Oficialus aprašymas

Pakelti savo CRAFT

Tiems, kurie aistringai varo kurti istorijas, TheFilmSchool Sietlas teikia priemones, būtinas, kad pakelti savo amatą pasakojimo. Čia rasite apdovanojimai instruktorių ir pramonės specialistus, kurie aistringai padėti rašytojų ir kino kūrėjų rasti savo asmeninį ir autentišką balsą. Mes tikime, kad šiame skaitmeniniame amžiuje, pasakojimai yra labiausiai galinga priemonė siekiant prisijungti. Taigi, ar jūsų aistra yra interneto serija, komedija ar serialus, trumpametražius filmus ar funkcijas, TheFilmSchool turi programą, siekiant padėti jums imtis savo darbą į kitą lygį. Daugelis iš mūsų absolventai paragino savo laiką su mumis "visą gyvenimą keičiasi."

MISIJA

TheFilmSchool yra ne pelno siekianti mokykla, įsišaknijusi laipsniškai, profesinės pasakojimui per filmas, radijo, televizijos ir pažangiausius naujų žiniasklaidos priemonių. Mokykla teikia savo studentams su esminio švietimo ir patirties dirbti kūrybinių aplinkų per verslo ir meno.

VIZIJA

TheFilmSchool yra naujoviškų, kūrybiškų ugdymo kino namo, su apie istoriją dėmesio. Mes vadovauti, mokyti ir suteikti mūsų studentams suvokti ir kurti savo istoriją idėjas, jas į gyvenimą. Mes tikime, galingas istorijas, atsižvelgiant platformą, gali pakelti žmogaus būklę.

Kodėl TheFilmSchool?

"Sietlas" yra viena iš 10 geriausių miestų trokštantiems Filmmakers "kino pramonės žurnalas, gruodis 2011 TheFilmSchool duos jums amato, kuri atneš savo istorijas gyvas ir įkvėpti jus išreikšti savo balsą savo darbą. Tai bus pakeisti tave.

Sujungus menininkus kartu, TheFilmSchool stato labai reikalingą bendruomeniškumo tarp savo studentų ir dėstytojų. Per mūsų programas, studentai ir dėstytojai pasidalinti patirtimi, kad rezultatai nuolatinį santykių ir nuolatinio bendradarbiavimo. Studentai eiti formuoti rašymo seminarus su savo klasiokais ir plėtoti vadovaujantis mokinio su fakulteto.

Plius ten visiškai ne kaip Sietlo vieta.

Ilgalaikė iki "Starbucks" ir "Microsoft" įdėti Seattle įmonių žemėlapyje, miestas buvo už menininkų, muzikantų ir filmų kūrėjams prieglauda. Nuo 2003 Miestas padėjo 62 nepriklausomų filmų gauti padaryta srityje ... Ši parama natūra atnešė daug naujų filmų kūrėjams į miestą ir saugomi net daugiau atpažinimo talentus entuziastingai šaudymo savo filmus Sietle.

-MOVIEMAKER Žurnalas žiemos 2007

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

TheFilmSchool

3 savaitė scenarijų & Kino Intensyvus moko principų ir mechanizmų struktūros ir savybių, taip pat asmens pasakojimo drąsos, per penkių skirtingų požiūrių. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba 3 savaitė scenarijų & Kino Intensyvi yra savęs atradimo mokė dabartinių pramonės lyderių kelionė. Ši programa yra sukurta siekiant padėti jums atskleisti savo unikalų pasakojimo balsą ir suteikti jums įrankius imtis savo scenarijų iš puslapio į ekraną. Kelionė de jėga scenarijaus ir režisūros.

Kurso aprašymas

Būti skaitmeniniame amžiuje, rašytojų ir kino kūrėjų sėkmingas ne tik turi rašyti išskirtines istorijas, bet ir suprasti, kaip gauti savo istoriją nuo scenarijų screen.You patirsite gilesnį ryšį su kūrybinio dalį Jūs, kaip šioje sparčiai tempas įvairus programos pakrovimas jums simbolių kūrimo, aukštų pastatas "ant kojų" vadovavimo ir vaidybos, komedija improvizacinis raštu ir verslo verslo. Pasibaigus 3 intensyvus savaitės pabaigoje jums bus emerge su praktiniu supratimo scenarijų, kino, kas būtina gauti savo istoriją nuo scenarijų ekranas ir profesionalų tinklą ranka.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sietlas
Susisiekti su mokykla
Anglų
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why Seattle? - TheFilmSchool