The Seattle Colleges

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę! Negalima prarasti mases ne dideliame universitete. Paimkite savo pirmakursis ir antrakursis klases Sietlas Vidurio ir mėgautis mažesnių klasės dydžių dedikuoti instruktorių, kurie nori, kad pasisektų. Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra gauti Koledžas ir perkėlimą į bakalauro programą, uždirbti įgūdžių ugdymo pažymėjimą, arba tiesiog užtrukti keletą klasių, Sietlas Central programa, skirta jums. Beveik pusė mūsų studentų perkelti į ketverių metų mokykloje gavusi savo susieti laipsnių ir daugiau nei trečdalis plėtoti ar didinti darbo įgūdžius. Sietlas Centrinė Kolegija buvo transformuoti gyvenimą beveik 50 metų. Mes didžiuojamės, kad pirmąjį Sietlo Community College, aptarnaujančių daugiau nei 500.000 studentų nuo 1966. Mūsų pagrindinis Campus Capitol Hill yra vienintelė bendruomenė koledžo miesto branduolys. Mes lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, ir nauja šviesa geležinkelio stotis netrukus prijungti miesteliu su kitomis miesto dalimis, įskaitant Vašingtono universiteto. Mūsų miesto vieta suteikia daugybę pasirinkimų prekybos, maitinimo ir pramogų. Mes taip pat siūlome užsiėmimus du netoliese vietose. Medžio apdirbimo technologijų centre, Central District, buvo apmokyti staliai nuo 1936 m. Sietlo jūrų akademija darbo krantinėje Ballard traukiniai studentams dirbti laivybos pramonei. Sietlas Central "The New York Times buvo pripažintas bendruomenės kolegijoje pasirinkimo ambicingų, aukštos pasiekusių studentų. Kolegija siūlo keletą bakalauro laipsnį, 31 susieti laipsnių ir 45 sertifikatus 28 studijų programų, tarnauja karjeros tikslų studentų ir darbdavių kulinarinio meno, drabužių dizainas, informacinių technologijų, jūrų, sveikatos priežiūros ir socialinių ir žmogaus paslaugų poreikius. Visos programos teikia realaus pasaulio, praktinis mokymas iš instruktorių, kurie sustabdyti dabartinę su naujausiais pramonės tendencijas. Studentai Sietlas Centrinės diapazone amžius buvo nuo 16 iki 80 ir iki dinamišką ir įvairialypę bendruomenę. Daugiau nei 50 šalys yra atstovaujamos miesteliu. Nepriklausomai nuo jūsų edukaciniai tikslai, Sietlas Centrinė gali padėti. Skirtingai nuo daugelio kolegijų, turime atvirą priėmimo politiką. Jei norite sėkmingai kolegijoje, mes turime jums vietą. Aplankykite www.seattlecentral.edu/tour arba skambinkite 206.934.3898.

Seattle kolegijos šviesti mūsų studentus tapti gerai paruošti nariai globalioje visuomenėje.

Akreditacija: Seattle Kolegijos įkurta 1967 metais ir akredituotos Šiaurės Vakarų Komisijos kolegijų ir universitetų * dvejų metų viešosios įstaigos, institucinė akreditavimo įstaiga pagal aukštojo mokslo akreditavimo tarybos ir Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo departamentas pripažino. Kiekvienas kolegija yra akredituota atskirai; Sietlas Profesinis institutas yra akredituotas kartu su Sietlo Central. (NWCCU, 8060 165. Avenue NE, Suite 100, Redmond, WA 98052)

Vietose: Daugiau nei 51.000 studentų per metus lankyti vienas iš mūsų trijų kolegijų, kurie visi yra esančių Sietlo miesto ribų. Sietlas Centrinė Kolegija yra įsikūręs Capitol Hill, miesto aplinkoje su lengva prieiga prie centro Sietle; Šiaurės Sietlas kolegija yra penkių mylių į šiaurę nuo miesto centro, gyvenamajame rajone; ir Pietų Sietlas kolegija yra aštuoni mylių į pietvakarius nuo miesto centro 87 arų su vaizdu į miestą iš vakarų Sietlas kaimynystėje.

Uždaryti 3,000 tarptautiniai studentai lanko kasmet mūsų kolegijas. Kiekvienas College siūlo intensyvius anglų programas, taip pat kolegija perdavimo laipsnių pasiruošti daugelio akademinių didžiųjų. Kiekvienas Kolegija taip pat siūlo unikalią grupę profesionalios technikos programų, kurios svyruoja nuo 1-7 ketvirčius ir siūlo sertifikatus ar laipsnių. Trys Bakalauras Taikomosios mokslo laipsnių siūlomi Centrinė ir Pietų.

Tarptautiniai studentai, kurie nori pradėti savo bakalaureato laipsnių Sietlo kolegijų rasite puikias perdavimo susitarimus prestižinių universitetų, tokių kaip Vašingtono universiteto Sietle universiteto Arizonos universitetas, Texas A & M, keletas Kalifornijos universitetas institucijų ir daugelis kitų.

Studentų Paslaugos pasiūlyti daug paramos paslaugas studentams, nuo konsultavimo ir akademinės konsultuoja ir konsultavimo, būsto parama, veikla ir studentų vadovavimo galimybes.

programos parinktis Šie studijų programos yra prieinamos užsienio studentams:

Intensyvios anglų kalbos studijos

Studentai stoti į bendrąsias anglų kalbos kursus pradžioje, tarpinis ar aukštesniojo lygio.

kolegija tiltas

Studentai plėtoti akademinius įgūdžius pasirengti Kolegija / Universitetas lygio studijas, ir gali stoti į vienos ar daugiau kolegija-lygio kursus.

kolegija perdavimas

Studentai stoti į dvejų metų bendradarbis menų (AA) ar bendradarbis mokslo (As) laipsnį Sietlo kolegijose. Šis laipsnis yra lygiavertis per pirmuosius dvejus metus universitete. Asocijuotos įmonės laipsnis pervedimai šimtus ketverių metų kolegijų ir universitetų visame Jungtinės Valstijos. Studentai naudojasi mažesnį mokslą ir mažesnių klasių dydžių nei daugelyje ketverių metų kolegijose.

Professional Techniniai Programos

Studentai gali rinktis iš daugiau nei 135 laipsnių ir sertifikatų programos profesinių ir technikos srityse. Programos gali skirtis ilgis nuo vienos iki septynių ketvirčių.

Vidurinė mokykla užbaigimas

Mokiniai gali baigti savo aukštosios mokyklos diplomą ir uždirbti asocijuotosios laipsnį tuo pačiu metu.

Vasaros sesija

Studentai gali rinktis iš kolegijoje ir anglų programų asortimentą vasarą laikotarpiu.

Kaina / Taikymas / Būstas Paraiškos mokestis: $ 50 JAV dolerių

Tarptautiniai studentai yra laikomi nerezidentais studijų tikslais tol, kol jie yra Jungtinėse Valstijose ant ne imigrantų vizos (F, M, J, L, A, ir tt). Toliau Numatomos išlaidos už tam kolegijoje lygio programas ar intensyviosios ESL studijos vieno ketvirtadalio (apie 3 mėnesius) studentas. Išlaidos gali keistis be išankstinio įspėjimo.

- Intensyvios anglų kalbos studijos kolegija lygis

Dieninis Mokslą $ 2,700.00 JAV $ 3,079.00 JAV

Kolegijos Mokesčiai (vidutiniškai) - kintamas $ 100,00 JAV $ 100,00 JAV

Medicininių išlaidų draudimas (būtina) $ 398,37 JAV $ 398,37 JAV

Knygos $ 300,00 JAV $ 300,00 JAV.

Gyvenimo išlaidos $ 2,550.00 JAV $ 2,550.00 JAV

Autobuso bilietas $ 150,00 JAV $ 150,00 JAV

Iš viso Numatomos išlaidos: $ 6,198.37 JAV per ketvirtį $ 6,577.37 JAV per ketvirtį

  • Vasaros 2015 Medicininių išlaidų draudimas mokestis: 242,10 $ JAV. Gyvenamoji išlaidos skirsis, priklausomai nuo to, kaip studentai valdyti savo pinigus.

Paraiškų svarstymo procesas

Kiekvienas iš mūsų kolegijose išvardijamos veiksmų taikymo savo svetainėje. Po studentai nuspręsti, kuris kolegija dalyvauti, jie turėtų laikytis nurodytus veiksmus kolegija. Priimtinumo kriterijai yra vienodi visuose mūsų kolegijose.

Korpusas

Kiekvienas kolegija teikia pagalbą tarptautiniams studentams rasti tinkamą būstą. Aplankykite kiekvienos kolegijos svetainėje informacijos apie šį pagalbos.

Tarptautinė studentų Paslaugos

Kiekvienas kolegija turi Tarptautinė Studentų paslaugų biuras, siekiant padėti studentams atvykus, susipažinti, miesteliu ir bendruomenės orientacijos, būsto, socialinės veiklos ir daugelio kitų paslaugų.

Ketvirtis / semestras

Kai kurie JAV institucijos veikia ant semestrą pagrindu (2 semestrus per metus, paprastai 4-5 mėnesius per semestrą) arba ketvirtadalis pagrindu. Daugelis įstaigų vakarinėje pakrantėje JAV yra ketvirtį sistemą, kuri paprastai yra 11-12 savaičių. Įstaigoms apie ketvirtį sistemos, yra 3 ketvirčių normalaus metus (rudenį, žiemą, pavasarį) ir studentai gali pasirinkti pat dalyvaus vasaros ketvirtį. Sietlas kolegijos naudoti ketvirtį sistemą

Perkelti Funkcijos 4 metų kolegijose ir universitetuose Tarptautinių studentų iš Sietlo kolegijų perkelti į daug skirtingų kolegijose ir universitetuose visoje Jungtinės Valstijos. Mūsų kolegijos sukūrėme dviejų tipų rašytinių susitarimų su ketverių metų kolegijose ir universitetuose skaičius:

Tarptautinis pervedimas Priėmimo garantija Tiesioginiai perdavimo susitarimai

Be to, mūsų tarptautinių studentų buvo priimta į šimtus kitų aukštojo mokslo institucijų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Atstovai iš 70-80 kolegijose ir universitetuose dalyvauti Tarptautinė studentų Transfer Mugės, kuri vyksta du kartus per metus mūsų miesteliai.

Tarptautinis pervedimas Priėmimo Garantija ir kelią partnerystė

Seattle kolegijų Perkelkite Priėmimo Garantijos ir kelią partnerystės su keliomis institucijomis partnerėmis, įskaitant kai kurie iš labiausiai žinomų kolegijose ir universitetuose šalyje.

Tarptautinė studentų pareiškėjai, kurie kreipiasi dėl kolegijos perdavimo programos gali pasirinkti vieną iš mūsų partnerių institucijų perkelti į savo paskutinius du metus bakalauro laipsnį. Pareiškėjai, kurie yra priimti į vieną iš Sietlo Bendrijos kolegijų gaus tiek žinutę priėmimo laišką iš mūsų kolegijose ir Transfer Priėmimas garantija † iš Universiteto jie pasirinktos. Studentas turi užpildyti asocijuota laipsnis Sietlo kolegijų su reikiamu VPS siekiant įgyvendinti sąlyginį pasiūlymą. SVP reikalavimai yra gaunamos daugelio tarptautinių studentų kaip vidutinis VPS tarptautinio studentų Sietlas kolegijose yra 3,4. Studentai gali parodyti šių priėmimo laiškus į JAV ambasadą ar konsulatą paaiškinti savo akademinius tikslus ir karjeros kelius ir gauti studento vizą. Kiekvienas iš mūsų kolegijose gali padėti studentams gauti šiuos laiškus procese.

- Tipas susitarimo Reikalingas VPS perkelti

Arizonos valstijos universiteto Tempe, AZ - (480) 965-7788

garantija 2.50

Kalifornijos valstijos universitetas, Northridge, CA - (818) 677-3760

garantija 2.40

Kalifornijos valstijos universitetas, San Marcos, Kalifornija 92078 - (760) 750-4000

garantija 2.00

Rytų Vašingtono universiteto, D. Cheney, WA 99.004 - (509) 359-2331

garantija 2.00

Indianos universitetas - Purdue universiteto Indianapolis, Indianapolis, IN 46202 - (317) 274-7000

garantija 2.00

Montanos valstijos universitetas, Bozmanas, LT 59.717 - (406) 994-72.252

garantija 2.00

San Francisko valstijos universiteto, San Franciskas, CA - (415) 338-1293

garantija 2.00

Seattle Pacific universitetas, Sietlas, WA - (206) 281-2000

garantija 2.50

Sietlo universitetas, Sietlas, WA - (206) 296-6000

garantija 3.00

Valstybinis universitetas Niujorke Oneonta, NY 13820 - (607) 436-3363

garantija 2.50

Universitetas Alaska, Fairbanks, AK - (907) 474-7211

garantija 3.00

Kalifornijos universiteto Irvine, CA 92697 - (949) 824-6703

kelias 3.50

Kalifornijos universitetas, Santa Barbara, CA 93106 - (805) 893-2881

kelias 3.50

Universitetas Nevada, Las Vegas, NV - (702) 895-3011

garantija 2.50

Vašingtono universitetas, Bothell, WA - (425) 352-5200

garantija 3.00

Vašingtono universitetas, Tacoma, WA - (253) 692-4788

garantija 2.75

Vašingtono valstijos universitetas, Pullman, WA 99.164 - (888) 468-6978

garantija 2.50

Vakarų Vašingtono universiteto, Bellingham, WA 98225 - (360) 650-3000

garantija 3.00

Vietos

Sietlas

Address
1500 Harvard Avenue
98122 Sietlas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos