Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę užsienio studentams!

Pietvakarių Oregono bendruomenės kolegija yra valstybė, visiškai akredituota, dvejų metų Community College, kuri rengia tarptautinius studentus sėkmingai jų išsilavinimą, nepamirštant Amerikos kultūros visiškai gyvą bendruomenę. Studentai gali uždirbti susieti laipsnių arba visiškas trumpalaikius sertifikuotų programų daugiau nei 50 akademinių disciplinų. Mes taip pat turime vietoje kulinarijos institutas užsiėmimo karjerą kulinarinio meno ir kepimo & konditerijos menų. Studentams, siekiantiems baigti bakalauro laipsnį, Pietvakarių Oregono bendruomenės kolegija yra puiki vieta baigti pirmuosius du metų bakalauro laipsnį (2 + 2 perdavimo paruošimo programa) prieš perkeliant į ketverių metų universitete, pavyzdžiui, universiteto Oregonas arba nors iš Oregono valstijos universitetų bei kitų kolegijų ir universitetų visoje Jungtinės Valstijos.

Tarptautiniai studentai programas SWOCC buvo specialiai sukurtas siekiant užtikrinti sėkmingą švietimo ir asmenine patirtimi tarp mūsų tarptautiniams studentams, taip pat skatinti tarpkultūrinį supratimą. Paslaugos tarptautiniams studentams yra akademinį ir imigracijos patarti, asmens konsultavimas ir specialios Renginiai / veiklą. Mes esame įsipareigoję padėti užsienio studentams prisitaikyti prie kitokio švietimo ir kultūros aplinkoje.

Patirkite pietvakarių! Rasite asmeninį ir rūpestinga atmosfera su dėstytojų ir darbuotojų, kurie domėtis jumis ir savo ateitį. Mes esame įsitikinę, kad jūs netrukus pamatysite, kad Pietvakarių tikrai namuose toli nuo namų.

dėmesį:

  • Gimtoji anglų kalba iš Australijos Kanados, Naujosios Zelandijos ir Jungtinės Karalystės neprivalo pateikti įrodymų, anglų kalbos.
  • JAV piliečiai domisi studijų užsienyje, gali kreiptis į tarptautines studentų Office programų paketo dėl išsamesnės informacijos.

IPT Studentų Atsiliepimai

Jumpei I. iš Japonijos (perkeltas į universiteto Oregonas)

Paprasčiau tariant, aš negaliu įsivaizduoti geresnę studijų užsienyje programą, nei ką SWOCC siūlo. Nuo tos dienos, kai atvyko iš Tokijo, buvo skatinti gyvenančių Oregonas ir studijuoja Coos Bay patirtį leido man augti kaip individas ir atrasti savo paties gabumus.

Miesteliu, tuo mažesnis klasės dydis man padėjo aktyviai dalyvauti klasės diskusijose. Profesoriai buvo labai draugiški ir įdomi ir man pavyko išlaikyti puikius santykius su jais. Aš turiu bendrauti ir praleisti laiką su įdomiais žmonėmis kiekvieną dieną. Bendruomenę, kuri SWOCC yra gana puikus, taip pat. Turėjau įsitraukia į muzikinio teatro garbė ir patirtis buvo tiesiog neįkainojamas. Jie buvo labai priėmimo ir rūpestinga ir visada stumiama man pasiekti daugiau.

Aš negaliu nepaminėti gražus Northwest oras, per, kurį atnešė man protinį ir fizinį komfortą. dabar turiu daug platesnį smalsumą, norą išlaikyti save išsilavinę ir neturi priimti naujus iššūkius baimę.

IPTYumezo Densaki iš Osaka, Japonija (perkeltas į Pietų Arkanzaso universitetas)

Mano pirmoji kolegija JAV buvo Kalifornijoje ir man patiko American Life. Bet aš jaučiau, turėjau pakeisti aplinkybė, kad aš visada buvau su daugeliu japonų, kalbėdamas mano gimtoji kalba. Prieš dvejus metus, aš nusprendžiau perkelti į SWOCC.

Žmonės SWOCC buvo nuostabus ir malonus, ir ten buvo didelis aplinka mokytis ir kalbėti angliškai už mane. Taip pat, buvau dalyvauja beisbolo programą. Mes turėjome praktiškai kiekvieną popietę, anksti ryte su darbu Outs tris kartus per savaitę, ir aš nuėjau į klases ryte. Tiesą sakant, tai buvo sunku man derinti beisbolo ir pamokoms, bet mano dienų buvo pilni įspūdžių!

Tai 2013 metų sezoną, buvau viena iš pirmaujančių ąsotis komandos. Ir aš turiu perkelti į Pietų Arkanzaso universiteto beisbolo stipendijas nuo 2013 rudenį. Aš taip įdomu žaisti čia ir studijuoti verslo vadyba. SWOCC mane stiprus. Aš labai džiaugiuosi, aš atėjau SWOCC.

Reiganas S. iš Britų Kolumbija, Kanada

Aš atėjau, kad SWOCC žaisti krepšinį ir studijuoti baudžiamosios justicijos dar aš atėjau iš tik mano pirmaisiais metais daugiau nei tik šių dviejų dalykų. SWOCC davė man galimybę mokytis iš nuostabių profesorių, žaisti krepšinį, o taip pat gyvena gražioje vietoje.

Apie akademinį gale tai, SWOCC leiskite man būti interaktyvus visais savo klasės su mažos klasės dydžių ir įvairiausių žmonių iš skirtingų žingsnių gyvenime. Dėl sporto gale, tai jie turi nuostabų sportuoti su labai prideful programą.

SWOCC taip pat davė man galimybę gyventi ir patirti gražių vakarų pakrantėje. Ežeras miesteliu, didžioji paplūdimiai, ir begalinis žygius pridėti kažką ypatingo savo patirtimi.

IPTSara K. iš Japonijos

Nuėjau į Oregono pakrantė kulinarijos institutas (OCCI). Aš daug ko išmokau ir taip pat daug draugų. Aš išmokau daug patiekalų iš viso pasaulio iš Europos, Azijos, į Amerikos.

Man patiko, kaip mažas klases buvo. Mano klasės dydis buvo mažesnis, tada 30 ir amžius svyravo. Tai buvo malonu dirbti su naujais žmonėmis, o taip pat su žmonėmis, kurie turėjo ilgametę patirtį. Aš taip pat patiko, kad virėja instruktoriai turėjo laiko dirbti su kiekvieno studento. Mes ne tik turėjo didelę patirtį maisto ruošimui ir kepimo, bet mes taip pat turėjo keletą akademinių klasių, pavyzdžiui, matematikos, rašymo, kalbos ir tt Šios klasės padėjo ilgainiui ir padarė man geriau ir sumaniau virėja.

Aš taip pat patiko ketina OCCI nes studentas būsto dešinėje miesteliu! Buvau penkių minučių pėsčiomis nuo mokyklos ir gyvenimo miesteliu buvo smagu. Aš turiu susitikti su naujais žmonėmis ne tik iš OCCI bet ir iš pietvakarių Community College.

Yra daug padaryti miesteliu sportas, klubai, ir mes taip pat turime ežerą. Mano išskyrus virti su draugais mėgstamiausia atminties buvo dengtas futbolo klubą. Yra daug padaryti, kad kiekvienas galėtų mėgautis.

Ryohei K. iš Shiga, Japonijoje

Kai buvau 18, aš nusprendžiau eiti į JAV studijuoti anglų kalbos ir žaisti beisbolą ten po baigimo vidurinėje mokykloje. Ėjimas į kitą šalį ir ten gyvena pats nebuvo lengva už 18 metų berniuką, kuris visada buvo su savo šeima ir draugais. Remiamos daugelio žmonių, tačiau aš galėjau eiti į JAV SWOCC yra įspūdingiausias vieta man. Viskas buvo nauja ten. Sutikau daug naujų žmonių, ir turėjo daug šansų, kad aš niekada turėjo jei aš pasilikau Japonijoje daug. Buvau vienas iš SWOCC beisbolo komandos narys, ir ką aš gavau iš šios programos negalima paaiškinti žodžiais. Turėjau puikių komandos draugų ir puikių trenerių. Žinoma, gauti gerus pažymius ir žaisti beisbolą tuo pačiu metu nebuvo lengva, tačiau dienas praleidau šioje komandoje su savo komandos ir trenerių yra akivaizdžiai mano lobis.

Aš taip dėkinga visiems, kurie buvo palaikė mane, o aš buvau JAV Labai ačiū, ir aš tikrai tikiuosi, matau žmones Aš ten susitiko vėl kada nors.

IPTShelby p iš Kolorado, JAV

Bent SWOCC profesoriai yra tikrai išskirtinis! Yra gražus balansas profesionalus ir kasdieniai tai tikrai prisidėtų prie mokymosi. Tai, kartu su awesome studentų organizacijos, padarė mano buvimo verta ir vienas, kad aš nesu gali pamiršti.

Ningxin S. iš Šanchajus, Kinija

Tai nuostabi studijuoti SWOCC. Kai aš pirmą kartą atvyko čia, aš jaučiau, kad tai puiki vieta mokytis. Campus yra didelis, o žmonės yra draugiški. Klasės yra mažas, kad jūs galite turėti galimybę pasikalbėti su savo mokytoju daug. Be to, ji yra lengva tapti draugas su jais. čia studentai yra ramus, ir jie tikrai sveikintinas tarptautinė kaip man. Iki šiol, aš jau turėjo daug amerikiečių draugų, ir aš myliu juos tiek daug.

Jei gerai vieną dalyką, jūs galite turėti galimybę tapti ir konsultavimo laboratorijoje mokytojas. Tai vertinga patirtis visiems. Korpusas taip pat yra gera. Tai rami ir saugi. Jums bus meilė, kaip jums ateiti čia.

Bet kokiu atveju, jei esate ieškau aukštesnįjį išsilavinimą, SWOCC yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Galite sužinoti viską, ką nori čia ir tapti geresniu žmogumi. Aš myliu SWOCC tiek daug, ir aš baigsiu savo antrąjį metų studijų čia ir gauti savo Koledžas. Aš ne pamiršti laiko, kai aš praleido SWOCC.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Southwestern Oregon Community College

Mokslo Vaikystė Švietimas ir šeimos studijų dėmesio laipsnį bendradarbis veda į bakalaureato laipsnį žmogaus vystymosi, ankstyvojo ugdymo ar socialinių mokslų su ankstyvo ... [+]

Moksleivio asociacijos "Vaikų ugdymas ir šeimos studijos" pagrindinis laipsnis suteikia bakalaureato laipsnį žmogaus vystymosi, ankstyvojo ugdymo ar socialinių mokslų srityje, turintį ankstyvojo ugdymo pedagoginį išsilavinimą. Studentai gali pateikti peticijas dėl pietvakarių AS laipsnio pataisų, jei pirmųjų dvejų metų trukmės kursų reikalavimai yra įvykdyti bet kurioje regiono akredituotoje ketverių metų institucijoje, kuri siūlo išsilavinimo, ankstyvojo ugdymo, šeimos studijų, žmogaus ar vaiko vystymosi laipsnį. Rytų Oregono universiteto nuotolinio švietimo laipsnis liberalų studijų su ankstyvo vaikystės ugdymas pabrėžia su SWOCC AS laipsnis. AS laipsnis taip pat yra sujungtas su Portlando valstybiniu universitetu pagal jų išorinio laipsnio programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oregon Community College

Mokslo (As) Jūrų biologijos Dėmesys bendradarbis yra skirta studentams, kurie ketina perkelti į Oregono (uo) universiteto ir užbaigti savo laipsnį Oregono instituto Jūrų ... [+]

Mokslo mokslų asociacijos (Marine Biology) asociacija pabrėžiama studentams, kurie ketina perkelti į Oregono universitetą (UO) ir baigti savo laipsnį Oregono jūrų biologijos institutu (OIMB), specializuojasi jūrų biologijoje. Tačiau šio pagrindinio pasiūlymo pagrindas yra visiškai tinkamas rengiantis aukštesniam padaliniui pabrėžti kitose profesinėse srityse, pavyzdžiui, medicinos, stomatologijos ar veterinarijos mokykloje.

Šis AS laipsnis, kaip nurodyta, taip pat atitinka AA / OT reikalavimus norint lengvai perkelti į UO. Baigę bendrojo lavinimo reikalavimus, susijusius su AA / OT, ​​taip pat rekomenduojamais mokslo kursais, studentai galės persikelti į UO ir baigti jūrų biologijos bakalauro laipsnį arba biologijos bakalauro laipsnį su jūrų biologijos akcentu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oregon Community College

Mokslo / Oregono Transfer Verslas (ASOT-BUS) bendradarbis yra laipsnis, skirta parengti studentus perkelti į bakalaureato verslo programą už Oregono universitetas sistema ... [+]

Mokslo asociacijos / "Oregon Transfer Business" (ASOT-BUS) laipsnis yra skirtas studentams parengti perkelti į bakalaureato verslo programą Oregono universiteto sistemoje (OUS). Studentai, įgiję šį laipsnį, turės atitikti visus šios įstaigos bakalaureato studijų programos baigiamųjų dalių bendrojo lavinimo reikalavimus.

Studentai, perkeliantys šį laipsnį, turės mažesnę registracijos reikšmę. Pasibaigus ASOT-BUS laipsniui, neužtikrinama galimybė įvažiuoti į verslo mokyklą / programą bet kurioje OUS institucijoje.

Primygtinai rekomenduojama, kad studentai peržiūrėtų universitetines specifines prielaidas ir rekomendacijas ir kreiptųsi į konkrečią OUS įstaigos verslo mokyklą / programą pirmaisiais savo "ASOTBUS" programos metais Pietvakarių rajone, kad būtų informuojami apie papildomus reikalavimus ir procedūras, taikomus atsižvelgiant į OU Institucija ir verslo mokykla / programa.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oregon Community College

Mokslo laipsnis bendradarbis, su Miško dėmesio, suteikia studentams įvadas į mokslo ir technikos žinias, susijusias su miškininkystės ir miškų valdymo srityje. ... [+]

Bendradarbis MOKSLAS MIŠKININKYSTĖS dėmesio

Mokslo laipsnio asociacija, daugiausia dėmesio skiriant miškininkystei, suteikia studentams įvadą į technines ir mokslines žinias, susijusias su miškų ūkio ir miškų tvarkymo sritimi. Šis klasių rinkinys atitinka mokslo laipsnio asociacijos reikalavimus ir atitinka Oregono valstybinio universiteto (OSU) mažesnio padalinio reikalavimus bakalauro laipsnį miškininkystėje. Oregono valstybinio universiteto miškų departamentas pasirašė susitarimą dėl susitarimo, pagal kurį studentai, baigę šį laipsnį ir du papildomus kursus, gali įstoti į ESU kaip jaunesnįjį Miškininkystės programoje. Ne tik AS laipsnio reikalavimai, studentai turės imtis Miško biologijos kursas (FOR 240) iš OSU, kuris gali būti atliekamas internete. Be to, studentams reikės atlikti fizikos kursą, kuris nėra pagrįstas skaičiavimais. Šiuo metu SWOCC nesiūlo, kad žinoma.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Applied Science

Southwestern Oregon Community College

Taikomosios Mokslas NVS skaitmeninio dizaino laipsnį bendradarbis yra sukurtas sėkmingai parengti studentus karjeros besiplečiančioje sričių skaitmeninio dizaino ir žinia ... [+]

Taikomosios Mokslas NVS skaitmeninio dizaino laipsnį bendradarbis yra sukurtas sėkmingai parengti studentus karjeros besiplečiančioje sričių skaitmeninio dizaino ir žiniasklaidos produkcija per integruotą mokymo programą atveriantis studentus projektavimo principus ir technines strategijas. Sėkmingai užbaigus ILS NVS skaitmeninio dizaino laipsnį, studentai yra pasirengę startinio lygio pareigas daugelio skaitmeninių dizaino įvairiose srityse. Studentai pasiekti žinias ir sužinoti įgūdžius, siekti karjeros kūrybinių ir paramos profesijų tokiose žiniasklaidos pramonės, filmų ir vaizdo, grafinis dizainas, gamyba, žaidimų kūrimo, animacijos, ir web dizainas. Kai karjeros turimų žiniasklaidoje apima: gamybos dizaineris, cameraman, vaizdo efektus, multimedijos gamintojas, dubliavimo, gamybos asistentas, grafikė, meno asistentas, web dizaineris, ir kitas naujas galimybes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Southwestern Oregon Community College

Southwestern Oregon Community College chemijos mokslų daktaras rengia studentus perkelti į 4 metų mokyklą kaip jaunuolius arba chemijos, arba biocheminių didžiųjų. Mokymo ... [+]

Chemijos mokslo asociacijaSouthwestern Oregon Community College chemijos mokslų daktaras rengia studentus perkelti į 4 metų mokyklą kaip jaunuolius arba chemijos, arba biocheminių didžiųjų. Mokymo programa suteikia pagrindines žinias apie pagrindines chemijos sritis, apimančias visus metus tiek bendrosios, tiek organinės chemijos. Studentai gaus laboratorinę patirtį organinės sintezės, analizės metodų ir spektroskopijos. Chemija vadinama centrine mokslu, todėl ji yra karjeros pagrindas daugelyje sričių, pavyzdžiui, medicina, aplinkos mokslas ir medžiagų mokslas.

Southwestern Oregon Community College yra viena iš nedaugelio 2 metų koledžų JAV, kuri siūlo tokią programą. Mėgaukitės komfortu, kuris yra sveikintinas miesteliu, garsėjantis natūraliu grožiu, mažos klasės dydžiu ir pirmos klasės fakultetu, visais tuo metu užsiimdamas chemijos asociacijos laipsniu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
1988 Newmark Avenue
Coos Bay, Oregon, 97420 US
Social Media