Oficialus aprašymas

programos

Intensyvus anglų kalbos:

Vienerių metų programa su 6 lygius. Užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 2:50 val (su valandą ir 10 minučių pietums) Penkias klases per dieną (gramatikos, skaitymo, rašymo, kalbėjimo, ir klausytis, ir kt.) Kiekvienas lygis yra 7 savaites. Bijoti su amerikiečių šeimų yra ribotai. Studentų vizos konsultavimas prieinama.

TOEFL klasė:

TOEFL gramatikos, skaitymo, klausymo, ir bandymo priėmimo įgūdžius. Popamokinės klasė prieinama, jei 4+ studentai užsiregistruoti klasėje.

Mūsų mokykla

Gražios Įranga: ULI įsikūręs pačiame Cityplex bokštai (Vidurio bokštas, 14 aukštas). Draugiškas ir patyrę mokytojai: Dieninės mokytojai turi magistro laipsnį Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos (TESL). Nuolatinis konferencijos planuojama su klasės auklėtojo kiekvienos sesijos. Visi mokytojai turi savaitines darbo valandas turimus mokinio konsultacijų. Papildomas Anglų praktika: kuratorių, išvykos, pokalbiai su Amerikos studentų per tam pietų laikotarpiais (pavasarį ir rudenį tik). Krikščionių Mokykla: The Intensyvus anglų kalbos programa turi koplyčią kartą per savaitę (kuris padeda su klausymosi įgūdžiai). Įsikūręs Talsa, Oklahoma JAV: Tulsa yra saugus, gražus ir ramus mažas miestas žalia šalies širdyje. Žemos kainos: Aukštos kokybės programa už mažesnę kainą nei dauguma Intensyvus anglų kalbos programas. Mažos klasės: Intensyvūs klasės turi 15 ar mažiau studentų.

ULI Misija

Universitetas kalbos institutas yra intensyvus English School naudojant bendravimo ir holistinį požiūrį panardinant į kultūrą, papročius ir kalbą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mūsų tikslas yra suteikti reikalingus įrankius anglų kalba parengti studentus sėkmingai jų akademinių, verslo vykdymu, ir asmeninių tikslų. Neatskiriama mūsų programos yra suteikti saugią, mylintis palankią aplinką mokytis mūsų studentams. Mes tikime, kad krikščionių institucijos, mes turime galimybę daryti įtaką tarptautinių santykių ir skatinant taiką ir supratimą priežastį. Mes teikiame profesionalias, dėstymo kokybę pabrėžiant mokytojo / studentas ir studentas / studentų sąveiką su nuomone, kad studentai turi skirtingus tikslus ir mokymosi stilių.

Tikslai

Norėdami parengti absolventus su kalba įgūdžius, kurių reikia akademinėje aplinkoje. Norėdami padėti studentams pasiekti priimtinus standartus universitetas ir kolegija Priėmimo bandymų. Norėdami teikti kokybiškas instrukcija naudojant eklektiškas požiūris į galimybę studentams pasiekti komunikacijos kompetenciją, kuri atitinka jų asmeninius ir profesinius tikslus lygį. Norėdami sukurti supratimo ir priėmimo aplinką visiems studentams, nepriklausomai nuo tautybės, pilietybės, lyties, religijos ar.

Akreditavimas

Universitetas kalbos institutas yra akredituota pagal Komisijos anglų kalbos programa akreditacijos Rugpjūčio 2013 m per 2018 rugpjūčio ir sutinka laikytis CEA standartus anglų kalbos programas ir institucijas. CEA pripažįsta JAV valstybės sekretorė Švietimo kaip nacionalinis akreditavimo agentūros, anglų kalbos programų ir institucijų JAV

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

University Language Institute

Universitetas kalbos institutas yra akredituota Intensyvus anglų kalbos programa įsikūręs Tulsa, Oklahoma, JAV. Mes turime 6 lygius anglų nuo pradžios iki Išplėstinė padė ... [+]

Intensyvus anglų kalbos programa Mūsų programa

Universitetas kalbos institutas yra akredituota Intensyvus anglų kalbos programa įsikūręs Tulsa, Oklahoma, JAV. Mes turime 6 lygius anglų nuo pradžios iki Išplėstinė padėti mūsų studentams patenkinti savo akademinę, asmeninės ir verslo anglų tikslus. Studentai gali pradėti ištisus metus, ir atvykstantys mokiniai yra testas, siekiant nustatyti jų lygį. Studentai studijuoja 5 valandas per dieną, 5 dienas per savaitę, už 25 valandų anglų kalbos mokymo kiekvieną savaitę iš viso. Klasės yra gramatikos, rašymo, skaitymo, klausymo, ir kalbėjimas. Kiekvieno lygio trukmė yra 7 savaites su naujais sesijų, pradedant kas 8 savaites.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Talsa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba