SUNY Clinton Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Clintono bendruomenės koledžas, Niujorko valstybinio universiteto narys, įsikūręs Bluff Point, maždaug 4 mylių į pietus nuo Plattsburgh, miško aukštumose su vaizdu į Champlain ežerą.

"Clinton Community College" (CCC) vaidina unikalią vaidmenį vietos bendruomenėje ir valstybės viduje, siūlo tradicinius ir netradicinius studentus prieiti prie įvairių mokymo programų, kurias moko labai specialiai dėstytojai. Daugelis CCC studentų lanko dvejus metus, uždirba laipsnį ar pažymėjimą, tada perkelia į ketverių metų universitetą. Kiti studentai baigia ir tiesiogiai patenka į darbo jėgą arba dalyvauja CCC trumpam laikui, kad atitiktų konkretų poreikį mokytis. 2015 m. Rudenį Clinton bendruomenės kolegija įregistravo maždaug 2400 dieninių ir neakivaizdinių studentų.

Nors kolegijoje yra moderni įranga ir įranga, reikalinga šiuolaikiniams edukaciniams poreikiams, jos išskirtinė architektūra ir įspūdingas gamtos paminklas pastebimai praeityje. Tiesą sakant, " Bluff Point" lokalė yra kai kurių svarbiausių Amerikos Respublikos įkūrimo ir jos tradicijų įvykių sritis. Tai tinkama, kad tokia didinga gražuolė ir tiek pat ankstyvos Jungtinių Amerikos Valstijų plėtros dalis palaikoma viešajam naudojimui ir pramogoms.

"Bluff Point" priklauso " Clinton County" piliečiams, kurie dabar dalijasi kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais ir istorijos jausmu, kuris kažkada buvo skirtas tik kelioms šalims.

Misija

"Clinton Community College" misija yra suteikti švietimo galimybes įtraukioje ir saugioje aplinkoje, kuri įgalintų žmones kurti savo asmeninius ir profesinius augimo kelius.

Idėjos pareiškimas

Dėl mūsų pastangų, susijusių su Clintono apygarda ir šiaurine šalimi, "Clinton Community College" padeda mokiniams susilieti nuo akademinių, ekonominių, technologinių ir kultūrinių skirtumų, dalyvauti vietinėse ir pasaulinėse bendruomenėse ir praplėsti jų gyvenimą praktiniu ir vizitiniu požiūriu.people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Vietos

Plattsburgh

Address
136 Clinton Point Drive
12901 Plattsburgh, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos