Tekkie Uni

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiandien Žaidėjai yra Tomoro išradėjai mūsų pasaulis keičiasi vis normą. Mes siekiame pastatys žaidimas keitiklis sėklas, investuotojai ir verslininkai apie rytojaus leidžiant vaikams įgyti įgūdžių ateityje per įdomus mokymosi metodų ir turtingas.

Technologijos Išsilavinimas: Kur Kūrybiškumas ir nėra, kad gyvenimas jokių įgūdžių.

Mokymosi kodas moko jus, kaip spręsti problemas ir dirbti kartu kūrybingų būdų.

Tai padeda jums kurti programas, kurios atneša idėjas į gyvenimą. Mes manome, kad kiekvienas turėtų mokytojų LED departamentai mūsų nuomone, yra svarbiausias mokytojas. Todėl, mes dirbame su patyrusiais mokytojais ir švietimo specialistais iš viso šalies galimybę sukurti kažką, kad gali pakeisti pasaulį.

Kodo projektas paremtas mokymasis yra kūrybinės išraiškos priemonė. Mes suteikti studentams kurti programas, kurios yra svarbios jų ir aktyviai vadovauti projektui iš Ž.

Asmeniniai įsipareigojimas dirbti darbuotojai komandos pastangų - kad tai, ką daro komandinį darbą. Mes skatiname komandinį darbą pamokų metu ir po susitikimų.

Dabar naršo Švietimas pramonės lyderiai kaip dalis ETeacherGroup, Tekkie Uni atneša daugiau patirties dešimtmetį unikalus ir susideda iš interneto mokymosi, ne toli, toli.

16 metų patirtį interneto kursus 500 darbuotojų visame pasaulyje 190 šalių visame pasaulyje 100.000 malonu malonu švietimo ir švietimo geriausias mūsų dėstytojų apjungia technologijų lyderių žinomi ir patyrę mokytojai!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų
  • Prancūzų kalba

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus » Matyti Online Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kursų programų kūrimo internetinis kursas

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Thousand Oaks + 1 daugiau

Kodavimas yra viskas apie mąstymą. Mokymasis kodais derina mokslines žinias su kūrybiškumu ir mokosi visiškai naują kalbą. Tai reikalauja didelės daugialypių smegenų veiklos sričių ir apskritai suteikia vaikams daugiau galios. kai vaikai nurodo, kad jie mokosi išreikšti save, tobulina procesinį mąstymą ir stiprina pasitikėjimą, jie įgyja naujų įgūdžių, kurie padeda jiems pereiti nuo tiesioginės informacijos, kad taptų skaitmeniniais kūrėjais. [+]

Kodavimas yra viskas apie mąstymą. Mokymasis kodais derina mokslines žinias su kūrybiškumu ir mokosi visiškai naują kalbą. Tai reikalauja didelės daugialypių smegenų veiklos sričių ir apskritai suteikia vaikams daugiau galios. kai vaikai nurodo, kad jie mokosi išreikšti save, tobulina procesinį mąstymą ir stiprina pasitikėjimą, jie įgyja naujų įgūdžių, kurie padeda jiems pereiti nuo tiesioginės informacijos, kad taptų skaitmeniniais kūrėjais.

Programų kūrimo eigoje mokiniai sužinos "Smartphone" programų ir žaidimų kodavimo pagrindus. Jie pirmą kartą parašys kodą, kuria ir kuria savo unikalius savaiminio gaminio produktus.

Kursų metu mokiniai išmoks ir įgyvendins šias sąvokas:... [-]


Vasaros kursai

Online kursas: "Scratch" programavimas vaikams

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Thousand Oaks

Šis įžanginis kursas kviečia vaikus kurti žaidimus, vaizdo įrašus ir pasakojimus, mokantis kodavimo pagrindus, todėl nereikia ankstesnės patirties. Vaikai susipažins su "Scratch" mokymosi aplinka, draugiškais animaciniais personažais ir gražiais grafikos kūrimo įrankiais. Jie sukurs įdomus žaidimus, vilkdami ir nuleisdami integruotus kodo blokus, kurie padės įgyvendinti vidaus programavimo logiką ir struktūrą. [+]

Kodavimas, kaip ir bet kuri kita kalba, geriausiai mokoma jaunesniame amžiuje. Yra daug būdų išmokyti programavimą, tačiau pagrindinis iššūkis yra tai, kaip paaiškinti mažiems vaikams abstrakčias matematines sąvokas, tokias kaip ašis, parametrai ir kintamieji. Scratch, programavimo kalba, kurią sukūrė MIT, kyla iššūkis. Jis naudoja spalvingą animaciją, padedančią iliustruoti sudėtingas sąvokas ir atidaro duris į nuostabų kodo pasaulį.

Šis įžanginis kursas kviečia vaikus kurti žaidimus, vaizdo įrašus ir pasakojimus, mokantis kodavimo pagrindus, todėl nereikia ankstesnės patirties. Vaikai susipažins su "Scratch" mokymosi aplinka, draugiškais animaciniais personažais ir gražiais grafikos kūrimo įrankiais. Jie sukurs įdomus žaidimus, vilkdami ir nuleisdami integruotus kodo blokus, kurie padės įgyvendinti vidaus programavimo logiką ir struktūrą.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Thousand Oaks, California, US