Oficialus aprašymas

Apie San Diego Flight Training International

Sveiki atvykę į San Diego Flight Training International įsikūręs gražioje Pietų Kaliforniją. SDFTI yra sertifikuota ir patvirtinta 141 mokyklą su skrydžio bandymų tyrimo institucijai ir buvo baigęs profesionalūs pilotai nuo 1989 m.

SDFTI padėjo šimtai ambicingų pilotai patenkinti savo profesinius skrydžio mokymo tikslus su nesuteptose saugos rekordą. Mes tikimės, kad padėti jums padaryti tą patį.

Mes siūlome puikią atmosferą užbaigti savo aviacijos mokymų ir Montgomeris laukas (San Diegas) naudojasi daugiau nei 350 skrydžio mokymo dienas per metus vidutiniškai dėl savo puikios oras. San Diegas taip pat gali pasigirti šiltas ir sausas klimatas, puikūs paplūdimiai ir lankytinų vietų, kaip saugiai ir laisvalaikio aplinkoje. Kontroliuojamas oro eismo sistema ir ilgų baltų vandenyno paplūdimiai, spalvinga dykumas ir patikima snieguotų kalnų srityje mišinys padaryti San Diegas labiausiai idealus ir gražus aviacijos mokymų vietą šalyje.

Jūsų sprendimas pasirinkti skrydžio mokyklą yra svarbus žingsnis, o naujausi tyrimai rodo, kad kritinis skirtumas patyrusiems mokiniams yra stilius ir kokybė instrukcija prieinama. Tai yra sritis, kurioje SDFTI gavo aukščiausią neseniai nepriklausomas rinkodaros tyrimas.

Kiekvienas kursas turi mokymo programą, kuri buvo sukurta siekiant perkelti jus per kuo efektyviau akcentuojant struktūra, saugos ir kokybės.

Mūsų absolventai yra labai sėkmingai įvykdyti savo tikslus. Beveik 100% perduoti savo rašytinius testus pirmą pabandyti, o daugiau nei 80% perduoti savo praktinę skrydžio bandymų su vienu pabandyti.

Kodėl verta rinktis SDFTI?

Kadangi SDFTI siūlo pasaulinio lygio mokymus ir yra įrodyta sėkmingai ... Mes jau pilotų čia San Diego rajone gerai daugiau nei 20 metų.

STRUKTŪRA

Mes suteikiame jums galimybę struktūrinio mokymo, kad kas aviabilietai troškimai, kai Picking Geriausi žmones geidžiamiausių pozicijų orlaivio flightdeck tipą. Galime pasiūlyti mokymus ir pagal 61 dalį ir 141 dalies su tyrimo institucijos nustatyta tvarka Federalinės aviacijos reglamentus (toli).

INTERVIU PARUOŠIMAS

Kiekvienas studentas suteikta darbo interviu ir paruošimas įgūdžius į žemę darbą su kuo didesniam skaičiui oro turimų pramonėje. Ji yra daugiau nei tiesiog interviu; tai yra karjera norite ... mes jums ten greitai, veiksmingai ir saugiai.

MOKYMO APLINKOS

Tai daugiau nei dienas per metus jūs galite skristi, tai yra bendras valandų skaičius ir komforto, kurioje galite saugiai patirti juos. AT SDFTI jums naudos iš Pietų Kalifornijos Flying patirtis, kuri suteikia jums didžiausią galimybę prisijungti val diena po dienos.

ĮVAIROVĖ vietovės

Per vieną skrydį galite lengvai pereiti nuo 70 mylių nuo vandenyno priekinių paplūdimiai su vidaus slėnių mylių aukščio kalnų viršūnių į dykumą parkus Anza-Borrego į žemės ūkiui turtingas Imperial Valley ir Salton Sea. Jūs turite galimybę patirti daugiau čia nei bet kur kitur.

ĮVAIROVĖ erdvės ir ORO

Yra daugiau įvairių per 20 mylių nuo SDFTI nei bet kurios kitos mokyklos planetoje. Iš kelių Bravo klasės komercinių ir karinių operacijų kontroliuojamos 8 klasės civilinės aviacijos takų mažoms nekontroliuojamų juostelėmis. Čia jūs turite galimybę būti veikiami praktiškai viską, ką rasite savo karjerą. Mes taip pat turime vieną iš dviejų "bokštas Kelyje" koridorių prieinami Jungtinėse Amerikos Valstijose.

NAUJAUSIAS ORLAIVIŲ

SDFTI priklauso, veikia ir palaiko 15 orlaivių parką. Tai apima dviviečiai ir vieno variklio sudėtingą lėktuvą ir naujausią kolekciją Cessna 172s regione, įskaitant Garmin G1000® įrengtas stiklo flightdeck.

Tarptautinė studentų

SDFTI yra leidžiama pagal Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybės stoti ne imigrantų Svetimos (International) studentus ir Resident užsieniečių į skrydžio mokymo klases. Tam reikia pradėti greitai ir lengvai sekti M1 Visa procesą.

Daugelis iš mūsų tarptautinių studentų ieškote greitai ir ekonomiškas pradžia iki pabaigos komercinę programą, kuri apima FAA privatus, priemonę, Prekybos ir Multiengine programas.

Tarptautiniai studentai gali pasirinkti mokyti mūsų naujos ir modernios laivyną, ir pasirinkti bet kurį iš atskirų FAA sertifikatus ir reitingų užbaigti asmeninį studijas.

I-20 Įgaliotas

San Diegas Skrydžio Training International turi įgaliojimus išduoti I-20-ųjų, kuri leidžia studentams gauti studentas (m-1) Visa per atitinkamą ambasados ​​atvykti į Jungtines Valstijas dėl skrydžio mokymą. Tai leis užsienio piliečiai gauti M1 viza ir tada pradėti savo skrydžio mokymą JAV. Atkreipkite dėmesį, kad bankus rezidentams užsieniečiams gali mokyti tik mokyklose, kurios yra I-20 patvirtinta. Nesugebėjimas laikytis šios politikos, gali sukelti tremties. Mes taip pat priimame iš Rezidentams užsieniečiams, kuriems mokymas kitais I-20 patvirtintų ir leistinų skrydžio mokyklų pervedimus. Tai labai paprastas procesas, ir kai padaryta teisingai, turės labai mažai įtakos jūsų mokymą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

San Diego Flight Training International

Nors visada galite mokyti vienas ant vieno su mūsų baseinas personalo instruktoriai, galite džiaugtis SDFTI Aviakompanija Direct akademija Karjera Tiesioginė programa, ku ... [+]

Nors visada galite mokyti vienas ant vieno su mūsų baseinas personalo instruktoriai, galite džiaugtis SDFTI Aviakompanija Direct akademija Karjera Tiesioginė programa, kuri siūlo pilną pagrindinis aviacijos išsilavinimą maždaug tik 29 savaičių privalumų.

Klasės formavimo dabar. Klasių dydžiai yra tik 10 studentų.

Su Karjeros Direct programa, galite uždirbti privataus piloto pažymėjimą (licenciją), pagal prietaisus kvalifikaciją, komercinės aviacijos piloto pažymėjimą ir Multiengine Vertinimas maždaug 29 savaičių. Šis kursas apima šias valandas instruktavimo:

Režisierius Grunto tyrimo [112 valandos] Pasirengimo / po skrydžio - žemės Instrukcija [90 valandų] Žinios Testo parengimas žemės Instrukcija [48 valandų] Dvigubas "Cessna 172 Skrydžio laikas [77.5 valandos] Dvigubas "Piper rodyklė skrydžio laikas [10 valandų] Dvigubas dvivietis Variklio skrydžio laikas [15 valandų] Solo "Cessna 172 Skrydžio laikas [80 valandų] Solo Piper rodyklė skrydžio laikas [5 valandos] Dvigubas Išplėstinė Skrydžio mokymo prietaisas (simuliatorius) [22.5 valandos] Privati, instrumentas, G1000 ir komercinės aviacijos piloto mokymo rinkiniai Privati, instrumentas ir komercinėse žinių testas Egzaminai Privati, instrumentas, Komercinės ir Multiengine Praktiniai Egzaminai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Registracija galima
Anglų
Dieninės
29 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Diego Flight Training International

Komercinių sertifikavimo kursą - Vienas Variklis yra tiems studentams, kuriems reikia komercinės aviacijos piloto privilegijos tik vienam varikliui orlaivių. ... [+]

Komercinių sertifikavimo kursą - Vienas Variklis yra tiems studentams, kuriems reikia komercinės aviacijos piloto privilegijos tik vienam varikliui orlaivių.

Pareiškėjas gaus 120 valandų skrydžio mokymą taip; (Dual 40 val. nesudėtinga, Sudvejinti 10 val. kompleksas, Solo 5 val. kompleksas. Solo 65 val. nesudėtinga ir 65 valandų klasėje (rež Studijų 35 - Grunto Naudojimo 30).

Žemės mokykla mokymas apima preflight rengimą ir procedūras; sudėtingų orlaivių procedūros; sudėtingų orlaivių sistemas; Išplėstinė kelių variklių aerodinamika; lėktuvas veiklos apribojimai; Federalinė aviacijos reglamentus; vilkinti sąmoningumą; oro navigacijos žemėlapius ir leidinius; radijo aparatai VFR navigaciją; meteorologinius ir meteorologinių duomenų paslaugos; nacionalinė oro erdvė sistema; radijo ryšio; oro eismo kontrolė; aviacijos medicinos veiksnius; komercinės veiklos; keleivių ir krovinių pakrovimas; Naktiniai manevrus; ir antžeminę veiklą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Diego Flight Training International

Pareiškėjas gaus 120 valandų skrydžio mokymą taip; (Dual 26 val. nesudėtinga, Sudvejinti 10 val. kompleksas, Sudvejinti 19 val. kelių variklių Solo 65 val. nesudėtinga ir ... [+]

Pareiškėjas gaus 120 valandų skrydžio mokymą taip; (Dual 26 val. nesudėtinga, Sudvejinti 10 val. kompleksas, Sudvejinti 19 val. kelių variklių Solo 65 val. nesudėtinga ir 65 valandų klasėje (rež Studijų 35 - Grunto Naudojimo 30).

Žemės mokykla mokymas apima preflight rengimą ir procedūras; sudėtingų orlaivių procedūros; sudėtingų orlaivių sistemas; Išplėstinė multi variklio aerodinamika; lėktuvas veiklos apribojimai; Federalinė aviacijos reglamentus; vilkinti sąmoningumą; oro navigacijos žemėlapius ir leidinius; radijo aparatai VFR navigaciją; meteorologinius ir meteorologinių duomenų paslaugos; nacionalinė oro erdvė sistema; radijo ryšio; oro eismo kontrolė; aviacijos medicinos veiksnius; komercinės veiklos; keleivių ir krovinių pakrovimas; Naktiniai manevrus; ir antžeminę veiklą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Diego Flight Training International

Private Pilot "sertifikavimo kursą bus studento pirmojo įvežimo į šiuolaikinės aviacijos. Pareiškėjas gaus 35 valandų skrydžio mokymą ir 70 valandų žemės ir / ar klasėje ... [+]

Private Pilot "sertifikavimo kursą bus studento pirmojo įvežimo į šiuolaikinės aviacijos.

Pareiškėjas gaus 35 valandų skrydžio mokymą ir 70 valandų žemės ir / ar klasėje minimumą.

Žemės mokykla mokymas apima aerodinamiką ir skrydžio principus; orlaivių sistemas; meteorologinius ir meteorologinių duomenų paslaugos; oro erdvę; oro eismo kontrolė; radijo ryšio; Federalinė aviacijos reglamentus; aviacijos medicinos veiksnius; oro navigacijos žemėlapius ir susijusios leidiniai; Orlaivio naudojimas ir apribojimai; Pagrindinė ir radijo navigaciniai; skraidyti naktį procedūros; Skrydžio planavimas; skrydžio manevrus; ir antžeminę veiklą.

Skrydžio mokymą programa apima preflight procedūras; oro uostų veiklą; takeoffs ir laiptų; veiklos manevrus; Pirmame pagalbos manevrus; navigacijos ir lygumų operacijos; pagrindinė priemonė manevrus; prekystaliai; skubios operacijos; Naktiniai operacijos; ir po skrydžio instruktažas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

San Diego Flight Training International Pilot Airline School

San Diego Flight Training International 2

San Diego Flight Training International
Address
8745 Aero Dr., Ste. 103
92123 San Diego, California, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 858-569-1822