The Film Connection

Įvadas

Oficialus aprašymas

KINO JUNGTYS

Su vietose beveik kiekviename mieste Amerikoje, filmas Ryšio kino Mokykla yra unikalioje padėtyje, kad išmokyti jus, kaip profesionalus režisierius, netoli, kur jūs gyvenate. Mes vieta jus kaip mokinys (eksternu) į realų kino gamybos įmonė turi būti apmokytas vienas ant vieno profesionalus režisierius, kuris tampa savo vietos globėją. Ne tik jums sužinoti techninius aspektus režisūra, kinematografija, redagavimas ir daugiau, bet jūs taip pat įgyti vertingos on-the-darbo patirtį, taip pat galimybę įgyti viešai prieigą ir sujungia, kurios taip reikia, turintys sėkmingą karjerą kine.

Tuo kino Connection, mes turime vieną pagrindinį tikslą: padėti naujas, trokštantis kino pramonės postą įgyti mokymą, patirtį ir ryšius, jie turi išeiti į verslą. Mes čia ne tik mokyti jums įgūdžių: mes čia norėdami padėti jums pradėti savo karjerą. Mes stengiamės savo sėkmę.

Ar jums reikia ankstesnės patirties būti kino Ryšio studentas? Ne, jums nereikia. Kai kurie iš mūsų studentai turi išankstinį kino patirtį; daugelis kitų ne. Mūsų mokymo programa yra pakankamai lanksti, kad tilptų jūsų poreikius, ar esate naujokas ar į kino verslo veteranas. Mes gauti jūsų kojomis į duris, o padėti jums imtis savo įgūdžius į kitą lygį.

Magicznym: globa Kas yra mūsų paslaptis? Tai tikrai ne visuose paslaptis, nors tai nėra kalbama apie daug kitų kino mokyklų. Paslaptis yra globa.

Beveik kiekvienas sėkmingos profesinės kino verslą, nepriklausomai nuo jų išsilavinimą ar patirties, gali nurodyti bent vieną globėją, kuris padėjo jiems kartu. Mentorystės buvo esminė kino pramonėje taip ilgai, kaip pramonės pati buvo aplink, ir prieš kino mokyklos egzistavo, tai buvo vienintelis būdas patekti į kino pramonę. Net ir šiandien, nėra geresnio būdo mokytis lynai ar įsitvirtinti filmo nei dirbti vienas ant vieno su realiu darbo kino specialistas. Klasėje gali išmokyti jus tam tikrų įgūdžių, tačiau jis negali realiai sujungs jus su pramone. Mentorius, tačiau gali. Tai kodėl ne kino Connection mentorius-mokinys (eksternu) metodas yra visos mūsų programos pagrindas. Kaip kuravimo darbą? Jei ieškote, kad gamintojas, mes suporuoti jums gamintojo išmokti vienas ant vieno. Jei norite būti direktoriumi, mes suporuoti jums prieskoniais direktorių. Jei nori būti scenaristas, mes suporuoti jums sėkmingo scenaristas. Jūs gaunate idėja: su mūsų programą, jums Mentored ir mokė žmogų, kuris sėkmingai daro užduotį, kurią norite būti daro filmą. Čia tikslas yra paprastas: pastačius jus kaip mokinys (eksternu) su į nekilnojamojo gamybos įmonė mentoriaus, mes padėti jums gauti mokymą, darbo patirtį ir jungtys jums reikia, siekiant gauti darbą pramonei sąlygas pereisite.

Apsauginis tinklas Toks pat veiksmingas kaip mūsų mokymo metodas yra, mes žinome, kad šiame versle, nieko nėra tikras dalykas. Nors daugelis iš mūsų studentams gauti samdyti, kai jie baigia (ir net anksčiau), nėra jokių garantijų, kad darbas bus jūsų laukia, kai pereisite. Jūs turite Apsauginis tinklelis-paramos tinklą jau vietoje, kai jums reikia. Štai kodėl kino Ryšio sukūrė darbo vietą programą, kuri yra antra, nė.

Paprasčiau tariant, jei iki to laiko, pereisite programą, jums nebuvo pasamdytas savo globėją ar ryšio jūs padarytą savo mokymo kursą, mes padėsime jums rasti darbą. Mes išmokyti jus su įrankiais jums reikia įdėti savo geriausius koja į priekį, mes apibėgti mūsų tinklo jungtimis kiekviename kino Darbo skelbimai galime rasti ir mes padėsime jums kreiptis dėl jų. Tai apsauginis tinklas yra vietoje, jei reikia iki visus metus po to, kai pereisite.

Kodėl mes visa tai? Paprasta: ne kino Connection, mūsų tikslas yra ne imtis savo pinigus, išmokyti jus tam tikrų įgūdžių ir paversti jus prarasti. Mūsų tikslas yra padėti jums gauti savo filmą karjerą nuo žemės. Štai kodėl mes eiti mylią už jus.

MŪSŲ PASIRYŽIMAS prieinamą ŠVIETIMO Tai nėra neįprasta, kad kino mokyklos imti daugiau, $ 50,000 ar daugiau mokslą, ir mūsų vienas ant vieno mentorius-mokinys (eksternu) požiūris yra lengvai vertinami bent tai, kad daug, jei ne daugiau. Bet kino Connection, mes esame pasiryžę išlaikyti savo išlaidas, kad esate ne našta žaloja sumos skolos, kai pereisite. Štai kodėl mes apriboti mūsų programų $ 9800 kaina (įskaitant knygas, medžiagos ir įranga). Mes laikomės savo studijų mažas, todėl jūs iš tikrųjų galite sau leisti eiti į mokyklą ir gauti su jūsų karjeros nereikia mokėti savo studentų paskoloms metų po to, kai pereisite.

PRAMONĖ specialistų, kurie patvirtinti filmo PAJUNGIMAS

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Filmas Redagavimo Programa

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Muscle Shoals Anchorage Fairbanks North Star Juneau Jonesboro Little Rock Bakersfield Eureka Los Angeles Palm Springs San Diego San Francisco San Jose Santa Barbara Boulder Denver Hartford New Haven Norwalk District of Columbia Fort Myers Jacksonville Miami Orlando Panama City Pensacola Tallahassee Tampa West Palm Beach Daytona Beach Alla + 29 daugiau

Nuo tam tikro požiūriu, plėvelė redaktorius gali būti labiausiai nesuprastas visų kino profesionalams. Dažnai manoma, tik specialistas, geras filmas redaktorius yra tikrai daugiau menininko. Tai redaktorius rūšiuoti pagal daugelį valandų pateikta režisieriaus filmuotą medžiagą, ir kažkaip suvesti strzałów, kad bus geriausia papasakoti istoriją režisierius bando pasakyti darbas. Geras filmas redaktorius ne tik rasti geriausius kadrus: jis / ji žino, kaip sukurti meno sekas, kad išlaikyti auditoriją atspėti ir nori daugiau. Nereikia nė sakyti, Kino montažinė gali atlikti arba nutraukti filmą, kuris yra, kodėl geras filmas redaktoriai labai gerbiamas, pramonės, ir dar didelė paklausa. [+]

Nuo tam tikro požiūriu, plėvelė redaktorius gali būti labiausiai nesuprastas visų kino profesionalams. Dažnai manoma, tik specialistas, geras filmas redaktorius yra tikrai daugiau menininko. Tai redaktorius rūšiuoti pagal daugelį valandų pateikta režisieriaus filmuotą medžiagą, ir kažkaip suvesti strzałów, kad bus geriausia papasakoti istoriją režisierius bando pasakyti darbas. Geras filmas redaktorius ne tik rasti geriausius kadrus: jis / ji žino, kaip sukurti meno sekas, kad išlaikyti auditoriją atspėti ir nori daugiau. Nereikia nė sakyti, Kino montažinė gali atlikti arba nutraukti filmą, kuris yra, kodėl geras filmas redaktoriai labai gerbiamas, pramonės, ir dar didelė paklausa. Filme Ryšio filmas redagavimo programą, jūs išmoksite tiek techninis aspektas ir pasakojimo aspektą filmų redagavimo. Kaip mokinys (eksternu), jums bus Mentored profesionalus redaktorius realioje po gamybiniais, kaip jūs išmoksite naudoti Final Cut Pro ir kitus profesionalus redagavimo programinės įrangos programų, ir su mūsų struktūrinio kursų mokymo programa, taip pat išmoksite kaip naudoti tuos techninius įgūdžius pasakyti gerą istoriją. FILM ryšys revoliucinis būdas mokytis kino ir pradėti savo kino karjera neatsižvelgiant APIE GNIUŽDYMO SUMŲ skolos ... KAS Jūs išmoksite kaip mokinys šią programą: PAMOKA VIENAS: PRADŽIA Antroje pamokoje: ISTORIJA PAMOKA VIENAS: PRADŽIA Antroje pamokoje: ISTORIJA Pamoka trys: TRYS AKTAS STRUKTŪRA ir sklypo TAŠKAI PAMOKA keturi: CHARAKTERIS PAMOKA PENKI: TEMA / ŽANRAS 6 pamoka: VEIKSMAI IR APRAŠYMAI 7 pamoka: formatavimas PAMOKA 8: DIALOGAS PAMOKA 9: APŽVALGA IR GYDYMAS PAMOKA 10: scenos PLANAS PAMOKA 11: pirmasis projektas PAMOKA 12: Pirmoji SKAITYMO PAMOKA 13: BLIZGINIMO PAMOKA 14: The gera skaityti PAMOKA 15: perrašyti, ANTRA DALIS PAMOKA 16: AGENTAI PAMOKA 17: parduoti... [-]

Kinui Programa

Su bendrabučiu Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Muscle Shoals Anchorage Fairbanks North Star Juneau Jonesboro Little Rock Bakersfield Eureka Los Angeles Palm Springs San Diego San Francisco San Jose Santa Barbara Boulder Denver Hartford New Haven Norwalk District of Columbia Fort Myers Jacksonville Miami Orlando Panama City Pensacola Tallahassee Tampa West Palm Beach Daytona Beach Alla + 29 daugiau

Taip pat vadinamas fotografijos direktorius (arba DP, trumpas), kinematografas yra asmuo, kuris duoda "Magic" už fotoaparato, maišymo jo / jos technines žinias apšvietimo technikai, meninio jautrumo rašyti geriausius kadrus filmo , [+]

Taip pat vadinamas Direktorius fotografijos (Arba VB, trumpas), kinematografas yra asmuo, kuris duoda "Magic" už fotoaparato, maišymo jo / jos technines žinias apšvietimo technikai, meninio jautrumo rašyti geriausius kadrus filmo. Darbas side-by-side su režisieriumi nuo idėjos iki užbaigimo, DP tarnauja kaip direktoriaus dešinėje kaip partneris, artimas ir sąjungininke visą procesą šaudyti. Režisierius remiasi geros kinematografas padėti sugalvoti su žymiais šūviai ir nukreipti kamera / Apšvietimas įgula padaryti kiekvieną paveikslėlį geriausią jis gali būti. Nereikia nė sakyti, šis darbas yra pilnas kūrybinių galimybių. Ji taip pat yra pozicija, kad gali atlikti arba nutraukti filmą. Kaip mokinys (eksternu) filme Ryšio Operatorius programą, jums bus suporuotas su darbo VB, kuris bus mentorius jums vienas ant vieno, mokymo jums ne tik darbo pagrindus, bet ir gudrybės ir metodus, kurie ateina su Metai patirties. Jūs ne tik išmoksite dirbti pavarų youll išmokti pasitikėti savo meninę akis pagal savo globėją gaires. Geriausios iš visko, mokantis į rinkinį, jums įgyti praktinės patirties, kad yra labai svarbu tampa sėkmingą DP. 
 FILM JUNGTYS siūlo revoliucinis būdas mokytis kino ir pertrauka į verslo neatsižvelgdama APIE tonų STUDENTŲ skolą. KAS Jūs išmoksite kaip mokinys šią programą: Štai mokymo programos jums bus studijuoja kaip kino Ryšio kino mokyklos studentas apžvalga: 1 pamoka: Trečdalių taisyklė 2 pamoka: PAGRINDINIS APŠVIETIMAS 3 pamoka: T-sustoja ir F stotelių 4 pamoka: GYLIS kadro 5 pamoka: VAIZDO PROPORCIJOS 6 pamoka: Shot DYDŽIAI 7 pamoka: kadrų dažnis PAMOKA 8: GALUTINĖ PERLEIDIMAS 1 PAMOKA 9: GALUTINĖ PERLEIDIMAS 2 PAMOKA 10: GALUTINĖ PERLEIDIMAS 3 [-]

Režisierius / Prodiuseris / Scenaristas PROGRAMA

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Muscle Shoals Anchorage Fairbanks North Star Juneau Jonesboro Little Rock Bakersfield Eureka Los Angeles Palm Springs San Diego San Francisco San Jose Santa Barbara Boulder Denver Hartford New Haven Norwalk District of Columbia Fort Myers Jacksonville Miami Orlando Panama City Pensacola Tallahassee Tampa West Palm Beach Daytona Beach Alla + 29 daugiau

Sužinokite Tajniki filmų, on-the-darbo ir komplekto! Su vietose visoje šalyje, kino Ryšio Film School galite jus kaip mokinys (eksternu) Pagal nustatytą kino gamybos kompanija artimiausioje kur jūs gyvenate. Jūs būsite suporuotas su prieskoniais kino profesionalų, kurie bus mentorius jums vienas ant vieno ant visų vadovavimas, gaminančių, redagavimo, kinematografija ir daugiau aspektus. Mokantis on-the-darbo, jūs ne tik gauti praktinės patirties jums reikia, bet jūs taip pat turite galimybę padaryti jungtis ir vienytis svarbius darbo pramonės ryšius jūs niekada galės pasiekti klasėje , Mes esame mokykla, kuri suteikia jums mokymo, darbo patirtį ir viešai prieigą jums reikia norint įsilaužti į verslą. [+]

Režisierius / Prodiuseris / scenaristas PROGRAMA Sužinokite Tajniki filmų, on-the-darbo ir komplekto! Su vietose visoje šalyje, kino Ryšio Film School galite jus kaip mokinys (eksternu) Pagal nustatytą kino gamybos kompanija artimiausioje kur jūs gyvenate. Jūs būsite suporuotas su prieskoniais kino profesionalų, kurie bus mentorius jums vienas ant vieno ant visų vadovavimas, gaminančių, redagavimo, kinematografija ir daugiau aspektus. Mokantis on-the-darbo, jūs ne tik gauti praktinės patirties jums reikia, bet jūs taip pat turite galimybę padaryti jungtis ir vienytis svarbius darbo pramonės ryšius jūs niekada galės pasiekti klasėje , Mes esame mokykla, kuri suteikia jums mokymo, darbo patirtį ir viešai prieigą jums reikia norint įsilaužti į verslą. Paverskite savo BEST MOVIE idėją gydymas, pikis ar Scenarijaus! Ar jūs turite puikią idėją filme arba spauskite TV šou, bet jūs neturite idėjos, kaip eiti apie tai, kaip ji padarė? Jei taip, jūs atėjote į tinkamą vietą! Su mūsų revoliucinės Režisierius / Prodiuseris / scenarijų programa, filmų Ryšio ne tik išmokyti jus dirbti užuomazgas plėvele dengtų mes išmokyti jus imtis savo kūrybines idėjas ir jas paversti realybe. Be savo vietos mentoriaus, kuris moko jus ant rinkinys, filmas Ryšio pat poros jums nustatytos kino scenaristas, režisierius, arba gamintojo-kažkas su realių kino kreditus, kažkas, kas buvo dalis filmų žinote ir meilės. Ši pramonė legenda dirbs vienas ant vieno su jumis, siekiant padėti plėtoti savo geriausią idėją į prekinės gydymo, pikis ar scenarijaus-ką galite naudoti gauti jūsų kojomis į Holivudo duris. Tai labai praktiškas, labai veiksminga priemonė, kuri gali būti pasiekiama tik per mūsų mentorius-mokinys (eksternu) mokymosi metodą,... [-]