Shillington Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl turėtumėte pasirinkti Shillingtoną?

Šilingtonas skiriasi nuo daugumos universitetų ar dizaino kursų

Nereikia jokios patirties. Rimtai. Jums nereikia apklausti ar pateikti aplanko. Mums reikia tik aistros dizainui ir 100% atsidavimo kursams.

Žemė savo svajonių darbą! Shillingtono studentai yra įdarbinami geriausiose dizaino studijose, dirba su pagrindiniais prekės ženklais ir pradeda savo verslą. Dėka mūsų pramonės ryšių ir išteklių, jūs baigsite pasitikėjimą darbo paieška.

Sukurkite žandikaulį mažinantį dizaino portfolio. Mūsų studentų darbas kalba pats už save. Peržiūrėkite šimtus skaitmeninių, spausdinimo ir pakavimo projektų. Pažiūrėkite, ką galėtumėte sukurti per 3 mėnesius visu etatu arba 9 mėnesius ne visą darbo dieną.

#Šilumynų tinklo ir pramonės reputacija. Baigę studijas pasinaudokite Shillingtono pramonės reputacija ir prisijunkite prie gerbiamos 5000 žmonių grupės „Shilumni“, kurios dirba geriausiose studijose ir agentūrose visame pasaulyje.

Nauja pradžia! Daugelį studentų Shillington traukia dėl galimybės išmokti rinkos įgūdžių, reikalingų naujai karjerai. Mes tai gauname. Užgesinkite savo aistrą dizainui ir tobulinkite karjerą, kuri jus jaudina. Studijos Shillington'e. Mylėk savo darbą!

Sužinokite iš pramonės lyderių

Kiekviena Shillingtono klasė turi mažiausiai tris kviestines paskaitas iš pagrindinių grafikos dizainerių ir kūrybos atstovų. Žmonės, kurie 100% žino savo daiktus.

Šie projektavimo ekspertai dalijasi savo darbais, filosofija ir neįkainojamais patarimais su mūsų siekiančiais studentais.

Studijuokite grafinį dizainą ir pradėkite savo kūrybinę karjerą

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra pakeisti karjerą, kvalifikacijos kėlimą, pradėti savarankišką grafinio dizaino verslą ar dirbti tarptautinėje korporacijoje, Shillingtonas yra puiki vieta sukurti savo kūrybinės karjeros pagrindą! Mūsų novatoriškas požiūris į dizaino švietimą reiškia, kad studentai per labai trumpą laiką pasiekia nuostabių (apdovanojimų!) Rezultatų. Jis sukurtas taip, kad praleistumėte daugiau laiko darydami tai, kas jums patinka, savo naujais įgūdžiais. Shillingtonas sukuria įkvepiančią mokymosi aplinką, kurioje dizaino studentai iš praktikuojančių dizainerių įgyja realių ir svarbių įgūdžių, įskaitant dizaino teoriją, tipografiją, pakuotes, mobiliųjų programų dizainą ir vartotojo patirtį (UX).

Studijų grafinis dizainas per 3 mėnesius dieninės ar 9 mėnesių ne visą darbo dieną Niujorke, Londone, Mančesteryje, Sidnėjuje, Melbourne ar Brisbane (Shillington priima tarptautinius studentus!) Ir baigė poliruoto grafikos dizaino portfelį, demonstruojantį geriausią darbą, pasiruošę nuleisk savo svajonių darbą.

Remote-Learning-with-Shillington-1164x580.jpgremote-learning-with-shillington-1164x580Remote-Learning-with-Shillington-1164x580.jpg

Studijuokite grafinį dizainą internete

Dizainas yra visur, todėl manėme, kad mūsų kursas taip pat turėtų būti.

Originalus grafinio dizaino „bootcamp“ dabar yra prieinamas internete - sujungiant jus bet kur pasaulyje.

  • Novatoriškas mokymasis internetu. Paskaitos, demonstraciniai vaizdai ir kritika tiesiogiai pristatomi realiuoju laiku.
  • Mokinių ir mokytojų santykis 9: 1.
  • Studijuokite ir dirbkite iš bet kurios pasaulio vietos! Pasirinkite sau tinkamiausią mokymosi aplinką.
  • Užmegzkite ryšius su klasės draugais iš savo gimtojo miesto ribų ir užmegzkite ryšius su žmonėmis iš viso pasaulio.
  • Klausykite kviestinių dėstytojų iš įvairių šalių, neapsiribojant miesteliu miesteliu.
  • Internetinis kursas yra skirtas palaikyti ryšį su savo klasės draugais ir mokytojais, nepaisant atstumo.

Studijuok, kad ir kur būtum. Visos internetinės klasės pristatomos tiesiogiai nurodytoje laiko juostoje, tai reiškia, kad galite mėgautis Shillington patirtimi, kad ir kur begytumėte.

Ar esate pasirengęs pradėti savo kūrybinę karjerą? Prisijunkite prie „Global Classroom“ su naujuoju Shillington internetiniu kursu.

130232_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpgKelly Sikkema / Unsplash

Atsiliepimas

Graham McDonnell, „ The New York Times / T“ prekės ženklo studijos kūrybinis direktorius

"Mane išmušė iš talentų lygio, kurį Shillingtono kandidatai demonstravo savo aplankuose, kai kurie iš jų parodė savo galimybes per ilgus metus ir netgi pranoko nusistovėjusių profesionalų darbą. Mes pasamdėme per mėnesį ir mūsų naujas dizainas jau pasirodė esąs puikus komandos papildymas “.

DUK

Vietos

Niujorkas

Address
315 Madison Ave
10017 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Londonas

Address
Bury House, 31 Bury St
EC3A 5AR Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Mančesteris

Address
1 Portland St
M1 3BE Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Sidnėjus

Address
50 Margaret St
NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Melburnas

Address
55 Swanston St
VIC 3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Brisbenas

Address
157 Ann St
QLD 4000 Brisbenas, Kvinslandas, Australija

Los Andželas

Address
Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos