Udacity

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Mūsų misija yra suteikti prieinamą, įperkamą, patrauklus, ir labai veiksmingai aukštąjį išsilavinimą pasauliui. Mes tikime, kad aukštasis mokslas yra pagrindinė žmogaus teisė, ir mes siekiame suteikti mūsų studentus iš anksto savo išsilavinimą ir karjerą.

Tikime

Švietimas yra nebe vienkartinis įvykis, bet visą gyvenimą patirtis. Švietimo sistema turėtų būti mažiau pasyvaus klausymo (jokių ilgų Paskaitų) ir aktyviau daro. Švietimo sistema turėtų suteikti studentams sėkmingai ne tik mokykloje, bet ir gyvenime.

Mes išradinėjimo švietimo 21-ajame amžiuje atotrūkio tarp realaus pasaulio įgūdžių, atitinkamą išsilavinimą ir darbo spragą. Mūsų studentai bus laisvai į naujas technologijas, šiuolaikinės matematikos, mokslo ir kritinio mąstymo. Jie tuoktis įgūdžius su kūrybiškumu ir žmonijos mokytis, mąstyti ir daryti. Udacians yra smalsūs ir užsiima pasaulio piliečiai.

Mūsų istorija

Udacity gimė iš Stanfordo universiteto eksperimentas, kuriame Sebastianas Thrun ir Peter Norvig pasiūlė savo "Įvadas į dirbtinio intelekto" kursą internete visiems, nemokamai. Per 160.000 studentų daugiau nei 190 šalių dalyvavo, o ne daug vėliau, gimė Udacity. Dabar mes vis komandą švietėjų ir inžinierių misija keisti švietimo ateitį atotrūkio tarp realaus pasaulio įgūdžių, atitinkamą išsilavinimą ir darbo spragą.

Vietos

kalnų vaizdas

Address
2465 Latham Street 3rd Floor,
CA 94040 kalnų vaizdas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: