Summer at Smith College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vasaros premjeros programos "Smith College" siūlo intelektualiai stimuliuojančias ir unikalias galimybes vidurinės mokyklos jaunoms moterims, norinčioms siekti savo akademinių interesų klasėje ir už jos ribų. Kiekvienais metais šios programos suteikia daugiau nei 200 jaunų moterų laisvę ieškoti sudėtingų ir intriguojančių dalykų, stiprinti savo koledžo programas ir atrinkti Smitho bakalauro studijas, gyvenant ir studijuojant su kitais motyvuotais ir ambicingais studentais iš viso pasaulio. Smitas sveikina šias programas jaunų moterų iš daugelio tautybių ir skirtingų rasinių ir socialinių bei ekonominių sluoksnių, kurie kartu sudaro nepaprastą intelektinę bendruomenę. Mokymosi aplinka yra "praktinis", "bendradarbiavimas", "tiriamasis", sudėtingas ir turtingas pavyzdžių pavyzdys. Smito fakulteto nariai klasėje siūlo asmeninį dėmesį, skatindami studentų interesus ir aistras ir padėdami jiems kurti naujus akademinius įgūdžius. Dalyviai pasimėgaudami koledžo gyvenimu Smitho gražioje 147 akrų miestelyje su savo tradiciniais ivy gardais pastatais, nuostabiais sodais ir Rojaus tvenkiniu. Studentai gyvena kartu koledžo namuose, o Smitho undergraduates dirba kaip prižiūrėtojai ir dėstytojai. Visi patiekalai tiekiami namuose valgomajame. "Smith Campus" yra vos keli žingsniai nuo Northampton miesto centro, Masačusetsas, kuris nuolat vadinamas geriausiais koledžų miestais ir geriausiais mažais meno miestais šalyje. Kiekvieną dieną mokiniai rengia kursus ir seminarus, o naktį ir savaitgaliais gali rinktis iš įvairių kultūrinių, socialinių, sportinių ir meninių renginių. Čia jaunos moterys rimtai ima ir įkvepia kaip mokslininkai, mokslininkai, rašytojai, mokslininkai ir lyderiai.

Tarptautiniams studentams

"Smith College Precollege" programos pritraukia tarptautinius studentus kasmet iš viso pasaulio į mūsų programas. Jūs pastebėsite, kad mūsų mažos klasės, panašios į bakalauro studijas "Smith", siūlo išskirtinį mokymą aplinkoje, kurioje moterys rimtai imamos ir įkvepia vadovauti. "Smith" yra JAV šiaurės rytų regione, kuriame yra didžiausia tarptautinių studentų koncentracija bet kurioje šalies vietoje.

Anglų kalbos mokėjimas

Kreipdamiesi į programą, apsvarstykite tiek jūsų susidomėjimą, tiek šio dalyko pažinimą, tiek anglų kalbos įgūdžius. Kad sėkmingai atliktumėte mūsų sudėtingas programas, turite pakankamai įgyti anglų kalbos, kad galėtumėte išlaikyti klasių paskaitas, dalyvauti grupės diskusijose, greitai skaityti ir rašyti anglų kalbą, bendrauti ir bendrauti su savo bendraamžiais. Jūsų anglų kalbos mokėjimas yra labai svarbus teigiamai patirčiai.

Anglų kalbos įgūdžių testai (TOEFL arba IELTS) reikalingi tarptautiniams piliečiams. Jie reikalingi, kad mokiniai būtų mokomi kita kalba nei anglų kalba. Jei studentas buvo instruktuotas anglų kalba dvejiems ar mažiau metų, jie vis tiek privalo pateikti anglų kalbos testo rezultatus. Studentai, kurie buvo instruktuoti anglų kalba tris ar daugiau metų, neprivalo pateikti balų.

Atkreipkite dėmesį, kad testo reikalavimas grindžiamas pilietybe, o ne kur mokinys lanko mokyklą.

Rekomenduojami šie balai:

  • TOEFL: mes rekomenduojame minimalų TOEFL balą 90
  • IELTS: mes rekomenduojame minimalų bendrą IELTS įvertinimą 6,5

Gyvenimas Smithe

Didžioji dalis jūsų patirties bus realus jausmas koledžo gyvenimui ir savarankiškam gyvenimui. Pasinerkite į universiteto aplinką, kuri jus įkveps, su papildoma nauda, ​​kaip rūpintis priežiūra ir patarimai iš gyvenamosios vietos direktoriaus ir internų.

Gyvai

Mėgaukitės kambariu viename iš nuostabių "Smith" namų, kuriuose yra svetainė, kuri yra puiki vieta namuose. Mokiniai gyvena Talbot, Lamont, Gillett ir Northrop namuose. "Smith" namuose yra vienviečiai ir dviviečiai kambariai, o daugumoje dalyvių - bendrabutis.

Kiekviename namuose yra savo valgomojo salė, o "Smith" patiekalas yra skanus ir maistingas. Yra trys patiekalai per dieną. Maitinimo paslaugų darbuotojai aprūpina be glitimo, vegetarišką ir veganų mitybą. Jie taip pat dirba su dalyviais, kuriems taikomi kiti dietiniai apribojimai.

Tipiška diena

Klasės vyksta nuo 9 iki 16 val. Po to galite naudotis visais miestelio patogumais ("Smith" turi dvi gimnazijas, uždarą baseiną, patalpų ir lauko takelius bei teniso patalpos, skvošo kortai, šokių studija, kroketo kiemas ir treniruoklių centras Smithas taip pat namuose turi išskirtinį meno muziejų, apdovanojimą pelnantį botanikos sodą ir šiltnamį) ir vykdo ekskursijas po pamokas (muzika, teatras) už popietę, vakarą ir savaitgalius. Visada organizuota veikla prisijungti arba galite praleisti laiką su savo draugais iš programos. Kiekviena programa siūlo tam tikrą savo veiklą už klasės ribų, tačiau taip pat planuojame veiklą, kuria norės dalyvauti visi studentai. Taip pat yra pasirenkamų getaways, kuriems reikalingas atskiras mokestis.

KONTAKTAS

Vasaros programų biuras

30 Belmonto avenue
Smith College
Northampton MA 01063

Telefonas: 413-585-4455
Faksas: 413-585-4344
El. Paštas: summerprecollege@smith.edu

Vietos

Nortamptonas