TrainUp

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į TrainUp.com

TrainUp.com buvo įkurtas 2004 m. Jeremy Tillman; "TrainUp.com" yra didžiausia internetinė mokymo treniruotė, kurioje partnerės dirba šimtai pirmaujančių pramonės šakų, įskaitant "New Horizons" kompiuterių mokymo centrus, "Global Knowledge", "SkillPath", "Learning Tree", "Lorman Education", "Skillsoft" ir daugiau. . TrainUp.com mokymo tinklas apima daugiau kaip 300 000 instruktorių vadovaujamų mokymo renginių ir 20 000 internetinių kursų bei vaizdo įrašų.

TrainUp.com, kaip ir kitos populiarios internetinės rinkos, taupo laiką ir teikia geresnių rezultatų, palyginti su tradiciniais mokymo paieškos metodais. "TrainUp" padėjo koordinuoti instruktorių vadovaujamą, internetinį mokymą ar mokymą vietoje, skirtą asmenims iš daugiau nei 50 000 kompanijų, įskaitant beveik visą likimą 500.

"TrainUp" taip pat specializuojasi kuriant individualius mokymosi, našumo ir talentų valdymo sprendimus. "TrainUp" sukūrė pritaikytus technologijų ir mokymo sprendimus, skirtus kurti, stebėti, valdyti ir vertinti iniciatyvas, susijusias su daugeliu didelių ir atpažįstamų korporacijų.

Traukinys

Mūsų misija

Mūsų misija - pristatyti ir teikti sprendimus paremtas mokymosi ir plėtros galimybes bei technologijas, viršijančias klientų ir partnerių lūkesčius.

Mūsų vertybės

"TrainUp.com" turime pirmąją šeimos kultūrą. Mes dirbame sąžiningai ir visada stengiamės pateikti kūrybiškus ir novatoriškus sprendimus.

Mokymo rinka

Mes prijungiame mokytojų ieškančius mokymosi galimybes atviroje rinkoje ir leidžia nišinių paslaugų teikėjams išstumti net tarp mūsų didžiausių mokymo partnerių. Mes stengiamės pristatyti geriausius teikėjus, turinį ir turimus sprendimus.

Vietos

McKinney

Address
Mckinney, Texas
McKinney, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos