The Film Connection

Įvadas

Oficialus aprašymas

KINO JUNGTYS

Su vietose beveik kiekviename mieste Amerikoje, filmas Ryšio kino Mokykla yra unikalioje padėtyje, kad išmokyti jus, kaip profesionalus režisierius, netoli, kur jūs gyvenate. Mes vieta jus kaip mokinys (eksternu) į realų kino gamybos įmonė turi būti apmokytas vienas ant vieno profesionalus režisierius, kuris tampa savo vietos globėją. Ne tik jums sužinoti techninius aspektus režisūra, kinematografija, redagavimas ir daugiau, bet jūs taip pat įgyti vertingos on-the-darbo patirtį, taip pat galimybę įgyti viešai prieigą ir sujungia, kurios taip reikia, turintys sėkmingą karjerą kine.

Tuo kino Connection, mes turime vieną pagrindinį tikslą: padėti naujas, trokštantis kino pramonės postą įgyti mokymą, patirtį ir ryšius, jie turi išeiti į verslą. Mes čia ne tik mokyti jums įgūdžių: mes čia norėdami padėti jums pradėti savo karjerą. Mes stengiamės savo sėkmę.

Ar jums reikia ankstesnės patirties būti kino Ryšio studentas? Ne, jums nereikia. Kai kurie iš mūsų studentai turi išankstinį kino patirtį; daugelis kitų ne. Mūsų mokymo programa yra pakankamai lanksti, kad tilptų jūsų poreikius, ar esate naujokas ar į kino verslo veteranas. Mes gauti jūsų kojomis į duris, o padėti jums imtis savo įgūdžius į kitą lygį.

Magicznym: globa Kas yra mūsų paslaptis? Tai tikrai ne visuose paslaptis, nors tai nėra kalbama apie daug kitų kino mokyklų. Paslaptis yra globa.

Beveik kiekvienas sėkmingos profesinės kino verslą, nepriklausomai nuo jų išsilavinimą ar patirties, gali nurodyti bent vieną globėją, kuris padėjo jiems kartu. Mentorystės buvo esminė kino pramonėje taip ilgai, kaip pramonės pati buvo aplink, ir prieš kino mokyklos egzistavo, tai buvo vienintelis būdas patekti į kino pramonę. Net ir šiandien, nėra geresnio būdo mokytis lynai ar įsitvirtinti filmo nei dirbti vienas ant vieno su realiu darbo kino specialistas. Klasėje gali išmokyti jus tam tikrų įgūdžių, tačiau jis negali realiai sujungs jus su pramone. Mentorius, tačiau gali. Tai kodėl ne kino Connection mentorius-mokinys (eksternu) metodas yra visos mūsų programos pagrindas. Kaip kuravimo darbą? Jei ieškote, kad gamintojas, mes suporuoti jums gamintojo išmokti vienas ant vieno. Jei norite būti direktoriumi, mes suporuoti jums prieskoniais direktorių. Jei nori būti scenaristas, mes suporuoti jums sėkmingo scenaristas. Jūs gaunate idėja: su mūsų programą, jums Mentored ir mokė žmogų, kuris sėkmingai daro užduotį, kurią norite būti daro filmą. Čia tikslas yra paprastas: pastačius jus kaip mokinys (eksternu) su į nekilnojamojo gamybos įmonė mentoriaus, mes padėti jums gauti mokymą, darbo patirtį ir jungtys jums reikia, siekiant gauti darbą pramonei sąlygas pereisite.

Apsauginis tinklas Toks pat veiksmingas kaip mūsų mokymo metodas yra, mes žinome, kad šiame versle, nieko nėra tikras dalykas. Nors daugelis iš mūsų studentams gauti samdyti, kai jie baigia (ir net anksčiau), nėra jokių garantijų, kad darbas bus jūsų laukia, kai pereisite. Jūs turite Apsauginis tinklelis-paramos tinklą jau vietoje, kai jums reikia. Štai kodėl kino Ryšio sukūrė darbo vietą programą, kuri yra antra, nė.

Paprasčiau tariant, jei iki to laiko, pereisite programą, jums nebuvo pasamdytas savo globėją ar ryšio jūs padarytą savo mokymo kursą, mes padėsime jums rasti darbą. Mes išmokyti jus su įrankiais jums reikia įdėti savo geriausius koja į priekį, mes apibėgti mūsų tinklo jungtimis kiekviename kino Darbo skelbimai galime rasti ir mes padėsime jums kreiptis dėl jų. Tai apsauginis tinklas yra vietoje, jei reikia iki visus metus po to, kai pereisite.

Kodėl mes visa tai? Paprasta: ne kino Connection, mūsų tikslas yra ne imtis savo pinigus, išmokyti jus tam tikrų įgūdžių ir paversti jus prarasti. Mūsų tikslas yra padėti jums gauti savo filmą karjerą nuo žemės. Štai kodėl mes eiti mylią už jus.

MŪSŲ PASIRYŽIMAS prieinamą ŠVIETIMO Tai nėra neįprasta, kad kino mokyklos imti daugiau, $ 50,000 ar daugiau mokslą, ir mūsų vienas ant vieno mentorius-mokinys (eksternu) požiūris yra lengvai vertinami bent tai, kad daug, jei ne daugiau. Bet kino Connection, mes esame pasiryžę išlaikyti savo išlaidas, kad esate ne našta žaloja sumos skolos, kai pereisite. Štai kodėl mes apriboti mūsų programų $ 9800 kaina (įskaitant knygas, medžiagos ir įranga). Mes laikomės savo studijų mažas, todėl jūs iš tikrųjų galite sau leisti eiti į mokyklą ir gauti su jūsų karjeros nereikia mokėti savo studentų paskoloms metų po to, kai pereisite.

PRAMONĖ specialistų, kurie patvirtinti filmo PAJUNGIMAS

Vietos

Marina del Rey

Address
Marina del Rey, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos