Sappo School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sappo mokykla yra viena iš pirmaujančių Nepriklausomi Privačios mokyklos apie Ilga sala šiandien. Mes į judėjimo link švietimo reformos ir akademinės kompetencijos pirmtakai. Per pastaruosius dešimtmečius, Sappo tarnavo Long Island šeimoms, teikiant tiek saugų ir motyvacinį mokymosi aplinką kiekvienam vaikui. Na žinoma ir gerbiami viršų specialistų vaiko sveikatos priežiūros srityje, Sappo taiko naujausius mokslinius tyrimus į mokymo programas.

Sappo mokykla yra Niujorko valstijos patvirtintas kolegijoje parengiamieji mokyklos su patvirtintu specialiojo ugdymo skyrius. Dirbame su studentais, kurie dirba geriausiai intymioje aplinkoje gaudamas asmeninę dėmesį ir formuoti socialinius priedus. Nebaigusių norma yra 0% ir daugiau 90% mūsų absolventų eiti į jų pasirinkimas kolegijose. Aukšto procentų mūsų absolventų gauna nemažai stipendijas link jų antrosios pakopos išsilavinimą.

Mūsų misija

Mūsų misija ne Sappo mokyklos yra strategiškai sukurti atmosferą, kuri skatina akademinę kompetenciją remiant individualizuota požiūrį į mokymąsi. Visas potencialas realizuojamas nustatant ir plėtojant socialinius, emocinius ir akademinių sistemas, gamina mokymosi. Žvalumo programa leidžia mokiniams tyrinėti tokį mokymąsi ir priimti iššūkius su pasitikėjimu. Mes tikime, formuojant mūsų pasaulio visuomenės narius į pasaulio piliečių, kurie gali susidurti ateityje su stiprumo charakterio ir žmogaus paskirtį.

Vietos

Commack

Address
40 Kings Park Road
NY 11725 Commack, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos