Ir mūsų centrai visoje valstijoje studentams "rasite daug galimybes dalintis mūsų bendruomenėje ir kultūroje.

Siūlome savitą derinį neįvykdytų didžiųjų ir studijų programas, atliktą fakultetas, pasaulinės klasės paslaugomis, žinomų mokslinių tyrimų ir gyvenamųjų miesteliu įspūdingas natūralioje aplinkoje.

Nėra geresnio būdo sužinoti, mąstyti ir gyventi nei Universiteto Idaho. Tikėtis daugiau iš pirmaujančių universitete. Mes pristatyti.

Ar žinojote?

Aidahas nuosekliai pripažinta kaip viena iš geriausių viešųjų kolegijose Ameriką Prinstono apžvalga. Kiplinger išvardyti Idaho savo "Best 100 vertybių Visuomenės kolegijų" mūsų akademinės stiprumo ir įperkamumą. Prinstono apžvalga pripažinta Idaho, kaip "Top 286 Green kolegijų" į savo sąrašą labiausiai atsakingas aplinkai. Mes esame tarp tik 15% išvardytų Prinstono Apžvalga savo tautos kolegijose "Best 368 kolegijose." 2012 Už Žurnalas internete rekomenduojama U Idaho kaip vienas iš 25 universitetų jo skaitytojai turėtų apsvarstyti. Vašingtono mėnesinis žurnalas koledžo vadovas šiemet užėmė apie Idaho universitetas tarp 100 geriausių šalies universitetuose socialinio mobilumo, tyrimų ir paslaugų. "Newsweek" žurnalas reitingą Idaho kaip trečias labiausiai prieinamą universiteto tautos savo "Best Kolegijos For You 2012". Aidahas turi daugiau nei 200 studentų organizacijos, daugiau nei 20 mažuma studentų grupes, ir gyvena garsaus Lionel Hampton tarptautiniame džiazo festivalyje. Jungikliai atletiškas komandos varžosi 16 vyrų ir moterų NCAA Division I sporto. Mes taip pat siūlome klubo sporto daugybė.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Amerikos Kalbos Ir Kultūros Programa (alcp)

Su bendrabučiu Dieninės 8 savaites October 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Moscow

Amerikos kalbos ir kultūros programa (ALCP) misija yra teikti ne gimtoji anglų kalba su kalbinių, akademinių, socialinių ir kultūrinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai naršyti universiteto aplinką, Jungtinėse Amerikos Valstijose. [+]

Idaho JAV kalbos ir kultūros programa universitetas (ALCP) yra intensyvus anglų kalbos programa, skirta padėti studentams plėtoti įgūdžius, būtinus sėkmingai akademinių programų Jungtinėse Amerikos Valstijose ar tęsti savo profesinę karjerą. Nuo jos pradžios 1992 m ALCP padėjo šimtai studentų pagerinti savo anglų kalbos gebėjimus. ALCP siūlo 21 valandų per savaitę instrukcija. Studentai gali pradėti aštuonių savaičių studijas, sausio, kovo, rugpjūčio arba spalį ar šešių savaičių programa birželio mėnesį. ALCP taip pat teikia trumpalaikes programas studentų grupėms ar specialistai. Iš misijos Amerikos kalbos ir kultūros programa (ALCP) yra suteikti ne gimtoji anglų kalba su kalbinių, akademinių, socialinių ir kultūrinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai naršyti universiteto aplinką, Jungtinėse Amerikos Valstijose. ALCP skatina internacionalizavimą Idaho universiteto ir skatina pagarbą kalbų ir kultūrų įvairovė miesteliu ir bendruomenėje. Taikymo žingsniai ir reikalavimai Prieš kreipdamasis į JAV kalbos ir kultūros programa (ALCP), studentas turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus: Būti ne mažesnis kaip 17 metų Pateikti įrodymų, finansinės paramos už visas išlaidas, o mokosi ALCP (baigti finansinę atsakomybę sertifikatą ir pateikti banko dokumentus, kaip nurodyta žemiau). Taikymo žingsniai ir reikalavimai 1 žingsnis: Programos Užpildykite ALCP internetinė programa, Mokėti paraiškos mokestis 2 žingsnis: BPS forma Užpildo ir pasirašo sertifikatą finansinė atsakomybė (BLR) Finansinė rėmėjas turi pasirašyti CFR Pateikti originalų CFR 3 žingsnis: Finansai Pateikti originalų banko pareiškimą arba finansinę garantiją Lėšos turi apimti visas studijų ir pragyvenimo išlaidas išreikštas BPS 4 žingsnis: Paso Kopijuojate ir informacinius puslapius pasų Pateikti paso kopija 5 žingsnis: I-20 Gavusi visus dokumentus, ALCP bus FedEx I-20 ESL Transfer Studentai 1 žingsnis: Programos Užpildykite ALCP... [-]

Kontaktai

University of Idaho

Adresas Student Union Building 875 Perimeter Drive MS 4264
ID 83844-4264 Moscow, Aidahas, ID, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.uidaho.edu/
Telefonas +1 208-885-6111