University of California, Irvine - Summer Session

Įvadas

Oficialus aprašymas

Galutinis universiteto patirtis laukia jums šią vasarą Kalifornijos universiteto Irvine, pripažintas visame pasaulyje dėl savo kompetencijos mokslininkai ir mokslinių tyrimų. Mūsų rango kaip 9. tarp tautos geriausių valstybinių universitetų, atsižvelgiant į metinį US News & World Report ", yra testamentas į mūsų akademinę reputaciją kalibro. UC Irvine jungia didelis, dinamišką mokslinių tyrimų universitete su draugiška jaustis mažu kolegijoje ir neįtikėtinai lazdelės nepakartojama Pietų Kalifornijos vietą stipriąsias puses.

uci01

Daugiau nei 12.000 studentų studijuoja UCI vasarą. Prisijunkite prie mūsų būti šio įvairių studentų gyventojų dalis!

  • Pinigai žurnalas užėmė UCI 13th tarp tautos ketverių metų kolegijose ir universitetuose užtikrindama didžiausią vertę, 3 geriausia valstybinį universitetą tautos ir # 1 universitetą paplūdimio mėgėjams
  • # 9 tarp tautos geriausių valstybinių universitetų US News & World Report
  • Paulius Merage School of Business yra reitinguojami tarp geriausių verslo mokyklų pagal US News and World ataskaita, Verslo savaitė ir "Financial Times"
  • # 1 iš 179 mokyklų New York Times "priemonę susipažinti su kolegijoje mažesnės ir vidutines pajamas studentams
  • 3 UC Irvine tyrėjai buvo apdovanotas Nobelio premijos
  • Ervinas yra saugiausias didelis miestas Amerikoje 10 metus iš eilės Federalinio tyrimų biuro studentų UCI iš visoje JAV ir daugiau nei 87 šalių atstovaujama

Išplėsti savo akiratį įvairiose ir gražus Ervinas

Pietų Kalifornijoje yra pagrindinis turistų su puikiais meno, kultūros ir nuotykių visi per trumpais atstumais vienas nuo kito. Ervinas turi vietinį oro uostą ir traukiniai todėl studentai gali keliauti per Kalifornijos ar JAV gana greitai.

Gyvenimas UCI

Arroyo Vista "Būstas yra kelios minutės pėsčiomis iki klasių ir Univesity miesto centre.

Gyvendamas su miesteliu, jums bus dalis mūsų įvairių kultūrų bendruomenės ir susitikti, mokytis, ir kurti draugystę su kitais studentais. On-campus korpusas yra prieinami visiems registruotiems vidaus ir tarptautinėse vasaros sesijos studentams.

uci02

Sveiki Savaitgalis - Atvykimas ir orientacija

Kai pirmą kartą atvyksta, vasaros sesijos darbuotojai Jus pasitiks oro uoste ir priimti jus į savo gyvenamosios vietos salėse. Jie padės jums registruojantis, pikapas savo raktus, ir atsiskaityti. Sutiksite naujų housemates ir turi šiek tiek laiko pailsėti prieš mūsų grupės vakarienė.

Savo pirmąjį sekmadienį, mes surengti privalomą orientaciją. Sužinokite daugiau apie akademinių lūkesčių ir išteklių, imigracijos, sauga ir Amerikos kultūrą. Jūs taip pat gauti atitikti visus tarptautinius studentus, programos mentorių, ir darbuotojams. Pamatyti, kur jūsų klasės yra ir sužinoti apie daugelio kelionių ir veiklą.

Vietos

Irvinas

University of California Irvine

Address
UCI Summer Session
P.O. Box 6050

92616-6050 Irvinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 949-824-5011