Simplilearn

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie Simplilearn

Simplilearn yra viena iš pirmaujančių pasaulio sertifikavimo mokymo paslaugų teikėjų. Mes bendradarbiaujame su įmonėmis ir asmenimis spręsti savo unikalius poreikius, organizuojant mokymus ir instruktavimas, kad padeda darbo specialistai pasiekti savo karjeros tikslų.

Misija

Simplilearn misija yra padėti profesionalai visame pasaulyje įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos skaitmeninėje ekonomikoje.

Kas mes esame

Esame viena iš pirmaujančių pasaulio sertifikavimo mokymo paslaugų teikėjų.

Mes teikiame internetu mokymo disciplinų, pavyzdžiui, kibernetinio saugumo, Debesis Kompiuterija, Projektų valdymas, skaitmeninės rinkodaros ir duomenų Mokslo be kita ko, kur technologijos ir geroji praktika greitai ir paklausa keičiasi kvalifikuotų kandidatų gerokai viršija pasiūlą.

Remiantis San Franciskas, Kalifornija ir Bangalore, Indija, mes padėjome daugiau nei 500,000 specialistų ir įmonių visoje 150 + šalyse mokomi, įgyja sertifikatus ir upskill savo darbuotojus.

Mūsų mokymo kursai yra skirti ir atnaujina 2000+ žinomų pramonės ekspertai. Mūsų mišrus mokymasis požiūris sujungia internetinius kursus, instruktorius vadovaujamos gyvų virtualias klases, projektinį darbą ir 24/7 mokymo pagalbą. Mūsų energingas bendruomenės ekspertų ir sertifikuotų specialistų yra galingas išteklius baseinas patarimai, gudrybės, ir įžvalgus patarimų. Daugiau nei 40 pasauliniai mokymo organizacijos pripažino mus kaip oficialaus teikėjo sertifikavimo mokymą. Mes jau pavadintas 8. įtakingiausių švietimo markės pasaulyje "LinkedIn".

  • 500,000+ parengti specialistai
  • Daugiau nei 2000 Kvalifikuoti treneriai
  • nei 400 kursai
  • 40+ Global Akreditacijos
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti Sertifikatai » Matyti Kursai - OnlineStudies » Matyti Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Course: Certified Business Analysis Professional (CBAP®) Certification Training

Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos JAV Prisijungę

[+]

[-]

Microsoft® Office 2013 žodis Sertifikavimo Mokymai

Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos JAV Prisijungę

"Microsoft Word 2013" yra įrankis, kuris padeda specialistai saugoti informaciją dokumente įgyvendinant iliustracijos ir grafika ateityje ir analizė. Microsoft Word "2013 Žinoma iš Simplilearn skirta skleisti žinias apie naujausius patobulinimus, funkcijų ir sąsajų Word 2013. Kursas apima tris lygmenis egzaminus pagal "Microsoft Word 2013 sertifikavimo. [+]

Pagrindinės savybės 12 valandos kokybiško E-mokymosi turinio Vaizdo įrašai patyrę instruktoriai Pagrindinės funkcijos MS Office 365 aptariami kai taikytina Rengia MOP Word 2013 (77-418) egzaminą Rengia Word 2013 Ekspertas, 1 dalis (77-425) egzaminą Rengia Word 2013 Ekspertas, 2 dalis (77-426) egzaminą Kurso aprašymas Kas tai yra žinoma apie? "Microsoft Word 2013" yra įrankis, kuris padeda specialistai saugoti informaciją dokumente įgyvendinant iliustracijos ir grafika ateityje ir analizė. "Microsoft Word 2013 Žinoma nuo Simplilearn skirta skleisti žinias apie naujausius patobulinimus, funkcijų ir sąsajų Word 2013 Kursas apima tris lygmenis egzaminus pagal "Microsoft Word 2013 sertifikavimo. Kodėl sertifikavimo paslaugą, labiausiai ieškoma po? Microsoft Word "2013 sertifikavimas labiausiai ieškoma po dėl šių priežasčių: Jis yra visame pasaulyje pripažinta profesionali sertifikavimas "Microsoft sertifikavimo galioja visoje pramonėje Pagerina One sugeba analizuoti ir valdyti didelius duomenų kiekius Tinka mažiems projektams, taip pat didelėms įmonėms visoje pramonėje Kas mokymosi naudą jūs gaunate iš Simplilearn mokymai? Tuo Simplilearn anketa Microsoft Word 2013 sertifikavimo mokymo pabaigos, dalyviai tapo įrengtas šių būdų: Sužinokite, kaip sukurti, valdyti ir formatas turinys Sužinokite sparčiuosius klavišus ir kitų funkcijų Word 2013 Išmokite dirbti su tekstų, objektų ir grafika Sužinokite pritaikyti, valdyti procesą ir užtikrinti didelės apimties duomenų Kokie yra karjeros išmokos parduotuvėje už jus? "Microsoft Word 2013 kursas suteikia dalyviams su šiais karjeros privalumus: Pasak payscale.com, aukštos augančių pramonės šakų, pradinio lygio darbuotojai, kurie turi Microsoft Certified Solutions "bendradarbis (MCSA) sertifikavimą arba" Microsoft Office Specialist (MOS) sertifikavimo galite uždirbti iki $ 16.000 daugiau, kasmet, nei jų bendraamžiai. Jis padeda specialistų karjeros maksimaliai jų duomenų vertę,... [-]

Vaizdo įrašai

Big Data and Hadoop Training

Android App Development for Beginners - Introduction

How Certifications Advance the Careers of Working Professionals

Digital Marketing Training - An Introduction

ITIL Foundation Tips and Tricks

Data Scientist Training | Data Science Tutorial - R, SAS & Excel Training

PMP Certification Training Video | Project Management Framework

Kontaktai
Socialiniai tinklai