Oficialus aprašymas

Apie mus

Įkvepiantys protai. Paliečia širdis.

„Totino-Grace“ yra ne tik aukštoji mokykla. „Totino-Grace“ yra geriausias mokinio pasirengimas gyvenimui: įkvepiantis ir kupinas tikėjimo, griežtas ir įtraukiantis, kūrybingas ir bendradarbiaujantis - mokykla, kurioje kiekvienas mokinys ugdys pasitikėjimą savimi ir savo ateitimi.

„Totino-Grace“ direktorių valdyba, administracija, mokytojai ir darbuotojai yra talentingi ir rūpestingi asmenys, atsidavę remti studentų pasirengimą ir sėkmę ateityje. Mums yra garbė kiekvieną dieną dirbti vaikų vardu, o mes į šią atsakomybę žiūrime rimtai.

119621_TG2.jpeg

Teikdami aukščiausio lygio išsilavinimą, „Totino-Grace“ fakultetas ir darbuotojai ištikimai ir nuosekliai tvirtina ir palaiko Katalikų Bažnyčios įsitikinimus ir mokymus. Mes sveikiname, mylime ir pažįstame kiekvieną mokinį, kuriam patikėta mūsų priežiūra ir orumas bei pagarba vienas kitam ir Bažnyčios mokymui.

Katalikiškasis „Totino-Grace“ lasalų paveldas supažindina studentus su gyvenimo būdu, kuris numato griežtą akademinį tyrimą, skatina nerimauti mažiau pasiturintiems ir, svarbiausia, kuria asmeninį ryšį su Dievu. „Totino-Grace“ studentai yra dalis mokyklos bendruomenės, kuri padeda mokiniams skatinti savo asmeninį pasiekimą.

Esame dėkingi savo atsidavusiems darbuotojams, darbštiems studentams ir geradariams ir didžiuojamės partneriais su tėvais ir globėjais jų studentiškos kelionės metu.

119631_TG7.jpeg

Misija, vizija, vertybės

Misija

„Totino-Grace“ yra arkivyskupijos katalikiškos vidurinės mokyklos, veikiančios pagal lazaliečių tradicijas. Sveikindami akademiniu, ekonominiu ir kultūriniu požiūriu įvairiapusę studentų organizaciją, siekiame teisingumo ir kompetencijos visose programose. Pripažindami pagrindinius savo misijos elementus, kaip mokymąsi, tikėjimą, bendruomenę ir tarnystę, siekiame sukurti saugią aplinką, kurioje prioritetas būtų abipusė pagarba, savidisciplina ir mūsų atsakomybės pasaulio bendruomenėje pripažinimas.

119619_TG3.jpeg

Idėjos pareiškimas

„Totino-Grace“ yra novatoriška, gyva katalikiška Lasalijos vidurinė mokykla, žinoma dėl akademinio griežtumo ir aktualumo. Studentų ir dėstytojų santykių gerinimas ir dinamiškos patirtinio mokymosi galimybės įkvepia visus studentus siekti savo akademinių, tikėjimo ir asmeninių tikslų. Finansinis stabilumas ir gyvybingumas užtikrina prieinamumą ir transformacinę sėkmę mūsų mokiniams ir mokyklos bendruomenei.

119618_TG5.jpeg

Pagrindinės vertybės

Tikėjimas:

 • Kiekvienas studentas turi įgimtą, neišmatuojamą vertę ir yra Dievo vaikas.
 • Dalyvavimas giliame ir turiningame bendruomenės jausme įkvepia mokinius pažinti Dievą, mylėti Dievą ir gyventi Dievą.

Mokymasis:

 • Kiekvienas studentas turi gabumų ir noro mokytis.
 • Puoselėjamos individualizuotos patirtys, todėl kiekvienas studentas jaučiasi vertinamas, įkvėptas ir priklauso.
 • Suteikti novatoriškas ir griežtas mokymosi galimybes, kurios uždega mokymąsi.
 • Patirtinio mokymosi galimybės.
 • Studentų įtraukimas į bendradarbiavimo ir kūrybinę patirtį, sutelkiant dėmesį į realių problemų sprendimą.
 • Projektuoti bendradarbiaujantį personalą, pagrįstą duomenimis ir geriausia praktika.
 • Maksimaliai išnaudoti mokyklos išteklius ir suteikti prieinamą kainą už mokslą.

119629_TG8.jpeg

Bendruomenė:

 • Svarbu sukurti saugią, palankią ir draugišką aplinką.
 • Įvairovė praturtina tiek individą, tiek bendruomenę.
 • Kiekvienas studentas nusipelno pagarbos.
 • Prasmingi dėstytojų ir studentų santykiai daro didelę įtaką viso studento raidai, todėl padidėja mokinių pasitikėjimas savimi, motyvacija ir pasiekimai.
 • Bendradarbiaujame su tėvais ir kitais bendruomenės nariais, kad visi balsai būtų girdimi, kai dirbame kartu kurdami mokyklą, kuri įkvepia kiekvieną mokinį.

Aptarnavimas:

 • Studentai turėtų patirti, koks jausmas tarnauti kitiems.
 • Mokiniams turėtų būti suteikta daugybė patirties, kad jie galėtų tapti aktyviais ir atsakingais savo mokyklos, vietos ir pasaulinės bendruomenės dalyviais.
 • Ugdykite atsakomybės jausmą ir pagarbą sau, kitiems ir bendruomenei, kad galėtumėte dirbti ir gyventi kaip dinamiški piliečiai.

119620_TG4.jpeg

Teirautis

Leiskite mums supažindinti jus su mūsų bendruomene - bendruomene, pasiryžusia ugdyti visą vaiką, įkvėpiančia akademinį, socialinį ir dvasinį augimą. Tas, kuris yra palaimintas pasiaukojančiu personalu ir daugybe skirtingų programų, individualizuotos patirties ir griežtų mokymosi galimybių, suderinamų su jūsų studento individualiais poreikiais ir interesais.

Naršykite mūsų svetainėje vertingos informacijos apie mūsų mokyklos bendruomenę.

Naršykite mūsų vaizdo įrašus, norėdami išgirsti, kaip „Totino-Grace“ studentai, tėvai ir absolventai dalijasi tuo, kas daro mus išskirtinius ir išskiria mus iš kitų „Dvynių“ miestų mokyklų bendruomenių.

Netrukus sužinosite, kaip „Totino-Grace“ verčia studentus siekti pasiekimų akademikuose ir už jos ribų!

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Totino-Grace High School

„Totino-Grace“ inžinerijos institutas intelektualiai įtraukia ir meta iššūkį studentams su griežta mokymo programa, apimančia inžinerijos srityje orientuotus kursinius da ... [+]

Inžinerijos institutasTotino-Grace inžinerijos institutasE3: patirtis inžinerijos srityje

„Totino-Grace“ inžinerijos institutas intelektualiai įtraukia ir meta iššūkį studentams su griežta mokymo programa, apimančia inžinerijos srityje orientuotus kursinius darbus, taip pat inžinerijos srities poveikį programos komponentams, vykstantiems ne klasėje.

Instituto komponentai„College-Prep“ mokymo programa, kurioje daugiausiai dėmesio skiriama matematikai ir mokslui, be to, joje bus kritinio mąstymo, viešo kalbėjimo ir bendradarbiavimo projektuojant mokymosi įgūdžių.Reikalingi matematikos ir gamtos mokslų kursai, taip pat trys inžinerijos kursų semestrai.Seminarai ir praturtinimo veikla, įskaitant paskaitas, išvykas ir pristatymus už klasės ribų.Mentorystės galimybės su inžinierių karjeros profesionalais.Stažuotė / patirtis, teikianti didelę tiesioginę patirtį įvairiose inžinerijos srityse.Bendrojo ugdymo programos centras aplink STEM (mokslo, technologijos, inžinerijos ir matematikos) galimybes.„Capstone“ projektas, kurio kulminacija yra studento patirtis institute.Globalioji perspektyva per novatoriškas tarptautines inžinerines jungtis... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fridley
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why Totino-Grace? A student perspective.

Totino-Grace High School - Inspiring Minds. Touching Hearts.

Totino-Grace Four Pillars Series: Learning

Totino-Grace Four Pillars - Faith & Service

Totino-Grace Four Pillars - Community