Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Teksaso A & M universiteto - Texarkana

Misija

Kaip iš nario Teksaso A & M universiteto sistema, Teksaso A & M universiteto-Texarkana (TAMUT) yra išsamus regioninis universitetas, kuris suteikia studentams akademiniu nelengva, patrauklus, ir naudingas švietimo patirtimi per kokybės mokymo, stipendiją, studentas paramos paslaugas, bendro ugdymo programavimo, tyrimų ir paslaugų. Per asmeninio dėmesio mūsų dėstytojams ir kitiems darbuotojams, studentams suteikiama galimybė įgyti žinių, gebėjimų ir įgūdžių tapti lyderiais savo pasirinktą profesiją ir pasiruošti aptarnauti globalioje aplinkoje galimybes.

stiprūs Akademikai

  • 24 bakalauro ir 13 magistrantų studijų programos
  • dėsto doctorally Klasės parengta dėstytojų, o ne mokyti padėjėjai
  • Mažesnės klasės su 18: 1 studentas-to-dėstytojų santykis

Aktyvios Bendrija

Į TAMUT, Siūlome keletą būdų mokiniams tyrinėti universiteto gyvenimą ne klasėje su bendro ugdymo, socialinių ir lengvosios atletikos renginiams, graikų gyvenime ir daugiau nei 40 studentų organizacijomis.

naujus įrenginius

  • Neseniai išplėtė 375 akrų miesteliu
  • Šiuolaikinės patogumai Bringle ežeras Village on-campus gyventi salėje

Įperkamos Švietimas

  • Per 15 mln $ per finansinės paramos ir stipendijų 2015-2016 metais
  • 65% studentai gali gauti finansinę paramą

Gera vertė

Į TAMUTMes teikiame mūsų studentus su aukštos kokybės išsilavinimą, kuris yra mažiausias iš sąnaudų lankomumo ketverių metų universitetų Teksase, taip pat į Arkanzasas, Oklahoma ir Luizianos regionuose.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Texas A&M University Texarkana

Intensyvus anglų programa (IEP) rengia tarptautinius studentus sėkmės akademinių programų ar profesinės karjeros siūlydami akademiniu nelengva, patrauklus, ir naudingas m ... [+]

Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) Mūsų misija

Iš misijos Teksaso A & M universiteto-Texarkana (TAMUT) Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) yra suderintas su universiteto misiją, kuri yra suteikti studentams galimybę įgyti žinių, gebėjimų ir įgūdžių tapti lyderiais savo pasirinktą profesiją ir pasiruošti aptarnauti globalioje aplinkoje galimybes.

Graduate Management Admission Test arba TAMUT anketa IEP programa siekiama suteikti pasaulio, tarptautinių patirtimi ir TAMUT studentų ir dėstytojų, kaip atsispindi jo misija. Užsienio studentams ir mokslininkams, programa siekiama pasiūlyti akademiniu nelengva, patrauklus, ir apdovanoti mokymosi patirtį siūlant kokybišką anglų kaip antrosios kalbos (ESL) Mokymo ir studentų paramos paslaugas. Per asmeninio dėmesio, mūsų IEP administracija ir dėstytojai stengiasi padėti dalyvis studentus kuriant kalbos, akademines ir profesinius įgūdžius, kurie padės jų įsigijimo kultūros prisitaikymo įgūdžių, reikalingų veikti ir sėkmingai globalioje visuomenėje, kurioje anglų kalba yra pagrindinė bendravimo kalba.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Texarkana
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
Address
7101 University Ave.
75503 Texarkana, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 903-223-3000