Oficialus aprašymas

Mes esame pedagogai

Būdamas geras programinės įrangos kūrėjas nesudaro jus mokyti plėtoti. Turingo darbuotojai susideda iš kompiuterių programavimo patirties, mokydamos klases metų. Jokia kita komanda negali atitikti mūsų patirties gilinimo ir mokymosi patirties.

Mūsų komanda

 • Yra kvalifikacijos švietimo pedagogika su daugiau nei 70 metų bendrą klasėje patirtį.
 • Remiantis pamokomis, kurias sukūrė "Hungry Academy" ir "gSchool".
 • Traukia profesionalių vystymo komandas aukščiausių technologijų kompanijose, tokiose kaip "LivingSocial", "Boeing", "Accenture" ir "Sony PlayStation".
 • Prisideda prie bendruomenės, pateikia ir padeda organizuoti "RubyConf", "RailsConf", "JSConf" ir daugybę mažesnių konferencijų.
 • Įsipareigojęs, kad mūsų programa būtų kviečiama ir prieinama daugeliui žmonių, neatsižvelgiant į jų akademinį išsilavinimą, profesinę kvalifikaciją, amžių, rasę, lytinę padėtį, lyties tapatybę ar seksualinę orientaciją.

60851_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference1.png

Viskas, ką reikia tapti sėkminga

Jokia kita programinės įrangos kūrimo programa nepasiekia žinių, kurias kuria mūsų studentai. Be paprastų "Rails" programų, mūsų mokiniai įgyja testavimo procesą, kuria ir naudoja API, įgyvendina programų koordinavimo sistemas ir supranta stipraus objektų orientuotą dizainą.

Mūsų akademinė mokymo programa

 • Per pastaruosius penkerius metus dirbantis visą darbo dieną buvo ištobulintas.
 • Apima visus dalykus, kuriuos kūrėjas turi kurti profesionaliai pritaikytas žiniatinklio programas.
 • Išmokė kodo principus.
 • Paskelbtas kaip atviras šaltinis, naudingas bendruomenei už mūsų sienų

60848_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference.png

Mes traukiname profesionalius programuotojus

Mūsų septynių mėnesių mokymo programa yra kruopščiai parengta, siekiant parengti aukšto lygio žmones karjeros kaip programinės įrangos kūrėjams. Sėkmingai vykdysite mūsų programą ir jūs ne tik būsite internas, bet ir būsite vertinga.

Baigė mūsų programas

 • Nuolat gerokai viršija kitų programuotojų mokymo programas.
 • Paprastai turi visą darbo dieną dirbantį programinės įrangos kūrėją, kurio atlyginimas yra nuo 65K iki 115K.
 • Rasite darbą savo geriausio pasirinkimo vietose, įskaitant Denverį / Boulderą, SF, NYC, Čikagą, Atlanta, DC, Portlandą, Dalasą, tarptautiniu mastu ir nuotoliniu būdu.
 • Be to, yra samdomi tokiose kompanijose kaip "CaptainU", "Trelora", "Pivotal Labs", "thinkbot", "LivingSocial", "Mondo Robot", "EverFi", "iTriage", "TurboVote", "Quick Left", "National Park Service", "TableXI" ir "Techstars".

Turingo mokykla yra Tarybos įkūrėjų, atsakingų už rezultatų ataskaitų vientisumą, steigėjas.

60850_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference2.png

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Turing School of Software and Design

Perėję iš objektinio programavimo pagrindų ir duomenų struktūrų į duomenų bazių palaikymo programų kūrimą Sinatra ir Ruby on Rails, mūsų "Back-End Engineering" ... [+]

Perėję iš objektinio programavimo pagrindų ir duomenų struktūrų į duomenų bazių palaikymo programų kūrimą Sinatra ir Ruby on Rails, mūsų "Back-End Engineering" programa suteikia pagrindinius įgūdžius, kad pradėtumėte savo karjerą programinės įrangos kūrimo srityje.

Septynių mėnesių programa apima:

Objektinis programavimas su RubyInterneto programos su Ruby"Professional Rails Applications"Kliento pusės kūrimas su "JavaScript"Objektinis programavimas su RubyApžvalga

1 modulyje mokiniai mokosi spręsti problemas naudojant Objektinis programavimas. Norėdami tai padaryti, jie kuria duomenų struktūras ir kuria komandinės eilutės programas, naudodami Ruby programavimo kalbą. Iki šio modulio pabaigos studentai turėtų sugebėti užsiimti sudėtinga problema, sukurti algoritmą, kad jį išspręstų ir jaustis patogiai išbandyti jų įgyvendinimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denver
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Turing School of Software and Design

... [+]

Apžvalga Duomenų struktūros ir algoritmai Apžvalga Node.js [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denver
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba