Oficialus aprašymas

Sappo mokykla yra viena iš pirmaujančių Nepriklausomi Privačios mokyklos apie Ilga sala šiandien. Mes į judėjimo link švietimo reformos ir akademinės kompetencijos pirmtakai. Per pastaruosius dešimtmečius, Sappo tarnavo Long Island šeimoms, teikiant tiek saugų ir motyvacinį mokymosi aplinką kiekvienam vaikui. Na žinoma ir gerbiami viršų specialistų vaiko sveikatos priežiūros srityje, Sappo taiko naujausius mokslinius tyrimus į mokymo programas.

Sappo mokykla yra Niujorko valstijos patvirtintas kolegijoje parengiamieji mokyklos su patvirtintu specialiojo ugdymo skyrius. Dirbame su studentais, kurie dirba geriausiai intymioje aplinkoje gaudamas asmeninę dėmesį ir formuoti socialinius priedus. Nebaigusių norma yra 0% ir daugiau 90% mūsų absolventų eiti į jų pasirinkimas kolegijose. Aukšto procentų mūsų absolventų gauna nemažai stipendijas link jų antrosios pakopos išsilavinimą.

Mūsų misija

Mūsų misija ne Sappo mokyklos yra strategiškai sukurti atmosferą, kuri skatina akademinę kompetenciją remiant individualizuota požiūrį į mokymąsi. Visas potencialas realizuojamas nustatant ir plėtojant socialinius, emocinius ir akademinių sistemas, gamina mokymosi. Žvalumo programa leidžia mokiniams tyrinėti tokį mokymąsi ir priimti iššūkius su pasitikėjimu. Mes tikime, formuojant mūsų pasaulio visuomenės narius į pasaulio piliečių, kurie gali susidurti ateityje su stiprumo charakterio ir žmogaus paskirtį.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Sappo School

Kuriant veiksmingą anglų kalbos mokytojų kaip naują kalbą programą, arba ENL, prasideda su tikslu ataskaitoje. Reikšmės ir filosofijų holistinio ugdymo leidžia Sappo pate ... [+]

Kuriant veiksmingą anglų kalbos mokytojų kaip naują kalbą programą, arba ENL, prasideda su tikslu ataskaitoje. Reikšmės ir filosofijų holistinio ugdymo leidžia Sappo pateikti švietimo filosofija programą ir praktinį požiūrį į ENL instrukcija. Sappo programa išlygina su internacionalinį pasaulėžiūros kuri apima į besimokantį asmenį orientuota metodologija. Ši metodika apima kultūros svarbą ir asmeninės patirties, kuri yra akivaizdi pamokose vertę. Sappo Tarptautinė Studentų Švietimas apima suvokimas, kad pasaulio piliečiai turi daugiau panašumų nei skirtumų, ir ilgalaikių tarpusavio interesai yra vertinga, nes trumpalaikių individualius poreikius. Ši teorija yra logiškai sunku paneigti, kreipiasi intuityviai, ir yra tiesiogiai opozicija izoliuotos orientacijos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Commack
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba