University of California, Berkeley

Įvadas

Oficialus aprašymas

Brilliance in action

Berkeley tarptautinė studijų programa (BISP) suteikia galimybę trumpalaikei studijoms užsienyje pasaulinėje klasėje ir turtingoje kultūroje University of California, Berkeley . Svajingai vadinamas "Berkeley" arba "Cal", jis yra žinomas dėl savo geriausių mokslininkų, socialinės veiklos, naujovių ir įvairių studentų. Kitaip tariant, "Brilliance in action".

Berkeley profesoriai yra vieni iš geriausių savo sričių, užsiimantys inovaciniais moksliniais tyrimais, novatorišku mąstymu, įkvepiančiu mokymusi ir paslaugomis visuomenei. Ne mažiau kaip septyni universiteto dabartiniai fakultetai turi Nobelio premiją, parodydami šio aukščiausio universiteto patirtį. Mūsų globalizuotame pasaulyje UC Berkeley garsiai ir toliau skatina laisvą kalbą ir apgalvotos diskusijos, nes darbo ir socialinių tinklų pasaulis tampa vis įvairesniu.

Universitetas yra gyvas ir gyvas su kai kuriais geriausiais studentais iš Kalifornijos ir visame pasaulyje, kurie aktyviai dalyvauja universiteto gyvenime ir bendruomenėje. Campus ir apylinkėse yra daug kultūros, turinčios neribotas galimybes patirti gyvenimą Kalifornijoje ir JAV

Dėl nuolatinių universiteto tyrimų ir akademinės kompetencijos, UC Berkeley yra daugelio pasaulio reitingų viršūnėje. Kaip skelbia „ Times Higher Education“, kiekvienais metais jis buvo vadinamas vienu iš pasaulinių universitetų „Elite Six“ prekės ženklų . Be to, „UC Berkeley“ buvo paskelbtas svarbiausiu valstybiniu universitetu Jungtinėse Valstijose 2020 m. JAV naujienų ir pasaulio ataskaitų universitetų reitingavime , kaip tai buvo daugelį praėjusių metų.

Tiek daug, kad pamatytum, taip daug ką daryti!

Berklio miestelis šurmuliuoja gyvenimu, kuriame daugiau nei 42 000 studentų iš Kalifornijos ir viso pasaulio sukuria dinamišką ir tarpusavyje susijusią bendruomenę. Kasdieninė veikla, spektakliai ir renginiai yra įprasti miestelio miestelyje ir apylinkėse. Jais gali naudotis ir studentai, ir plačioji visuomenė.

BISP studentai yra raginami dalyvauti studentų grupėse , iš kurių daugiau nei 1000 gali rinktis iš viso universiteto.

Studentai dažnai keliauja į įdomias ir įdomias vietas Kalifornijoje. Bendros kelionės apima netoli San Francisko, Napos slėnį, Tahoe ežerą, Josemitą ir žemyn pakrantės paplūdimio rajonus į Los Andželą, Holivudą ir San Diegą. Per mokyklos pertraukas jie gali eiti už Kalifornijos ribų iki Las Vegaso, Didžiojo kanjono, Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose iki Oregono arba Vašingtono, Niujorko, Čikagos, Floridos, Teksaso, arba tam tikro mėgstamiausio yra Havajai.

Vietos

Berkeley

Address
Berkeley International Study Program
Department of Sociology
410 Barrows Hall

4720-1980 Berkeley, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos