The International School of Hospitality

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų vizija:: investicijų su Didžiosios deklaracijų

Nuo 2005 m TISOH buvo pasiūlyti karjeros orientuota praktinis mokymas Programa tinka įvairių students- nuo pradinio lygio iki kylančių žvaigždžių svetingumą Trys būdai: 12 savaičių semestro (vakarai), 5 savaičių FastTrack (dienos), internete Praktinis mokymasis iš akredituoto pramonės specialistų Kursai integruoti teoriją, praktiką ir už jos ribų mokymosi Du būdai, pereiti: sertifikatai ar diplomus TISOH

Vertė TISOH švietimo

Dokumentais įgaliojimai pripažįsta ir gerbia svetingumo industrijos pasaulyje Jūsų konkurencinis pranašumas Sužinokite pažangiausius žinių ir įgūdžių Pridedami tinklų kūrimo galimybes Demonstravimas iniciatyva ir vairuoti stipresnis CV

Sveiki TISOH ir svetingas Pasaulio

Įsikūręs minučių kelio automobiliu nuo Las Vegas Strip, mūsų šiuolaikinės Sveiki centras sveikina lankytojus ir būsimiems studentams kiekvieną dieną. Žvilgsnis į mūsų kerintis dizaino laboratorija, pirmojo sustojimo kiekvieno turo. Administracija pastate Priėmimo, mokslo, studentų ir karjeros paslaugų centrus Prieiga prie karjeros praktikos konsultavimas

Dizainas Lab "darbiniame salonas ir vėliau turnyre ir vestuvių dekoras

TISOH dizainas laboratorija yra bendrų pastangų iš daugelio pramonės rėmėjai atvyksta kartu pademonstruoti naujausias tendencijas renginio dekoro, apšvietimas, užvalkalai, grafika, ir daug daugiau. Ši darbo laboratorija leidžia mūsų studentai paliesti ir pajusti ir patirtis kaip erdvės virsta renginyje, kad malonumas ir hipnotizuoti. Steigiamasis roomscape buvo sukurta kūrybinė maestro ir TISOH dėstytojo Lenny Talarico CSEP direktoriaus Renginiai MGM Resorts Event Productions.

Dizainas Lab "darbiniame salonas ir vėliau turnyre ir vestuvių dekoras

TISOH dizainas laboratorija yra bendrų pastangų iš daugelio pramonės rėmėjai atvyksta kartu pademonstruoti naujausias tendencijas renginio dekoro, apšvietimas, užvalkalai, grafika, ir daug daugiau. Ši darbo laboratorija leidžia mūsų studentai paliesti ir pajusti ir patirtis kaip erdvės virsta renginyje, kad malonumas ir hipnotizuoti. Steigiamasis roomscape buvo sukurta kūrybinė maestro ir TISOH dėstytojo Lenny Talarico CSEP direktoriaus Renginiai MGM Resorts Event Productions.

Studentų vestibiulyje puiki vieta susitikti naujų draugų ir Ateities Kolegos

Kiekvienas studentas tampa dalis TISOH bendruomenės ir studentų poilsio ir įkraukite baras yra puiki vieta pradėti susirasti draugų. Kiekvieną semestrą, dešimtys pramonės svečiams, studentams, alums, administratorių, bei instruktorių kirsti Akademinio pastato salėse. Be klases, nemokami seminarai vyksta dėl dabartinių studentų ir alums klasėse.

Novatoriškas Klasės dizainas įkvepia kūrybiška mokymosi

State-of-the-art klasėse apima naujausias mokymo technologijas, įskaitant 80 "plokščiaekraniai monitoriai, pakopų sėdynės, įėjimo galiai kiekvienoje mokymo stalo, ir WiFi visame komplekse. Mūsų auditorija yra masyvi tikslas pastatyti viešbutį visą parą įrengtas su turto valdymo sistemų iš Par Springer Miller ir eiti Durininkas, imituoti realaus laiko klientų sąveiką.

Mažos klasės dydžių vidurkis didžiausias dėmesys skiriamas Jums

TISOH klasėse paprastai tarp 10 ir 15 studentų, todėl daug daugiau asmeninių mokymosi sąveiką. Mūsų sertifikuoti pramonės instruktoriai mokiniams sudominti su mažais grupės veiklą, svečių garsiakalbis plokštės, ir projektų, puoselėti aplinką, kurioje mokiniai gali būti aktyvus dalis patirtimi. Akademinė pastate mūsų klasėse, paskaitų salė, studentas išteklių centras, studentas Lounge, Renginių centras, o gamybos studija.

Tarptautinė mokykla svetingumo (TISOH) yra unikalus mokykla sukūrė teikti kokybiškas, praktiškas trumpalaikis tęstinio mokymo ir karjeros mokymo programas, kurios leistų dalyviams taikyti savo mokymąsi link asmeniniam pasitenkinimui, profesinio tobulėjimo ir karjeros plėtros svetingumo industrijos.

KODĖL ananasų?

Ananaso turi paveldą kaip Sveiki, draugystė, šventiška nuotaika, ir svetingumo simbolis. Kokybiškos paslaugos ir profesionalumas, suderinamas su lūkesčių svetingumo industrijos standartus, yra pagrindiniai ingredientai TISOH pažymėjimas ir diplomas aukos.

SUTEIKTI misijos

TISOH kursas turinys, kiekvienam sertifikatui aukos yra daugiausia užduotis orientuotas ir praktiška, kad lygiagrečiai pareigas ir atsakomybę pramonės rinkos senbuvių. Komandą sudaro mokymo asmenims naudojant praktinės metodų, kurie taikomi konkretiems pramonės darbo vietų ir profesijų, o ne tradicinių studijų orientuota pedagoginius metodus. Kokybiškos paslaugos ir profesionalumas, atitikti darbo našumo standartų tikimasi svetingumo darbdavių, yra pagrindiniai ingredientai mokymą. Į pasiūlyti šiuos kursus procesą, darbuotojai, taip pat pramonės profesinės instruktoriai nustatyti tinkamus pavyzdžius, sąveikaudamas su studentais, ir viena kitai svetingumo dvasia.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Akreditacijos

ACCET (Accrediting Council for Continuing Education & Training

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diploma in Hotel Operations

Su apgyvendinimu arba internetinės Dieninės 315 valandos Jungtinės Amerikos Valstijos Las Vegas

[+]

PAGRINDINIAI PROGRAMA Temos: Norėdami gauti viešbučio operacijos diplomą, studentai privalo baigti ir perduoti iš keturių kursų seriją į mokymo programą, iš viso 35 ketvirtį kreditus, 31,5 CEU. A 105 valandų externship per keturių kursų srityje iš viso nereikia. Dabar studentai gali susisiekti su pagalbos mokykloje organizuojant už Las Vegase externship ar prašyti už įvadas laiške už jų gimtojo miesto externship. Kiekvieną semestrą, per 1000 valandų externship galimybes būtų teikiamos studentams. Hotel operacijos [-]