University of California, Berkeley

Įvadas

Oficialus aprašymas

Brilliance in action

Berkeley tarptautinė studijų programa (BISP) suteikia galimybę trumpalaikei studijoms užsienyje pasaulinėje klasėje ir turtingoje kultūroje University of California, Berkeley . Svajingai vadinamas "Berkeley" arba "Cal", jis yra žinomas dėl savo geriausių mokslininkų, socialinės veiklos, naujovių ir įvairių studentų. Kitaip tariant, "Brilliance in action".

Berkeley profesoriai yra vieni iš geriausių savo sričių, užsiimantys inovaciniais moksliniais tyrimais, novatorišku mąstymu, įkvepiančiu mokymusi ir paslaugomis visuomenei. Ne mažiau kaip septyni universiteto dabartiniai fakultetai turi Nobelio premiją, parodydami šio aukščiausio universiteto patirtį. Mūsų globalizuotame pasaulyje UC Berkeley garsiai ir toliau skatina laisvą kalbą ir apgalvotos diskusijos, nes darbo ir socialinių tinklų pasaulis tampa vis įvairesniu.

Universitetas yra gyvas ir gyvas su kai kuriais geriausiais studentais iš Kalifornijos ir visame pasaulyje, kurie aktyviai dalyvauja universiteto gyvenime ir bendruomenėje. Campus ir apylinkėse yra daug kultūros, turinčios neribotas galimybes patirti gyvenimą Kalifornijoje ir JAV

Dėl tolesnio universiteto mokslinių tyrimų ir akademinės kompetencijos, "UC Berkeley" yra daugelio pasaulio reitingų viršūnėje. Pasak "Times" aukštojo mokslo, kiekvienais metais jis buvo pavadintas vienu iš pasaulio "Elite Six" pasaulinių universitetų ženklų . Be to, UC Berkeley buvo pavadintas JAV valstybiniu universitetu, kuris yra 2018 m. JAV naujienų ir pasaulio pranešimų reitingų rinkinys , kaip tai buvo daugelį praeities metų.

Tiek daug, kad pamatytum, taip daug ką daryti!

Berkeley miestelyje gyvena daugiau nei 41 000 studentų iš Kalifornijos ir visame pasaulyje, siekdami sukurti dinamišką ir tarpusavyje susijusią bendruomenę. Kasdieniniai renginiai, spektakliai ir renginiai yra dažni miesteliuose ir apylinkėse ir yra atviri tiek studentų, tiek plačiajai visuomenei.

BISP studentai yra raginami dalyvauti studentų grupėse , iš kurių daugiau nei 1000 gali rinktis iš viso universiteto.

Studentai dažnai keliauja į įdomias ir įdomias vietas Kalifornijoje. Bendros kelionės apima netoli San Francisko, Napos slėnį, Tahoe ežerą, Josemitą ir žemyn pakrantės paplūdimio rajonus į Los Andželą, Holivudą ir San Diegą. Per mokyklos pertraukas jie gali eiti už Kalifornijos ribų iki Las Vegaso, Didžiojo kanjono, Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose iki Oregono arba Vašingtono, Niujorko, Čikagos, Floridos, Teksaso, arba tam tikro mėgstamiausio yra Havajai.

Vietos

Berkeley

Address
Berkeley International Study Program Department of Sociology 410 Barrows Hall
4720-1980 Berkeley, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos