The Restaurant School at Walnut Hill College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Walnut Hill koledžas yra skirtas suteikti išskirtinę edukacinę patirtį, kuri įkvepia studentus į profesionalumą, pilietinę atsakomybę ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, siekiant sėkmės pasirinktoje karjeros srityje.

Kokia bus jūsų misija?

Nepriklausomai nuo to, "Walnut Hill College" pasiruošs ir įkveps jus į sėkmę savo profesinėje ateityje.

Apie mus

"Walnut Hill" koledžas, įsteigtas 1974 m. "The Restaurant School", yra vienas iš pirmųjų Filadelfijos koledžų, skirtų dėmesiui svetingumo ugdymui. Mes rengiame savo studentus realiam pasauliui, derindami mokymus klasėje su praktiniais mokymais mūsų atrinktuose apdovanojimuose esančiuose restoranuose, kurie yra atviri visuomenei.

Žinoma, mūsų siūlomi mokymai ne tik vyksta miesteliu. Mūsų studentai gyvena ir mokosi Filadelfijos universiteto miesto centre, kur yra viena iš didžiausių studentų populiacijų Amerikoje. Mūsų žiūrovai, turintys triukšmingą aplinką restoranuose ir viešbučiuose mūsų kieme, turi neįtikėtiną prieigą prie geriausių stažuočių ir darbo vietų.

Ir gerokai už Filadelfijos, mūsų mokiniai mokosi už mokslą mokamus kelionių nuotykius visame pasaulyje! Ekskursijos po Prancūziją ir Angliją, ekskursijos po Floridą

Pagrindinės vertybės

 • Svetingumas yra visų mūsų esmė.
 • Paslauga yra "Walnut Hill" koledžo operacijų pagrindas. Ją apibrėžia mūsų įsipareigojimas mokiniams kaip klientams ir teikiamomis išskirtinėmis paslaugomis.
 • Mes didžiuojamės produkcijos kompetencija. Švietimas yra mūsų produktas, o mūsų dėstytojai ir darbuotojai didžiuojasi, kad dalijasi savo išmintimi, patirtimi ir profesionalumu su savo mokiniais.
 • Mes vertiname tarpasmeninį dėmesį. Mes stengiamės sukurti bendruomenės ir priklausymo jausmą, kuris puoselėja ir palaiko visus narius.
 • Mes skatiname asmeninį augimą ir pilietiškumą. Mes įkvepia savo studentus ugdyti pasididžiavimą savimi ir kitais, dalyvaujant viešųjų paslaugų programose, kurios yra neatskiriama jų išsilavinimo dalis.

Akreditacijos ir profesinės narystės

Walnut Hill koledžas yra:

 • Patvirtintas Pensilvanijos Sandraugos departamento Švietimo departamento suteiktas mokslo laipsnių ir bakalauro laipsnių asocijuotas narys.
 • Akredituota Karjeros mokyklų ir kolegijų akreditavimo komisijos.
 • Patvirtinta valstybės patvirtinimo taryba veteranų mokymo.
 • Patvirtinta JAV Studentų finansinės paramos departamento, skirtos dalyvauti IV antraštinėje dalyje ir federalinės finansinės pagalbos programose.
 • Patvirtinta Jungtinių Valstijų Teisingumo ministerijos studentų vizų išdavimui.
 • Pripažintas Nacionalinės restorano asociacijos švietimo fondo profesionalų valdymo vystymo partneriu.

Walnut Hill kolegija yra narė:

 • Pensilvanijos privačių mokyklų administratorių asociacija
 • Viešbučio, restoranų ir institucijų švietimo taryba
 • Pensilvanijos studentų finansinės pagalbos administratorių asociacija
 • Nacionalinė restorano asociacija
 • Greater Philadelphia viešbučių asociacija
 • Filadelfijos konferencijų ir lankytojų biuras
 • Amerikos kulinarijos federacija
 • Tarptautinė Kulinarijos specialistų asociacija
 • Filadelfijos kepinių draugija
 • Filadelfijos moterų kulinarijos gildija
 • Amerikos vyno ir maisto institutas
 • Filadelfijos kulinarijos draugija
 • Filadelfijos / Delaware slėnio restorano asociacija
 • Filadelfijos drabužių ir restoranų asociacija
 • ACF Filadelfijos Delavero slėnių virėjų asociacija

Nediskriminacinė politika

Walnut Hill koledžas yra tvirtai įsipareigojęs priimti nediskriminavimo dėl etninės kilmės, tautybės, negalios, rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ir amžiaus principus priimant sprendimus, taip pat švietimo ir studentų programas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Associate of Science » Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Restorano vadybos asociacijos laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 60 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia + 1 daugiau

"Associate Degree in Restaurant Management" yra skirtas užtikrinti tvirtą pagrindą karjeros valdymo baudos restoranuose, maitinimo įmonių ir kitų sričių maisto paslaugų profesija. [+]

"Associate Degree in Restaurant Management" yra skirtas užtikrinti tvirtą pagrindą karjeros valdymo baudos restoranuose, maitinimo įmonių ir kitų sričių maisto paslaugų profesija.

Kursai, tokie kaip "Profesionalus valgyklų aptarnavimas", "Maisto ir gėrimų pristatymas", "Svetingumo pristatymas" ir "Vynai" suteikia studentams plačias žinias apie šią sritį, o praktiniai užsiėmimai, tokie kaip "Restoranų operacijos" ir "Kulinarijos pagrindai", leidžia mokiniams iš anksto išmokti, kaip ir priekinė, ir namo dalis veikia. Baigę asocijuotą studijų programą, studentai gali ieškoti darbo pradinių lygių vadovų pareigose restoranuose, viešbučiuose, maitinimo įmonėse ir kituose komerciniuose ar instituciniuose maisto restoranuose.... [-]


Associate of Science

Kulinarijos meno mokslo asociacija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 60 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia + 1 daugiau

Mūsų "Kulinarijos meno" mokslų asociacijos narys pateikia išsamią kūrybiškos virtuvės apžvalgą profesionalų lygmeniu. [+]

Mūsų "Kulinarijos meno" mokslų asociacijos narys pateikia išsamią kūrybiškos virtuvės apžvalgą profesionalų lygmeniu.

Jūs suprasite, kaip kurti indus "Įvadas į kulinarinius ingredientus", sustiprinkite peilių įgūdžius kulinarijos metoduose, tada pritaikykite pamokas konkrečiose maisto klasėse, įskaitant mėsą, žuvį, duoną ir pyragą. Tuo pačiu metu interaktyvūs akademiniai kursai, tokie kaip mityba, sąnaudų apskaita ir koncepcijos plėtojimas, bus skirti jums kritinio mąstymo, problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžių, kuriuos naudosite šioje srityje, mokymui. Baigę programą, būsite pasirengę įvairioms maisto produktų operacijoms, įskaitant restoranus, viešbučius, viešojo maitinimo paslaugas, banketus ir kurortus.... [-]


Mokslo mokslų bendradarbė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 60 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia + 1 daugiau

Ateities kepyklų savininkai ir konditerijos virėjai atrinks kelią saldus sėkmei mūsų Moksleivių asociacijos Konditerijos menų programoje. [+]

Ateities kepyklų savininkai ir konditerijos virėjai atrinks kelią saldus sėkmei mūsų Moksleivių asociacijos Konditerijos menų programoje.

Įvadinio lygio kursai apima Konditerijos technika, profesionalios duonos kepimo, ir pyrago kepimo ir dekoravimo. Tada studentai pereina prie labiau specializuotų kursų, tokių kaip "Šokoladas" ir "Candies", "European Tortes" ir "Gateaux" bei vestuviniai pyragaičiai. Bendrojo ugdymo ir sertifikavimo pamokos papildo šiuos kursus, suteikiant studentams instrukcijas susijusiuose dalykuose, tokiuose kaip priežiūra, mityba, sanitarija, sąnaudų apskaita ir sudėtis. Baigus asociacijos laipsnį, studentai bus pasirengę pradinių lygių pozicijoms konditerijos parduotuvėse, nepriklausomose arba mažmeninėse kepyklose ir kituose maisto paslaugų centruose.... [-]


Vadybininko mokslo mokslų daktaras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 60 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia + 1 daugiau

Viešbučių vadybos mokslų asociacija rengia studentus vadovaujančioms pareigoms viešbučių ir kurortų visame pasaulyje. [+]

Viešbučių vadybos mokslų asociacija rengia studentus vadovaujančioms pareigoms viešbučių ir kurortų visame pasaulyje.

Specializuotos klasės mokys studentus įgūdžius, reikalingus valdyti daugialypius viešbučių veiklą, tuo tarpu bendrojo lavinimo klases, tokias kaip Kompozicija, priežiūra, rinkodara ir koncepcija, bus ugdomas studentų kritinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai ir bendravimo įgūdžiai.

Kursai, tokie kaip "Front Office Management", "Namų ūkis", "Maisto ir gėrimų pristatymas" ir "Meeting Planning", suteikia studentams atitinkamas pramonės žinias ir valdymo bei administravimo įgūdžius, reikalingus norint sėkmingai augti svetingumo srityje. Studentai taip pat įgyja praktinės patirties mokydami darbo vietas viešbučiuose ir kurortuose.... [-]


Kontaktai

Adresas 4207 Walnut Street
19104 Philadelphia, Pennsylvania, Jungtinės Amerikos Valstijos