The Radio Connection

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 30 metų Įrašymo radijo ir kino Ryšio buvo naudojant mentoriaus-mokinys (eksternu) mokymo metodas, siekiant padėti mūsų studentams pradėti karjerą transliavimo, įrašymo ir filmas. Per tą laiką, mes padarėme daug ryšių, ir mes padėjome mūsų studentai, kad daug ryšių. Ir kaip jūs jau žinote, jungtys raktas į įsibrovus į šių pramonės šakų.

Mes didžiuojamės siūlo neeilinio švietimo patirtis: galimybę mokytis vienas ant vieno iš darbo pramonės specialistas. Mūsų unikalus mišinys mentoriaus / mokinys švietimo ir realaus pasaulio mokymosi padėjo daug žmonių rasti savo svajonių karjeros.

Radijo ryšys reputaciją turintys geriausią alternatyva tradiciniam radijo mokykloje, muzikos gamybos ir filmų kūrimą mokyklose pramogų žiniasklaidos pramonės. Mes esame unikalus radijo transliacijos mokykla, mokiniai mokosi iš sėkmingų mentorių iš realaus pasaulio situacijas įskaitant veikliąsias radijo transliavimo stočių, įgarsinti sesijų, darbo su Real-oro didžėjų ir aptarimas šou šeimininkai ne faktinis dėl oro radijo stočių. Tai ne imituoti klasėje, kur nekilnojamojo terminus ir kliento sąveikos spaudimas nėra. Pareiškėjai tikrinami ir vėl tikrinami pagal mentorių. Radijo ryšio anketa programos gali būti baigtas maždaug pusė laipsnių, gautų iš tradicinių mokyklų laiką. Jokios patirties nereikia, o studentai gali pradėti bet kada, klasės gali būti ne visą darbo laiką nakties metu arba savaitgaliais sesijų metu ir gali būti aplink dabartinio darbo.

Darbo vieta statistika atstovauti studentų procentas baigusių tarp gegužės 1, 2013 balandžio 30, 2014 susirado darbą su studijomis susijusią per šešis mėnesius nuo jų baigimo.

Pobūdžio on-the-darbo mokymo procese reikalauja, kad studentai yra atrenkami remiantis darbo standartų, vietoj Mokyklų priėmimo standartus. Trumpai tariant, mes ieškome žmonių, kurie gali tapti puikus, patikimas darbuotojai. Ankstesnės patirties nėra reikalingas. Kas yra svarbu, yra tas pats dalykas, bet darbdavys ieško: požiūris, motyvacija, atsidavimas ir punktualumas.

Nėra amžiaus riba mūsų programą. Jauniausias buvo 14, o seniausias 72. Daug yra kūdikių bumo "kartai, kuris pagaliau gavau drąsos daryti tai, ką jie norėjo padaryti, visą savo gyvenimą.

Bet priėmimas yra tik kvietimu bus nuspręsta po to, kai į pokalbį pagrindinis radijo stoties pagrindinis radijo specialistas savo srityje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

6 Mėn Vienas Ant Vieno Transliacija Žinoma Viduje Nekilnojamojo Radijo Stoties Ar žiniasklaidos Bendrovė

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 6 mėnesių Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles Sacramento San Bernardino San Diego San Francisco San Jose Denver Hartford District of Columbia Jacksonville Miami Orlando Port Charlotte Tampa West Palm Beach Atlanta Honolulu Chicago Indianapolis New Orleans Baltimore Boston Detroit Minneapolis Kansas City Saint Louis Las Vegas Albuquerque New York Charlotte Milwaukee Oklahoma City Cleveland Portland + 34 daugiau

Su mūsų unikali programa, jums nereikia praleisti vienas dieną klasėje! Radijo stotis ar žiniasklaidos bendrovė yra jūsų "klasė", o tikras radijo profesionalus jūsų mokytojas ir mentorius. Jums bus vienintelis studentas klasėje! [+]

Mes išmokyti jus kaip mokinys (eksternu) viduje REAL Radijo stotis ar žiniasklaidos kompanija!

Jei esate priimta į mūsų programą, jums bus mokiniu (eksternu) viduje nekilnojamojo radijo stoties, televizijos stoties ar kitos žiniasklaidos lizdo toje vietoje, kur jūs gyvenate (ar kito locale, jei to pageidautų). Jūs gausite asmeninį, vienas ant vieno nurodymų iš labai patyręs transliacijos specialistas. Šis asmuo iš tikrųjų daro į transliavimo pragyvenimui. Jūs sekti mūsų struktūruotą kursų programą. Gausite namų darbus. Gausite daug praktinio mokymo studijoje. Su mūsų unikali programa, jums nereikia praleisti vienas dieną klasėje! Radijo stotis ar žiniasklaidos bendrovė yra jūsų "klasė", o tikras radijo profesionalus jūsų mokytojas ir mentorius. Jums bus vienintelis studentas klasėje!... [-]