TheFilmSchool

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pakelti savo CRAFT

Tiems, kurie aistringai varo kurti istorijas, TheFilmSchool Sietlas teikia priemones, būtinas, kad pakelti savo amatą pasakojimo. Čia rasite apdovanojimai instruktorių ir pramonės specialistus, kurie aistringai padėti rašytojų ir kino kūrėjų rasti savo asmeninį ir autentišką balsą. Mes tikime, kad šiame skaitmeniniame amžiuje, pasakojimai yra labiausiai galinga priemonė siekiant prisijungti. Taigi, ar jūsų aistra yra interneto serija, komedija ar serialus, trumpametražius filmus ar funkcijas, TheFilmSchool turi programą, siekiant padėti jums imtis savo darbą į kitą lygį. Daugelis iš mūsų absolventai paragino savo laiką su mumis "visą gyvenimą keičiasi."

MISIJA

TheFilmSchool yra ne pelno siekianti mokykla, įsišaknijusi laipsniškai, profesinės pasakojimui per filmas, radijo, televizijos ir pažangiausius naujų žiniasklaidos priemonių. Mokykla teikia savo studentams su esminio švietimo ir patirties dirbti kūrybinių aplinkų per verslo ir meno.

VIZIJA

TheFilmSchool yra naujoviškų, kūrybiškų ugdymo kino namo, su apie istoriją dėmesio. Mes vadovauti, mokyti ir suteikti mūsų studentams suvokti ir kurti savo istoriją idėjas, jas į gyvenimą. Mes tikime, galingas istorijas, atsižvelgiant platformą, gali pakelti žmogaus būklę.

Kodėl TheFilmSchool?

"Sietlas" yra viena iš 10 geriausių miestų trokštantiems Filmmakers "kino pramonės žurnalas, gruodis 2011 TheFilmSchool duos jums amato, kuri atneš savo istorijas gyvas ir įkvėpti jus išreikšti savo balsą savo darbą. Tai bus pakeisti tave.

Sujungus menininkus kartu, TheFilmSchool stato labai reikalingą bendruomeniškumo tarp savo studentų ir dėstytojų. Per mūsų programas, studentai ir dėstytojai pasidalinti patirtimi, kad rezultatai nuolatinį santykių ir nuolatinio bendradarbiavimo. Studentai eiti formuoti rašymo seminarus su savo klasiokais ir plėtoti vadovaujantis mokinio su fakulteto.

Plius ten visiškai ne kaip Sietlo vieta.

Ilgalaikė iki "Starbucks" ir "Microsoft" įdėti Seattle įmonių žemėlapyje, miestas buvo už menininkų, muzikantų ir filmų kūrėjams prieglauda. Nuo 2003 Miestas padėjo 62 nepriklausomų filmų gauti padaryta srityje ... Ši parama natūra atnešė daug naujų filmų kūrėjams į miestą ir saugomi net daugiau atpažinimo talentus entuziastingai šaudymo savo filmus Sietle.

-MOVIEMAKER Žurnalas žiemos 2007

Vietos

Sietlas

Address
The Film Center, 305 Harrison St.,
WA 98109 Sietlas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos