San Diego Flight Training International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie San Diego Flight Training International

Sveiki atvykę į San Diego Flight Training International įsikūręs gražioje Pietų Kaliforniją. SDFTI yra sertifikuota ir patvirtinta 141 mokyklą su skrydžio bandymų tyrimo institucijai ir buvo baigęs profesionalūs pilotai nuo 1989 m.

SDFTI padėjo šimtai ambicingų pilotai patenkinti savo profesinius skrydžio mokymo tikslus su nesuteptose saugos rekordą. Mes tikimės, kad padėti jums padaryti tą patį.

Mes siūlome puikią atmosferą užbaigti savo aviacijos mokymų ir Montgomeris laukas (San Diegas) naudojasi daugiau nei 350 skrydžio mokymo dienas per metus vidutiniškai dėl savo puikios oras. San Diegas taip pat gali pasigirti šiltas ir sausas klimatas, puikūs paplūdimiai ir lankytinų vietų, kaip saugiai ir laisvalaikio aplinkoje. Kontroliuojamas oro eismo sistema ir ilgų baltų vandenyno paplūdimiai, spalvinga dykumas ir patikima snieguotų kalnų srityje mišinys padaryti San Diegas labiausiai idealus ir gražus aviacijos mokymų vietą šalyje.

Jūsų sprendimas pasirinkti skrydžio mokyklą yra svarbus žingsnis, o naujausi tyrimai rodo, kad kritinis skirtumas patyrusiems mokiniams yra stilius ir kokybė instrukcija prieinama. Tai yra sritis, kurioje SDFTI gavo aukščiausią neseniai nepriklausomas rinkodaros tyrimas.

Kiekvienas kursas turi mokymo programą, kuri buvo sukurta siekiant perkelti jus per kuo efektyviau akcentuojant struktūra, saugos ir kokybės.

Mūsų absolventai yra labai sėkmingai įvykdyti savo tikslus. Beveik 100% perduoti savo rašytinius testus pirmą pabandyti, o daugiau nei 80% perduoti savo praktinę skrydžio bandymų su vienu pabandyti.

Kodėl verta rinktis SDFTI?

Kadangi SDFTI siūlo pasaulinio lygio mokymus ir yra įrodyta sėkmingai ... Mes jau pilotų čia San Diego rajone gerai daugiau nei 20 metų.

STRUKTŪRA

Mes suteikiame jums galimybę struktūrinio mokymo, kad kas aviabilietai troškimai, kai Picking Geriausi žmones geidžiamiausių pozicijų orlaivio flightdeck tipą. Galime pasiūlyti mokymus ir pagal 61 dalį ir 141 dalies su tyrimo institucijos nustatyta tvarka Federalinės aviacijos reglamentus (toli).

INTERVIU PARUOŠIMAS

Kiekvienas studentas suteikta darbo interviu ir paruošimas įgūdžius į žemę darbą su kuo didesniam skaičiui oro turimų pramonėje. Ji yra daugiau nei tiesiog interviu; tai yra karjera norite ... mes jums ten greitai, veiksmingai ir saugiai.

MOKYMO APLINKOS

Tai daugiau nei dienas per metus jūs galite skristi, tai yra bendras valandų skaičius ir komforto, kurioje galite saugiai patirti juos. AT SDFTI jums naudos iš Pietų Kalifornijos Flying patirtis, kuri suteikia jums didžiausią galimybę prisijungti val diena po dienos.

ĮVAIROVĖ vietovės

Per vieną skrydį galite lengvai pereiti nuo 70 mylių nuo vandenyno priekinių paplūdimiai su vidaus slėnių mylių aukščio kalnų viršūnių į dykumą parkus Anza-Borrego į žemės ūkiui turtingas Imperial Valley ir Salton Sea. Jūs turite galimybę patirti daugiau čia nei bet kur kitur.

ĮVAIROVĖ erdvės ir ORO

Yra daugiau įvairių per 20 mylių nuo SDFTI nei bet kurios kitos mokyklos planetoje. Iš kelių Bravo klasės komercinių ir karinių operacijų kontroliuojamos 8 klasės civilinės aviacijos takų mažoms nekontroliuojamų juostelėmis. Čia jūs turite galimybę būti veikiami praktiškai viską, ką rasite savo karjerą. Mes taip pat turime vieną iš dviejų "bokštas Kelyje" koridorių prieinami Jungtinėse Amerikos Valstijose.

NAUJAUSIAS ORLAIVIŲ

SDFTI priklauso, veikia ir palaiko 15 orlaivių parką. Tai apima dviviečiai ir vieno variklio sudėtingą lėktuvą ir naujausią kolekciją Cessna 172s regione, įskaitant Garmin G1000® įrengtas stiklo flightdeck.

Tarptautinė studentų

SDFTI yra leidžiama pagal Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybės stoti ne imigrantų Svetimos (International) studentus ir Resident užsieniečių į skrydžio mokymo klases. Tam reikia pradėti greitai ir lengvai sekti M1 Visa procesą.

Daugelis iš mūsų tarptautinių studentų ieškote greitai ir ekonomiškas pradžia iki pabaigos komercinę programą, kuri apima FAA privatus, priemonę, Prekybos ir Multiengine programas.

Tarptautiniai studentai gali pasirinkti mokyti mūsų naujos ir modernios laivyną, ir pasirinkti bet kurį iš atskirų FAA sertifikatus ir reitingų užbaigti asmeninį studijas.

I-20 Įgaliotas

San Diegas Skrydžio Training International turi įgaliojimus išduoti I-20-ųjų, kuri leidžia studentams gauti studentas (m-1) Visa per atitinkamą ambasados ​​atvykti į Jungtines Valstijas dėl skrydžio mokymą. Tai leis užsienio piliečiai gauti M1 viza ir tada pradėti savo skrydžio mokymą JAV. Atkreipkite dėmesį, kad bankus rezidentams užsieniečiams gali mokyti tik mokyklose, kurios yra I-20 patvirtinta. Nesugebėjimas laikytis šios politikos, gali sukelti tremties. Mes taip pat priimame iš Rezidentams užsieniečiams, kuriems mokymas kitais I-20 patvirtintų ir leistinų skrydžio mokyklų pervedimus. Tai labai paprastas procesas, ir kai padaryta teisingai, turės labai mažai įtakos jūsų mokymą.

Vietos

San Diego

San Diego Flight Training International

Address
8745 Aero Dr., Ste. 103

92123 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 858-569-1822

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis