Tekkie Uni

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiandien Žaidėjai yra Tomoro išradėjai mūsų pasaulis keičiasi vis normą. Mes siekiame pastatys žaidimas keitiklis sėklas, investuotojai ir verslininkai apie rytojaus leidžiant vaikams įgyti įgūdžių ateityje per įdomus mokymosi metodų ir turtingas.

Technologijos Išsilavinimas: Kur Kūrybiškumas ir nėra, kad gyvenimas jokių įgūdžių.

Mokymosi kodas moko jus, kaip spręsti problemas ir dirbti kartu kūrybingų būdų.

Tai padeda jums kurti programas, kurios atneša idėjas į gyvenimą. Mes manome, kad kiekvienas turėtų mokytojų LED departamentai mūsų nuomone, yra svarbiausias mokytojas. Todėl, mes dirbame su patyrusiais mokytojais ir švietimo specialistais iš viso šalies galimybę sukurti kažką, kad gali pakeisti pasaulį.

Kodo projektas paremtas mokymasis yra kūrybinės išraiškos priemonė. Mes suteikti studentams kurti programas, kurios yra svarbios jų ir aktyviai vadovauti projektui iš Ž.

Asmeniniai įsipareigojimas dirbti darbuotojai komandos pastangų - kad tai, ką daro komandinį darbą. Mes skatiname komandinį darbą pamokų metu ir po susitikimų.

Dabar naršo Švietimas pramonės lyderiai kaip dalis ETeacherGroup, Tekkie Uni atneša daugiau patirties dešimtmetį unikalus ir susideda iš interneto mokymosi, ne toli, toli.

16 metų patirtį interneto kursus 500 darbuotojų visame pasaulyje 190 šalių visame pasaulyje 100.000 malonu malonu švietimo ir švietimo geriausias mūsų dėstytojų apjungia technologijų lyderių žinomi ir patyrę mokytojai!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų
  • Prancūzų kalba

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kodavimo Vaikams

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Thousand Oaks + 1 daugiau

Prisijunkite prie mūsų gyvojo treniravo komanda sesijas ir sužinoti visas esminius įgūdžius ir įrankius, jūs turite gauti galvos pradėti app priėmimo. [+]

Kodavimo Vaikams

Išmokite kodą ir pakeisti pasaulį

Prisijunkite prie mūsų gyvojo treniravo komanda sesijas ir sužinoti visas esminius įgūdžius ir įrankius, jūs turite gauti galvos pradėti app priėmimo

Mūsų pagrindinė MOKYMO PRINCIPAI MOKYTOJAS vadovaujamos klasės PROJEKTO paremtas mokymasis KOMANDA DARBO

Šią vasarą GET TEKKIE SU MUMIS

VASAROS KODAVIMO stovykla 2017

"Mūsų vasaros programos yra awesome, komanda orientuota, gyvena treniravo programų priėmimo mokymuose, kur jums sukurti programas, žaidimus ir draugystę dozė".

MŪSŲ PROGRAMOS

1 LYGIS

Sukurkite savo pirmąją programą

Jaunesnysis Novatoriai kursai... [-]


Vasaros kursai

Summer Coding Camp - Ages 11 - 18

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Thousand Oaks

[+]

[-]

Kontaktai
Vietos adresas
Thousand Oaks, California, US