Sullivan County Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į „SUNY Sullivan“, išsamią bendruomenės kolegiją SUNY (Niujorko valstijos universitetas) sistemoje. Mes esame įsipareigoję padėti jums pasiruošti ateičiai, nesvarbu, ar jūs gaunate pirmąjį darbą, ar perkeliate į ketverių metų kolegiją ar universitetą, ar tobulinate asmeninius ir profesinius įgūdžius.121664_adult-blur-book-series-545062.jpg

Mūsų misija

SUNY „Sullivan“ teikia programas ir išteklius, ugdančius, įkvepiančius ir įgalinančius studentus ir plačiąją bendruomenę. Pasitelkdami kompetenciją dėstydami ir mokydamiesi, ruošiame studentus įvairiapusiam ir tarpusavyje susietam pasauliui, palaikome teigiamus ekonominius ir socialinius pokyčius Sullivan County ir už jo ribų. Mes modeliuojame tvarius veiksmus ir skatiname socialiai, ekologiškai ir ekonomiškai atsakingą pilietiškumą per visa apimančią kompetencijos kultūrą.

Mūsų universitetas

Mūsų kaimiškas 405 arų miestelis įsikūręs vaizdinguose Catskill kalnuose mažiau nei per dvi valandas nuo Niujorko ir Albanio. Jame yra devynių sujungtų pastatų serija ir „Paul Gerry Fieldhouse“. Mūsų miestelio pastatus, įskaitant komplekso centre esantį „Seelig“ teatrą, suprojektavo architektūros įmonė Edward Durell Stone121665_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

Mūsų studentai (nuo 2014 m. Rudens)

Kolegijoje buvo 1647 studentai (930 dieninių ir 717 neakivaizdinių), atstovaujantys demografiškai įvairialypei asmenų grupei. Be to, 71 proc. Šių studentų yra Sullivan apygardos gyventojai.

Mūsų akreditacija

SUNY „Sullivan“ yra akredituota Vidurinių Valstijų aukštojo mokslo komisijos, esančios 3624 Market Street, Filadelfija, PA 19104. Telefonas: (267) 284–5000.

Mūsų mokymo programas tvirtina Niujorko valstybinis universitetas ir Niujorko valstijos švietimo departamentas. Visos mokymo programos yra patvirtintos veteranų mokymui pagal galiojančius viešuosius įstatymus, o kolegiją tvirtina JAV pilietybės ir imigracijos tarnybos, JAV Tėvynės saugumo departamento biuras, skirtas užsienio studentams lankyti. Akreditavimo ir licencijavimo dokumentus galima peržiūrėti internetu arba per Pirmininko pavaduotoją akademiniams ir studentų reikalams.

Mūsų verslo programos yra nacionališkai akredituotos Kolegialių verslo mokyklų ir programų asociacijos, siūlančios savo verslo programas, kurios baigiasi mokslo ir taikomojo mokslo laipsniais.

Slaugos programa yra akredituota ir užregistruota Niujorko valstijos švietimo departamente, Profesinio licencijavimo biure.121666_beautiful-blur-casual-935756.jpg

Tvarus Sullivanas

Tvarumas yra to, ką darome SUNY Sullivan, pagrindas. Mūsų įsipareigojimas prisiimti atsakomybę už aplinkos apsaugą ir socialinę atsakomybę informuoja viską, pradedant universiteto miestelio veikla ir baigiant mokymo programa.

Mes daugelį metų įtraukėme tvarią praktiką į savo miestelio operacijas, įskaitant geoterminę sistemą, skirtą šildyti ir vėsinti savo pastatus, ir visai neseniai įdiegėme 3 kW fotoelektrinę matricą ir 2,5 kW vėjo turbiną, kad būtų galima mokytis atsinaujinančios energijos. 2015 m. „SUNY Sullivan“ sudarė energijos pirkimo-pardavimo sutartį su „Sullivan Solar Garden, LLC“, kuri apėmė devynių akrų 2,15 MW galios (7056 PV modulio) saulės ūkio įrengimą miesteliu.

SUNY „Sullivan“ studentai padėjo įrengti universiteto miestelio žalią stogą, kuris padėjo sumažinti šildymo ir aušinimo išlaidas, o mūsų studentai kasmet surinko ir kompostavo daugiau nei 3000 svarų maisto atliekų, naudodamiesi universiteto miestelio priverstinio oro kompostavimo srityje. Pridėjome vandens butelių užpildymo stoteles, vandentiekio vandentiekio vamzdynus ir modernizavome apšvietimo ir pastatų automatikos sistemas, kad padidintume energijos vartojimo efektyvumą, ir įrengėme išorinį saulės apšvietimą, kad pašviesintume pėsčiųjų taką, vedantį į mūsų beisbolo lauką. Mes turime ekologišką bendruomenės sodą ir pastatėme šiaudinių ryšulių sodo tvartą - iniciatyvos, kurią vykdė mūsų pagyrimų programa ir „Žaliųjų pastatų priežiūros ir tvarkymo studentas“. Dalį mūsų sode užauginto maisto naudoja miestelio maitinimo įstaigos, toliau plėtodamos daugybę „Chartwells“ tvarumo iniciatyvų. Mes nuolat atnaujiname savo šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo sąrašą ir įgyvendiname atliekų mažinimo strategijas bei atnaujiname savo pirkimo politiką, kad geriau atspindėtume savo įsipareigojimą siekti tvarumo.

Šios ir kitos pastangos padeda sumažinti mūsų energijos sąnaudas, padaryti mūsų įrenginius efektyvesnius ir sumažinti mūsų poveikį aplinkai. Tačiau mūsų įsipareigojimas tvarumui nesibaigia tuo.

SUNY Sullivan greitai tampa tvarumo ugdymo lyderiu. Mūsų ekologiškų pastatų priežiūros ir valdymo asocijuotojo laipsnio ir tvarumo studijų kursai kloja pagrindus naujai „žaliųjų apykaklių“ darbo jėgai. Mūsų aplinkos studijų programa siūlo mokslu pagrįstą požiūrį į šių dienų sudėtingų ekologinių problemų sprendimą. Mes taip pat esame įsipareigoję pritraukti tvarumą į visas savo programas, pradedant pirmakursių metamorfozės klase. Kursas „Metamorfozė“ skatina tobulėjimo kultūrą per individualų pasirodymą ir įgyvendinant į tvarumą orientuotos klasės paslaugų projektą. Mes netgi turime nekreditinius seminarus ir kursus, skirtus plėsti jūsų asmeninius ar profesinius tvarumo įgūdžius.

Vietos

Lochas Sheldrake'as

Address
112 College Road, Loch Sheldrake, NY 12759
Lochas Sheldrake'as, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos