San Diego Culinary Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie SDCI SDCI yra gana unikalus, kai jis ateina į kulinarijos mokyklas. Mes tik buvo maždaug 12 metų, kurie yra gana jauna. Esame šeimos valdoma ir turi tik vieną Campus vietą.

Bet kadangi mes esame santykinai mažas ir neturi įmonės lenta priimant sprendimus už mus, mes galėjome sukurti programas, kurios numatė mūsų universitete, išskyrus, kai, palyginti su kitų kulinarinių mokyklų rezultatus. Mes sukūrėme unikalią kultūrą, kad kiekvienas naujas studentas tampa iš kai jie žingsnis snukio mūsų miesteliu dalis.

Laiškas nuo prezidento Rugpjūčio 2000, mano tėtis Haroldas Meyberg, ir mano mama, Lili, įkurta San Diego kulinarijos institutas su studentų sauja ir vieną labai svarbią idėją: sukurti geresnį kulinarijos mokyklą.

Jie norėjo statyti mokyklą, kuri mokė techniką, o ne receptus; kad reikia kiekvieną Chef instruktorius turi ne mažiau kaip 5 metai kaip vykdomoji Chef į prabangus aplinką stebina minimalus reikalavimas dėl bet kokios kulinarijos mokykloje. Galiausiai, jie reikalavo, kad jų programa siūlo plačias praktinio mokymo sistemą su labai nedidelėmis klasės dydžių, gerai įrengta virtuvė klasėse.

Jie pradėjo tik su studentais sauja ir tvirto įsipareigojimo šio paprastas rinkinį idealais.

Kadangi jie įkūrė mokyklą, mes dvigubai mūsų klasėje erdvę ir plečiame savo programą mokyti Commis programą į mūsų studentams. Mano tėtis yra ne čia norėdami pamatyti kas jo mokykla tapo, bet mes vykdyti savo vardu ir su tvirta atsidavimą mūsų pradinių idealais.

Sveiki.

Misija Mes San Diego kulinarijos institutas padarė tai mūsų misija parengti būsimus virėjai su įgūdžių ir žinių, jie turi: pradėti savo karjerą iš pirmaujančių restoranų San Diegas, JAV ir visame pasaulyje.

Tapti vyriausiu virėjai naujos kartos geriausių restoranų, ir galiausiai, imtis savo vietą tarp tų virėjų, kuris formuoja ateities tendencijas kulinarinio meno. Siekiant šio tikslo, mes manome save aukščiausius standartus profesinio elgesio ir skirti save nuolat investuoti į mūsų asmeniniam augimui ir mūsų profesinių įgūdžių augimą.

Vietos

La Mesa

Address
024 La Mesa Boulevard
CA 91942 La Mesa, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos