Oficialus aprašymas

Vasaros premjeros programos "Smith College" siūlo intelektualiai stimuliuojančias ir unikalias galimybes vidurinės mokyklos jaunoms moterims, norinčioms siekti savo akademinių interesų klasėje ir už jos ribų. Kiekvienais metais šios programos suteikia daugiau nei 200 jaunų moterų laisvę ieškoti sudėtingų ir intriguojančių dalykų, stiprinti savo koledžo programas ir atrinkti Smitho bakalauro studijas, gyvenant ir studijuojant su kitais motyvuotais ir ambicingais studentais iš viso pasaulio. Smitas sveikina šias programas jaunų moterų iš daugelio tautybių ir skirtingų rasinių ir socialinių bei ekonominių sluoksnių, kurie kartu sudaro nepaprastą intelektinę bendruomenę. Mokymosi aplinka yra "praktinis", "bendradarbiavimas", "tiriamasis", sudėtingas ir turtingas pavyzdžių pavyzdys. Smito fakulteto nariai klasėje siūlo asmeninį dėmesį, skatindami studentų interesus ir aistras ir padėdami jiems kurti naujus akademinius įgūdžius. Dalyviai pasimėgaudami koledžo gyvenimu Smitho gražioje 147 akrų miestelyje su savo tradiciniais ivy gardais pastatais, nuostabiais sodais ir Rojaus tvenkiniu. Studentai gyvena kartu koledžo namuose, o Smitho undergraduates dirba kaip prižiūrėtojai ir dėstytojai. Visi patiekalai tiekiami namuose valgomajame. "Smith Campus" yra vos keli žingsniai nuo Northampton miesto centro, Masačusetsas, kuris nuolat vadinamas geriausiais koledžų miestais ir geriausiais mažais meno miestais šalyje. Kiekvieną dieną mokiniai rengia kursus ir seminarus, o naktį ir savaitgaliais gali rinktis iš įvairių kultūrinių, socialinių, sportinių ir meninių renginių. Čia jaunos moterys rimtai ima ir įkvepia kaip mokslininkai, mokslininkai, rašytojai, mokslininkai ir lyderiai.

Tarptautiniams studentams

"Smith College Precollege" programos pritraukia tarptautinius studentus kasmet iš viso pasaulio į mūsų programas. Jūs pastebėsite, kad mūsų mažos klasės, panašios į bakalauro studijas "Smith", siūlo išskirtinį mokymą aplinkoje, kurioje moterys rimtai imamos ir įkvepia vadovauti. "Smith" yra JAV šiaurės rytų regione, kuriame yra didžiausia tarptautinių studentų koncentracija bet kurioje šalies vietoje.

Anglų kalbos mokėjimas

Kreipdamiesi į programą, apsvarstykite tiek jūsų susidomėjimą, tiek šio dalyko pažinimą, tiek anglų kalbos įgūdžius. Kad sėkmingai atliktumėte mūsų sudėtingas programas, turite pakankamai įgyti anglų kalbos, kad galėtumėte išlaikyti klasių paskaitas, dalyvauti grupės diskusijose, greitai skaityti ir rašyti anglų kalbą, bendrauti ir bendrauti su savo bendraamžiais. Jūsų anglų kalbos mokėjimas yra labai svarbus teigiamai patirčiai.

Anglų kalbos įgūdžių testai (TOEFL arba IELTS) reikalingi tarptautiniams piliečiams. Jie reikalingi, kad mokiniai būtų mokomi kita kalba nei anglų kalba. Jei studentas buvo instruktuotas anglų kalba dvejiems ar mažiau metų, jie vis tiek privalo pateikti anglų kalbos testo rezultatus. Studentai, kurie buvo instruktuoti anglų kalba tris ar daugiau metų, neprivalo pateikti balų.

Atkreipkite dėmesį, kad testo reikalavimas grindžiamas pilietybe, o ne kur mokinys lanko mokyklą.

Rekomenduojami šie balai:

  • TOEFL: mes rekomenduojame minimalų TOEFL balą 90
  • IELTS: mes rekomenduojame minimalų bendrą IELTS įvertinimą 6,5

Gyvenimas Smithe

Didžioji dalis jūsų patirties bus realus jausmas koledžo gyvenimui ir savarankiškam gyvenimui. Pasinerkite į universiteto aplinką, kuri jus įkveps, su papildoma nauda, ​​kaip rūpintis priežiūra ir patarimai iš gyvenamosios vietos direktoriaus ir internų.

Gyvai

Mėgaukitės kambariu viename iš nuostabių "Smith" namų, kuriuose yra svetainė, kuri yra puiki vieta namuose. Mokiniai gyvena Talbot, Lamont, Gillett ir Northrop namuose. "Smith" namuose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai, o daugumoje dalyvių - bendrabutis.

Kiekviename namuose yra savo valgomojo salė, o "Smith" patiekalas yra skanus ir maistingas. Yra trys patiekalai per dieną. Maitinimo paslaugų darbuotojai aprūpina be glitimo, vegetarišką ir veganų mitybą. Jie taip pat dirba su dalyviais, kuriems taikomi kiti dietiniai apribojimai.

Tipiška diena

Klasės vyksta nuo 9 iki 16 val. Po to galite naudotis visais miestelio patogumais ("Smith" turi dvi gimnazijas, uždarą baseiną, patalpų ir lauko takelius bei teniso patalpos, skvošo kortai, šokių studija, kroketo kiemas ir treniruoklių centras Smithas taip pat namuose turi išskirtinį meno muziejų, apdovanojimą pelnantį botanikos sodą ir šiltnamį) ir vykdo ekskursijas po pamokas (muzika, teatras) už popietę, vakarą ir savaitgalius. Visada organizuota veikla prisijungti arba galite praleisti laiką su savo draugais iš programos. Kiekviena programa siūlo tam tikrą savo veiklą už klasės ribų, tačiau taip pat planuojame veiklą, kuria norės dalyvauti visi studentai. Taip pat yra pasirenkamų getaways, kuriems reikalingas atskiras mokestis.

KONTAKTAS

Vasaros programų biuras

30 Belmonto avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefonas: 413-585-4455
Faksas: 413-585-4344
El. Paštas: summerprecollege@smith.edu
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Parengiamieji metai

Summer at Smith College

Šis vienos savaitės koledžo priėmimo seminaras skirtas aukštųjų mokyklų jaunimui ir senjorams kelti, kad suteiktų perspektyvių jaunų moterų, kaip jūs, geriausią praktiką, ... [+]

2018 m. Liepos 21-27 d

Kai pradedate galvoti apie kreipimąsi į koledžą, yra aiškių būdų, kaip jūsų paraiškas - ir sau - išsiskirti. Sužinokite naujausių įžvalgų ir vidinės kompetencijos iš priėmimo specialistų apie tai, kaip sėkmingai taikyti paraiškas.

Šis vienos savaitės koledžo priėmimo seminaras skirtas aukštųjų mokyklų jaunimui ir senjorams kelti, kad suteiktų perspektyvių jaunų moterų, kaip jūs, geriausią praktiką, patarimus ir geriausius patarimus, kaip sėkmingai naršyti koledžo paraiškų teikimo procesą. Jūsų instruktoriai yra Smitho profesionalūs priėmimo darbuotojai, taip pat apsilankę kitų aukščiausiųjų kolegijų ir universitetų atvykimo į pareigas pareigūnai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Northampton
Liepa 2020
Anglų
7 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Summer at Smith College

"Smith" "Jaunųjų moterų rašymo seminaras", kuriame pateikiamos tiek daug rašytinių programų, kurios patenkina tik aukštųjų mokyklų mergaites, leidžia jums ištirti jūsų ra ... [+]

2019 m. Liepos 7-20 d

"Smith" "Jaunųjų moterų rašymo seminaras", kuriame pateikiamos tiek daug rašytinių programų, kurios patenkina tik aukštųjų mokyklų mergaites, leidžia jums ištirti jūsų rašymą kūrybingoje ir palaikančioje aplinkoje, kuri skatina jūsų meilę rašyti įvairiomis priemonėmis.

Visos jūsų klasės bus dirbtuvės stiliaus, o tai reiškia, kad kiekviena klasė prasidės trumpu segmentu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vienai pamokai. Tada instruktoriai susipažins su jumis, kad sužinotumėte, su kuo dirbate. Toliau pateikiamas atviras rašymo laikas. Klasės sesija baigiasi kiekvienu rašytoju, dalinančiu savo pažangą su grupe.

Jūsų profesoriai yra visi paskelbti rašytojai ir poetai. Jie ypatingą dėmesį skirs mokymo dėlei, kaip skaityti savo darbą auditorijai ir kaip paskelbti. Seminaro pabaigoje turėsite internetinio rašymo portfelio ir kai kurių profesinių kontaktų literatūriniame pasaulyje pradžią.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Northampton
Liepa 2020
Anglų
14 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Summer at Smith College

"Smith College" ir jo apylinkėse gyvena neprilygstamos kolekcijos ir kultūros paveldo institucijos, siūlančios įkyringą moterų istorijos patirtį. Per savo laiką "Smith" m ... [+]

2019 m. Liepos 21 d. - rugpjūčio 3 d

"Smith College" ir jo apylinkėse gyvena neprilygstamos kolekcijos ir kultūros paveldo institucijos, siūlančios įkyringą moterų istorijos patirtį.

Per savo laiką "Smith" mes išnagrinėsime moterų gyvenimą per archyvinius tyrimus, lankydamiesi vietiniuose muziejuose ir turistams iš istorinių vietų. Dėmesys moterims ir socialiniams pokyčiams bus pristatytas moterims, kurios pakeitė Amerikos istorijos kursą per reformas, mobilizavimą, kultūrines intervencijas ir tiesioginį sukilimą.

Mokymo planas

Specialiose "Smith" kolekcijose mes pažvelgsime į laiškus, dienoraščius, nuotraukas ir manifestus, kuriuose per pastaruosius 150 metų atsispindi asmeninės ir politinės revoliucijos. Mes susipažinsime su pirmosios kartos kolegijų moterimis per "Smith" ir "Mt." institucinius archyvus. Holokas Ir mes ištirti feministinio meno Smitho koledžo meno muziejuje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Northampton
Liepa 2020
Anglų
14 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Summer at Smith College

Šioje dviejų savaičių tarpdisciplininėje programoje mes susisieksime su energijos gamybos, ekologinio dizaino ir tvaraus maisto klausimais iš daugybės ir kartais prieštar ... [+]

2019 m. Liepos 21 d. - rugpjūčio 3 d

Prisijunkite prie mažos mokinių bendruomenės, besidominčios "žalia" idėjomis, kad suprastumėte, ko reikės, norint pasiekti tikrai darnią ateitį. Mokydamiesi ir gyvendami kartu su vienodai susijusių ir užsiimančių žmonių grupe, jūs išmoksite, kaip "Smith College" ir mūsų kaimyninės bendruomenės praktikuoja darnumo idealus ir principus. Mes kalbėsime apie tai, kas veikia ir ką dar reikia nuveikti.

Mokymo planasMintys ir veikimas "Žaliuoju"Šioje dviejų savaičių tarpdisciplininėje programoje mes susisieksime su energijos gamybos, ekologinio dizaino ir tvaraus maisto klausimais iš daugybės ir kartais prieštaringų požiūrių, kad atskleistų ir suprastų problemas spręsti (arba ignoruoti) sudėtingumą ir galimą poveikį. Šių klausimų nagrinėjimas bus informuotas ir vadovaujamasi svarbiu gamtos ir humanitarinių mokslų darbu.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Northampton
Liepa 2020
Anglų
14 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Summer at Smith College

"Smith" vasaros mokslo ir inžinerijos programa (SSEP) jau 30 metų yra keturių savaičių gyvenimo programa išskirtinėms moterims, turinčioms didelį susidomėjimą mokslu, inž ... [+]

Liepos 7 d. - rugpjūčio 3 d. 2019 m

" Smith" vasaros mokslo ir inžinerijos programa (SSEP) jau 30 metų yra keturių savaičių gyvenimo programa išskirtinėms moterims, turinčioms didelį susidomėjimą mokslu, inžinerija ir medicina. Kiekvieną lapkritį, atrenkite aukštosios mokyklos studentus iš visos šalies ir užsienyje, atvyksta į Smith College, kad atliktų praktinius tyrimus su Smitho fakultetu gyvenimo ir fizinių mokslų bei inžinerijos srityje.

1990 m. Įsteigta SSEP kasmet tarnauja daugiau nei 100 mergaičių. Nuo pat pradžių dalyvavo beveik 1800 vidurinių mokyklų studentų, atstovaujančių 46 valstybėms, Kolumbijos apygarda, Puerto Rikas ir 53 šalys. Po programos dalyviai grįžta į vidurinę mokyklą, geriau pasirengę kovoti su kietais mokslo kursais ir suprasti, ko koledže tikėtis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Northampton
Liepa 2020
Anglų
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba