Oficialus aprašymas

apie SDCI SDCI yra gana unikalus, kai jis ateina į kulinarijos mokyklas. Mes tik buvo maždaug 12 metų, kurie yra gana jauna. Esame šeimos valdoma ir turi tik vieną Campus vietą.

Bet kadangi mes esame santykinai mažas ir neturi įmonės lenta priimant sprendimus už mus, mes galėjome sukurti programas, kurios numatė mūsų universitete, išskyrus, kai, palyginti su kitų kulinarinių mokyklų rezultatus. Mes sukūrėme unikalią kultūrą, kad kiekvienas naujas studentas tampa iš kai jie žingsnis snukio mūsų miesteliu dalis.

Laiškas nuo prezidento Rugpjūčio 2000, mano tėtis Haroldas Meyberg, ir mano mama, Lili, įkurta San Diego kulinarijos institutas su studentų sauja ir vieną labai svarbią idėją: sukurti geresnį kulinarijos mokyklą.

Jie norėjo statyti mokyklą, kuri mokė techniką, o ne receptus; kad reikia kiekvieną Chef instruktorius turi ne mažiau kaip 5 metai kaip vykdomoji Chef į prabangus aplinką stebina minimalus reikalavimas dėl bet kokios kulinarijos mokykloje. Galiausiai, jie reikalavo, kad jų programa siūlo plačias praktinio mokymo sistemą su labai nedidelėmis klasės dydžių, gerai įrengta virtuvė klasėse.

Jie pradėjo tik su studentais sauja ir tvirto įsipareigojimo šio paprastas rinkinį idealais.

Kadangi jie įkūrė mokyklą, mes dvigubai mūsų klasėje erdvę ir plečiame savo programą mokyti Commis programą į mūsų studentams. Mano tėtis yra ne čia norėdami pamatyti kas jo mokykla tapo, bet mes vykdyti savo vardu ir su tvirta atsidavimą mūsų pradinių idealais.

Sveiki.

Misija Mes San Diego kulinarijos institutas padarė tai mūsų misija parengti būsimus virėjai su įgūdžių ir žinių, jie turi: pradėti savo karjerą iš pirmaujančių restoranų San Diegas, JAV ir visame pasaulyje.

Tapti vyriausiu virėjai naujos kartos geriausių restoranų, ir galiausiai, imtis savo vietą tarp tų virėjų, kuris formuoja ateities tendencijas kulinarinio meno. Siekiant šio tikslo, mes manome save aukščiausius standartus profesinio elgesio ir skirti save nuolat investuoti į mūsų asmeniniam augimui ir mūsų profesinių įgūdžių augimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išplėstinis diplomas

San Diego Culinary Institute

Kaip prasideda kiekvienas naujas klasė Konditerijos gaminiai, ankstesnis klasė ruošiasi baigimo. Abiturientų tobulinti savo vestuvių tortai ir šokolado skulptūrų darbą ba ... [+]

Mūsų programos buvo sukurtos su savo sėkmingą ateitį galvoje

Kaip prasideda kiekvienas naujas klasė Konditerijos gaminiai, ankstesnis klasė ruošiasi baigimo. Abiturientų tobulinti savo vestuvių tortai ir šokolado skulptūrų darbą baigiamųjų egzaminų, o nauji atvykstantys studentai visada lašas savo nasrus susižavėjimo nuo abiturientų artistiškumu.

Kiekvienas draugyste, nauji studentai sako, kad jie negali įsivaizduoti save su įgūdžių ir talento sukurti darbą panašaus. Ir kiekvienas terminas tie patys naujiems studentams tapti absolventai darbą tuo pačiu įspūdingai aukšto lygio parengimą.

Mūsų instruktoriai - ir, savo ruožtu, mūsų studentai - nustatyti labai aukšto lygio atlikimo kiekvieną naują klasę. Ir kiekviena nauja klasė pakyla jį patenkinti. Jūs taip pat bus,.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos La Mesa
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Diego Culinary Institute

Išplėstinė Profesionalus diplomas virtuvė Commis kulinarinio programos atstovauja metų mokslinių tyrimų ir plėtros programos kulminacija kai kurie iš geriausių kulinarini ... [+]

Mūsų programos buvo sukurtos su savo sėkmingą ateitį galvoje Nesvarbu, ar norite tęsti karjerą kulinarinio meno, kaip vykdomosios virėja ar kaip konditerijos virėja, SDCI siūlo visapusišką programą tiek disciplinos.

Tiek mūsų virtuvė ir Konditerijos programos buvo pastatytas aplink tuos pačius pagrindus: mažos klasės dydžių, karjeros globa iš mūsų sertifikuotų Chef instruktoriai, ir hands-on mokymo išmokti tinkamai įgūdžius ir metodus, jums reikia sėkmei bet prabangus virtuvės aplinką , Abi programos susideda iš paskaitų klasių, įskaitant saugos / sanitarijos ir verslininkystės. Abi programos turi 80% jų kursinių atliktų virtuvės klasėje, o tai reiškia daugiau laiko įsisavinti savo metodus. Jie taip pat tiek galas su externship programą, kur jūs turite galimybę dirbti į baudos valgomasis restoranas, kurorte, viešbutis, arba viešojo maitinimo įmonės virtuvės 220 valandų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos La Mesa
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 - 11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba