Oficialus aprašymas

Apie SPC

Sankt Peterburgo koledžo (SPC) absolventai pirmą kartą Floridoje užsidirba už didžiausią darbo užmokestį. SPC buvo įkurta 1927 m. Kaip Sankt Peterburgo kolegija, pirmoji Floridos dvejų metų kolegija. Sankt Peterburgo kolegijos bruožai yra prieiga, kompetencija ir studentų parama. Regioniškai akredituota ir nacionaliniu mastu pripažinta, SPC buvo pirmoji Floridos valstybinė kolegija, teikianti bakalauro laipsnius. Sankt Peterburgo kolegija siūlo daugiau nei 100 studijų ir studijų programų ir daugybę didelės paklausos, aukštos kvalifikacijos pramonės pripažintų darbo jėgos pažymėjimų. Mes siūlome karjeros orientuotą mokymo programą, sukurtą kartu su pramonės ekspertais, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai galėtų patenkinti dabartinių darbdavių poreikius.

Akreditacija

Sankt Peterburgo kolegija yra akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų kolegijoje (SACS-COC). Kai kurios akademinės programos taip pat yra akredituotos ar patvirtintos atskirų valstybės ir nacionalinių organizacijų.

Kolegijos lyderystė

Sankt Peterburgo kolegija yra viena iš 28 mokyklų Floridos koledžo sistemoje, kuri studentams suteikia galimybę gauti laipsnius ir mokymą, atitinkantį vietos ir valstybės darbdavių poreikius. Floridos valstybinės kolegijos sistemoje prezidentas yra vyriausiasis pareigūnas ir yra atsakingas už kolegijos veiklą ir administravimą. Prezidentas taip pat yra patikėtinių valdybos vykdomasis pareigūnas ir įmonės sekretorius. Kiekvieną Floridos kolegiją valdo vietinė patikėtinių taryba, kuri palaiko Valstybinės švietimo tarybos nustatytas taisykles. Šiuos patikėtinius skiria valdytojas už keturių metų darbo sąlygas.

118904_pexels-photo-325521.jpegLėja Kelley / Pexels

Bendrijos ir pilietiniai partneriai

Sankt Peterburgo kolegija didžiuojasi savo stipriomis partnerystėmis su bendruomenės organizacijomis, švietimo institucijomis, savivaldybėmis ir ne pelno grupėmis.

Misija, vizualūs įsipareigojimai ir vertybės

Misija

Sankt Peterburgo kolegijos misija yra įgalinti mūsų studentus ir bendruomenę siekti sėkmės ir ekonominio judumo per akademinę kompetenciją ir dalyvavimą.

Idėjos pareiškimas

Premier koledžas, praturtinantis ir stiprinantis gyvenimą per globos bendruomenę.

Kolegijos vizijos įsipareigojimai

Akademinė kompetencija

  • Mes suteiksime kokybišką išsilavinimą mūsų studentams, sukuriant novatorišką ir įtraukiančią mokymosi aplinką, palaikančią kolegialią kultūrą.

Ekonominis judumas

  • Mes suteiksime galimybę mūsų studentams būti pasirengusiems aukšto darbo užmokesčio, aukšto poreikio karjerai ir profesiniam augimui, kuris prisidės prie jų ekonominės sėkmės ir pagerins gyvenimo kokybę mūsų bendruomenėje, taip pat padės panaikinti skurdo ciklus.

Bendruomenės dalyvavimas

  • Mes investuosime į mūsų bendruomenės gerovę ir augimą, dirbdami kaip lyderis, konvektorius ir pozityvių pokyčių katalizatorius. Šį įsipareigojimą palaikysime kurdami tvirtas partnerystes, dalyvaujant pilietiniame mokyme ir bendruomenės veikloje bei ugdydami globos bendruomenę.118905_pexels-photo-1246953.jpegrawpixel.com / Pexels

Vertės ataskaitos

Studentų sėkmė

  • Manome, kad studentai yra SPC širdis, o mes suderiname išteklius, sprendimus ir pastangas, kad galėtume suteikti jiems sėkmę.

Vientisumas

  • Mes ugdome pasitikėjimą, skaidrumą ir teisingumą per asmeninę ir institucinę etiką, empatiją ir užuojautą.

Bendruomenės dėmesys

  • Mes skatiname ir modeliuojame įtraukties, aptarnavimo, partnerystės ir socialinės atsakomybės principus per bendruomenės dalyvavimą kuriant stiprius santykius vietos ir užsienyje.

Augimas ir įgalinimas

  • Mes teikiame savo studentams ir darbuotojams aiškius asmeninio ir profesinio augimo Pathways dėl kurių vyksta nuolatinės lyderystės, įsitraukimo ir pažangos galimybės.

Komunikacija

  • Kuriame atvirus ir sąžiningus santykius, kad užtikrintume inkliuzinį dialogą su suinteresuotaisiais subjektais, kad galėtume priimti pagrįstus ir skaidrius sprendimus.

Nuosavybės vertybiniai popieriai

  • Esame pasiryžę užtikrinti, kad visi suinteresuotieji subjektai gautų tai, ko jiems reikia, kad jie būtų sėkmingi per patirtį, politiką, praktiką ir elgesį, kuris yra teisingas, sąžiningas ir įtraukus asmenims, kad jie pasiektų visą savo potencialą.

Daugelis šalių, viena kolegija

Sankt Peterburgo kolegijoje vertiname intelektualinę ir kultūrinę įvairovę, kurią tarptautiniai studentai atneša į mūsų miestelius. Suprantame, kad kolegijos pasirinkimas yra didelis sprendimas ir norime padėti jums padaryti teisingą. Šiuo metu SPC yra daugiau kaip 200 studentų iš 60 skirtingų šalių visame pasaulyje.

Kaip laipsnio siekiantis studentas, galite studijuoti JAV F1 vizu arba mokytis internetu iš savo gimtosios šalies. SPC taip pat siūlo įvairias programas, padedančias mokytis anglų kalbos. Sužinokite daugiau apie federalines mokymosi studijas Jungtinėse Valstijose kaip tarptautinį studentą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pirmosios pakopos Pathway programa

St. Petersburg College in Florida

Menų daktaro laipsnis akcentuoja Liberalų menų ugdymą ir yra skirtas perkelti į bakalauro laipsnį valstybiniame universitete arba SPC. Kartu su klasėmis, kad galėtumėte p ... [+]

Programos santrauka

SPC bendrojo ugdymo programa supažindina visus studentus su pagrindinėmis žiniomis, įgūdžiais ir gebėjimais, kurie yra būtini toliau studijuojant jų pasirinktą pagrindinį, ugdyti išsilavinusius bendruomenės ir pasaulio narius, suteikti pagrindą tapti informuotiems, nepriklausomiems mąstytojams. , kurie gali suprasti, įvertinti ir spręsti problemas, su kuriomis susiduria žmonės asmeniniame gyvenime, karjeroje ir bendruomenės reikaluose.Lėja Kelley / Pexels

Menų daktaro laipsnis akcentuoja Liberalų menų ugdymą ir yra skirtas perkelti į bakalauro laipsnį valstybiniame universitete arba SPC. Kartu su klasėmis, kad galėtumėte pasiruošti savo pagrindiniam ketverių metų lygiui, jūs taip pat trunka mažiausiai 36 valandas bendrojo lavinimo srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sankt Peterburgas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

Address
St. Petersburg College
FL 33733-3489 Sankt Peterburgas, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos