Sierra College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Akademinės kompetencijos ir studentų sėkmė

Nuo įkūrimo 1936 metais, Siera Kolegija buvo sutelktas į kokybės mokymo ir tenkinant bendruomenių kad ji tarnautų poreikius. Su maždaug 125 laipsnių ir sertifikatų programos, Siera Kolegija užėmė pirmąją vietą Šiaurės Kalifornijoje (Sakramento šiaurėje) už siuntimą iki 4 metų universitetų siūlo Karjera / techninis mokymas, ir klases atnaujinti darbo įgūdžius. Sierra absolventai galima rasti įmonių ir pramonės šakų visame regione. Mūsų apdovanojimai fakulteto nariai pagerinti savo mokymą su mokslinių tyrimų, autorystės ir pramonės patirtimi. Mes taip pat pripažintas nacionaliniu kompetencijos mūsų sporto programas.

2016: Mes švenčiame mūsų 80-gimtadienį!

Svarbiausi renginiai Siera College yra dvejų metų Community College ir siūlo platų Koledžas programų, on-campus būsto, garantuoja perdavimo susitarimai Kalifornijos universitetų, prieinamą mokslą, struktūrizuotų ESL klases ir labai Campus vietą.

Informacija

Siera Kolegija yra įsikūrusi gražioje Siera Nevada kalnus šiaurinėje Kalifornijos kalnų papėdėse ir dvi valandos kelio automobiliu nuo San Francisko. Kolegija yra saugioje šeimos aplinkoje ir suteikia on-campus būsto ir Homestay galimybes. 2 metai Bendrijos kolegijoje + 2 metai universitete = bakalauro laipsnį. Daug mūsų studentų perkelti į aukščiausios kokybės universitetų baigti savo galutinius dvejus metus lankančių Kalifornijos universitetas ir Kalifornijos valstijos universitetas, mokyklos, kaip antai UC Davis, UC Berkeley, UCLA ir UC Santa Barbara. TOEFL rezultatas 45 (užsiėmimas), 133 (CBT) arba stoti į anglų kaip antrosios kalbos (ESL) programą. Siera kolegija gali pasiūlyti didelį išsilavinimą prieinamą kainą, dažnai pusę ketverių metų universitete kainą. Mes siūlo daugiau nei 70 Koledžas programas, įskaitant verslo, ryšių studijų informatikos, inžinerijos, rinkodaros ir daug daugiau. Prašome susisiekti su internationalstudents@sierracollege.edu arba apsilankykite mūsų svetainėje adresu www.sierracollege.edu/int~~pobj dėl papildomos informacijos.

Apsilankymas Siera Sierra Community College rajono apima daugiau kaip 3200 kvadratinių mylių, plotas didesnis nei Delavero būklę. Ji tarnauja šiaurinės Kalifornijos prieškalnėse grafystėse placer, Nevada, taip pat dalys El Dorado ir Sakramentas.

Miesteliai Rocklin (pagrindinis), Roseville, Truckee ir Grass Valley.

Vietos

Roklinas

Address
5000 ROCKLIN ROAD
ROCKLIN, CA 95677

95677 Roklinas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos