Southwestern Michigan College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pietvakarių Mičiganas kolegija

Akreditacija ir Mūsų misija

Atvykite pamatyti, kas išskiria mus iš kitų Michigan kolegijose.

Akreditacijos / ryšiai

Nuo įstojimo į kitų prestižinių Michigan kolegijose gretas 1964, Pietvakarių Mičiganas Kolegija nuolat plečia savo programą ir dabar siūlo daugiau nei 30 mokslinių laipsnių. Akredituota aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų, Pietvakarių Mičiganas kolegija taip pat yra Amerikos asociacijos Bendrijos kolegijų narys.

Koledžai ir universitetai periodiškai užsiimti savarankiškai mokytis ir išorinės peržiūros procesą, siekiant atnaujinti savo akreditacijos statusą. Pietvakarių Mičiganas kolegija baigė savo savarankiškai mokytis ir vėl buvo akredituota per 2021 m.

Vertybės

Vertybes Pietvakarių Mičigano koledžo aprašyti įsitikinimus, kad nukreipia į visa tai ji daro kolegijoje.

"Kompetencijos su Personal Touch" yra darbo principas pagrindinis mūsų veiksmus. Aukštos kokybės yra neatskiriamas visi, kad Pietvakarių Mičiganas kolegija daro.

Mes turime įsipareigojimą atsako vadovams kolegijų ištekliai: žmogiškuosius išteklius skatinant ekonomikos augimą, pasitenkinimas, ir įgalinimą; finansinių išteklių veikia su subalansuoto biudžeto ir investuoti į ateitį; fizinių išteklių, išlaikant aukštos kokybės fizinę gamyklą.

Mes tikime "Žinių visiems." Kaip tik aukštosios mokyklos rajone, pietvakarių Mičiganas Kolegija turi dvigubą atsakomybę teikiant povidurinio karjeros paruošimas tiems, kurie ieško greitų užimtumo ir kolegijų kursinių ir laipsnių tiems, kurie ieško bakalaureato laipsnių.

Mes turime įsipareigojimą būdamas besimokantįjį kolegija, kuriant studentų per bendro kolegijos gyvenimo patirtį ir teikti juos su 21-ojo amžiaus paslaugas. Misija pietvakarių Mičigano koledžo misija yra tarnauti mūsų bendruomenei teikti prieinamą vietos prieigą prie aukštos kokybės povidurinio profesinio rengimo ir aukštesnįjį išsilavinimą - įskaitant visišką aukštasis gyvenimo patirties.

Vietos

Dowagiac

Address
58900 Cherry Grove Road
Dowagiac, MI 49047

Dowagiac, Mičiganas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Nilas

Address
33890 U.S. Highway 12
Niles, MI 49120

Nilas, Mičiganas, Jungtinės Amerikos Valstijos