Oficialus aprašymas

Čia, US Aviation Academy , mes didžiuojamės tuo, kad tai yra vienas iš geriausių aviacijos mokymo ir mokymų pasirinkimo tarp norinčių pilotų ir skrydžio entuziastų. Mūsų aviacijos mokykla sėkmingai aprūpino daugybę skrydžių studentų, turinčių daugybę aviacijos žinių ir padėjo jiems įgyti patirties, reikalingos norint gauti nurodytas piloto licencijas, sertifikatus ir įvertinimus. Mes tai darome kiekvienais metais, dirbdami kartu su savo moksleiviais ir suteikiame jiems tik aukščiausio lygio skrydžio mokymą, mokymą ir mokymą.

Mūsų aviacijos akademija

US Aviation Academy buvo įsipareigojusi siekti kompetencijos, kai 2002 m. Atidarėme savo duris. Esame Federalinės aviacijos administracijos patvirtinta CFR 141-osios skrydžių akademija, kuri buvo įtraukta į aukščiausią tautos skrydžių mokyklą. Mūsų aviacijos studentai, turintys dvi universiteto vietas Šiaurės Teksase, gali gauti savo skrydžio mokymus Dentone, Teksane, Dentono savivaldybės oro uoste (DTO) arba Šermanyje, Teksase, Šiaurės Teksaso regioniniame oro uoste (GYI). Abiejose vietose studentams suteikiamos įvairios galimybės sustiprinti mokymosi patirtį. Mūsų skrydžio mokykla net gali pasigirti savarankiška institucija, esanti mūsų DTO vietoje.

Kadangi US Aviation Academy turi specialią savarankiškai tikrinimo instituciją virš mūsų skrydžio mokyklos, mes galime būti galutinai pasisakę, ar pagal mūsų gaires siekiantiems pilotai gaus atitinkamas licencijas, įvertinimus ir sertifikatus. Nors tai yra atvejis, mes padarysime viską, kas įmanoma, kad studentai laiku pasiektų norimų licencijų, sertifikatų ir (arba) reitingų.

Karjera

Mes siūlome skrydžio kursus žmonėms, kurie nori tapti sertifikuotu pilotu karjeros ir ne karjeros tikslais. Mūsų gerbiama aviacijos akademija rengia studentus sportui, privačiam ir komerciniam pilotų licencijų išdavimui, taip pat kelių variklių reitingui, instrumentų įvertinimui, oro transporto gabenimui ir skrydžių instrukcijų sertifikavimui.

Laikas mūsų skrydžio mokykloje apima pamokų mokymą, skrydžių mokymą skrydžio metu ir mokymą mokykloje. Patyrę, FAA patvirtinti aviacijos specialistai tvarko visas šias paslaugas, taigi mokiniai gauna išsilavinimą, laikomą pagal aukščiausius pramonės standartus.

JAV aviacijos prioritetai yra laikytis aukštų standartų, kuriuos FAA reikalauja aviacijos mokyklos, ir pamatyti mūsų studentų viltis ir svajones tapti pilotais tampa apčiuopiama realybe. Jei esate pasiruošę pradėti mokymą su mumis, susisiekite su mumis šiandien!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

US Aviation Academy

"Tarrant County College" kartu su "American Aviation" siūlo "F-1" vizą profesionaliam bandomajam projektui. Programa apima savo 2 metų bendradarbių taikomosios mokslų kar ... [+]

"Tarrant County College" kartu su "American Aviation" siūlo "F-1" vizą profesionaliam bandomajam projektui. Programa apima savo 2 metų bendradarbių taikomosios mokslų kartu su skrydžio mokymo, kad pradėti savo karjerą kaip profesionalus pilotas. Per šiuos dvejus metus baigsite skrydžio mokymą per FAA Commercial Single, Multi ir Certified Flight Instructor. Kai baigsite programą, F-1 "Visa" leis jums kreiptis dėl pasirinktinio praktinio mokymo, kad galėtumėte kurti valandas, dirbdami kaip PFI, iki vienerių metų. Tai yra išskirtinė galimybė sukurti skrydžio valandas Jungtinėse Valstijose prieš pradedant oro linijų karjerą.

Kodėl TCC-JAV aviacijos profesionalų bandomoji programaDvejų metų daktaro laipsnisCPL SE, ME, IR, CFI, CFIIFAA 141 dalis patvirtintų kursųSavianalizės institucijaPasirenkamas praktinis mokymas (OPT)Būtinos sąlygosSkaitykite, rašykite ir kalbėkite anglų kalba (rekomenduojama TOEFL 600 arba IELTS 6.0).Mažiausiai 10 mokslo metųBūkite mažiausiai 18 metųGebės išlaikyti FAA pirmos klasės medicinos egzaminą (akiniai yra priimtini)Priėmimas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

US Aviation Academy

US Aviation Academy profesionalų profesionalų bandomoji programa yra greitesnis būdas pradėti savo karjerą kaip orlaivio pilotas. Pradėdamas be aviacijos patirties, mažia ... [+]

US Aviation Academy profesionalų profesionalų bandomoji programa yra greitesnis būdas pradėti savo karjerą kaip orlaivio pilotas. Nuo ankstesnės patirties aviacijos srityje, mažiau nei per metus, galite būti "Commercial Multi Engine" piloto su instrumentų įvertinimu. Gerai kvalifikuoti studentai gali baigti tik 7-9 mėnesius. Mūsų FAA 141 dalies kursai atitinka ICAO reikalavimus ir atitinka daugelio šalies reikalavimus. US Aviation Academy taip pat yra FAA savikontrolės tarnyba, o tai reiškia, kad visus patikrinimus atlieka mūsų patyrę darbuotojai, o ne išorės egzaminuotojams. Tai sumažina mokymų laiką ir išlaidas. Mūsų didelis laivynas iš daugiau nei 100 lėktuvų taip pat užtikrina daugybę galimybių skristi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denton
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba