Sky Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

59560_AAEAAQAAAAAAAAfpAAAAJGRlYTI2YmM5LWJiNjUtNDIyOC1iY2IzLTAwYTIwNDM1MTQ0OQ.png

"Sky Aviation Academy" yra pasaulinės aviacijos bendrovės dalis. Bendrovė dirba 15 šalių visame pasaulyje ir turi FAA135 užsakomąją licenciją toje pačioje Pietų Floridos vietovėje, kad suteiktų kiekvienam studentui praktinės patirties oro linijų operacijose.

Mūsų aviacijos anglų programa atitinka ICAO / FAA standartus ir mokymo programas.

"Sky Aviation Academy" yra didžiule savo faktu, kad dauguma mūsų instruktorių yra labai patyrę oro linijų specialistai, turintys keletą metų patirties pagrindinių oro linijų lygiu.

SAS naudoja FULL-TIME instruktorius. Mūsų darbuotojai yra labai energingi ir rūpestingi. Mums patinka mūsų darbai, mūsų mokykla, ir tai rodo. Mes sutelkiame dėmesį į mūsų studentų ir absolventų poreikius. Mes pasisekėme, nes turime įprotį eiti papildomą mylią.

Mes tvirtai tikime pagrindine "Sėkmė per teigiamą psichinį požiūrį". Anksčiau mes priėmėme sprendimą ir nustatėme ilgalaikį tikslą tapti šio verslo lyderiu. Turėdami daug pastovumo ir teigiamo požiūrio, mes pasiekėme savo svajonę. Mes pastebėjome, kad sėkmės formulė yra paprasta. Įsitaisyk mūsų studentų vietoje, pažiūrėkite ir pažiūrėkite, ką jie jaučia. Tada padėti jiems patekti į kur jie eina. Paprašykite bet kurio iš mūsų sėkmingų absolventų.

Vietos

Chamblee

Address
PDK Airport
Airport Drive
Chamblee, GA

30341 Chamblee, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: