Saddleback College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Saddleback koledžo

balno kolegija buvo pirmasis pasirinkimas aukštojo mokslo ir mokymo Pietų Orange County nuo 1968 m. Mūsų daugiau nei 500.000 absolventai gali patvirtinti mūsų akademinių ir karjeros mokymo programas, kurios leidžia studentams sėkmingai pasiekti švietimo, profesinius ir asmeninius tikslus kokybei. Mūsų turtingas akademinės tradicijos ir tvirtą reputaciją padaryti SADDLEBACK COLLEGE ideali vieta studentams, siekiantiems susieti laipsnių ir sertifikatų, perpilant ketverių metų kolegijose ir universitetuose, rengiasi darbuotojų, arba vykdo mokymosi visą gyvenimą galimybes.

Balno Kolegija yra visiškai akredituota, siūlo daugiau 300 mokslinių laipsnių, sertifikatų, bei profesinių įgūdžių apdovanojimų 190 programos srityse mokė fakultetas garsėja savo žiniomis, patirtimi, ir įsipareigojimą studentų sėkmė. Studijos užsienyje, kooperatinė darbo patirtis, internete mokymosi ir apdovanojimai yra tik keletas papildomų programų Siūlome gerai suapvalinti mokymo patirtį.

perdavimo Sėkmės

113 California Bendrijos kolegijų, balno kolegija užima 8-pervežtos į Kalifornijos universiteto ir 17 buvo pervežtos į Kalifornijos valstijos universitetas. Iš devynių bendruomenių koledžai Orange County, balno kolegija užima pirmąją vietą buvo pervežtos į UC Santa Barbara, UC Santa Cruz, San Diego valstybinio universiteto, Cal Poly, San Luis Obispo, USC ir ASU ir antra gretas UC Berkeley, UCLA, ir UC San Diego.

palaikymo paslaugos

Būsimieji studentai, dabartiniai studentai ir absolventai mėgautis puikiais paramos paslaugas Saddleback kolegija. Visą spektrą konsultavimo, karjeros planavimo ir įdarbinimo tarnybų ir pagalbos mokiniams, turintiems mokymosi ir fizine negalia galima kasdien. On-campus vaikų priežiūra, pilnai dirba sveikatos centras, finansinę paramą ir paslaugas sugrįžti vyrų ir moterų nėra. Mes ypač didžiuojamės, teikiamų veteranų paramos paslaugas. Mūsų veteranų Švietimas ir Pereinamasis Paslaugos (VETS) centras turi išteklių ir konsultantų remti studentus ir jų šeimų Perėjimas iš kariuomenės į koledžą ir visuomeniniame gyvenime.

Fondas ir absolventai

Balno kolegija fondas yra 501 (c) (3) organizacija, kuri pagerina aukštojo mokslo kokybę, įgyti finansinę paramą akademinių, sporto ir kultūros programų Saddleback kolegija. Vadovaujasi dedikuoti bendruomenių lyderių grupės, pamatai inicijuoja ir koordinuoja Kolegijos ir bendruomenės fondas didinimas remiant kolegijos ir studentų. Balno Kolegija taip pat vertina savo daugiau nei 500.000 absolventai, kurie svarbūs ištekliai kolegijos ir studentų. Prisijungdami prie SADDLEBACK College Alumni Association, studentai ne tik formuojant mokymosi visą obligacijų su savo alma mater, jie sujungti su tūkstančiais kolegų absolventų, kurie gali padėti teikti profesionalias ir socialinių tinklų galimybes.

Taigi, ar jūs ieškote susieti laipsnių ir sertifikatų, perpilant ketverių metų kolegijose ir universitetuose, rengiasi darbuotojų, arba vykdo mokymosi visą gyvenimą galimybes, mes esame laimingi, jūs turite balno kolegija jūsų pirmasis pasirinkimas aukštojo mokslo ir mes laukiame jūs miesteliu!

Vietos

Misija Viejo

Saddleback College

Address
28000 Marguerite Parkway
Mission Viejo, CA 92692

92692 Misija Viejo, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 949-582-4500