Seward County Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Seward County Community College yra dvejų metų įstaigos siūlo 45 studijų programas, įskaitant Suaugusiųjų pagrindinio ugdymo, Pažymėjimas programas ir susieti meno, asocijuota mokslo, bendri tyrimai ir taikomųjų mokslų laipsnius.

Suskirstytos į viršų 5% daugiau nei 1100 akredituotų bendruomenės kolegijų kurį Aspen instituto JAV, SCCC tarnauja studentas organas 2,500+ studentams kurių amžius nuo 15 iki 85, į apskrities aukščiausią užsienio gimė procentinio gyventojų JAV ir kaimo paslaugų plotas apie 50.997 septynių Pietvakarių Kansas apskričių ir penkių būklė regione.

nuotrauka

MŪSŲ MISIJA

Seward County Community College suteikia galimybę pagerins ir pagerinti kiekvieno žmogaus gyvenimą per akademinių programų, įskaitant techninio išsilavinimo, sertifikato ir studijų programų bei perleidžiamų studijų programų spektrą, už individo ir bendruomenės pažangai.

FILOSOFIJA

Seward County Community College yra kokybės mokymąsi sutelktą institucija, kuri mano: Gerai išsilavinę piliečiai, yra atsakinga Piliečiai. Žinios yra dinamiškas ir evoliucinis; Švietimas ir mokymasis yra visą gyvenimą veikla; Aukštasis mokslas yra ateities visuomenės investicija, o aukštasis vaidina svarbų vaidmenį šioje srityje. Kiekvienas žmogus yra vertingas, neatsižvelgiant į lytį, amžių, rasę, religiją, kultūros fone, socialinio ir ekonominio statuso, žinių, ar fizinio ir emocinio koregavimas. Asmenys yra unikalus ir nusipelno galimybę plėtoti savo optimalų potencialą mokymosi ir gyvenimo. ir Kolegijos, kaip sudėtinė Bendrijos daliai, reaguoja į interesų ir poreikių bendruomenėje.

strateginės vizijos

Kolegija spręs savo misiją per įsipareigojimą darbuotojų plėtrai ir veiksmingų būdų sukurti sąmoningumą, sprendžiant įvairovę, pažangiausiomis technologijomis, įvertinti mokinių mokymąsi, ir pasisako darbo jėgos vystymąsi.

MŪSŲ institucinės VERTYBĖS

Naudojant įvestį iš daugiau nei 250 darbuotojų, susirinko per apklausas ir diskusijų grupes 2015, kolegija nustatė penkis pagrindinės vertybės: pasitikėjimas, vientisumo, vertinant Kita, studentų sėkmė, ir kokybė. Šios pagrindinės vertybės palaikyti visas Kolegijos pastangas, ir tarnauti kaip varomoji jėga "Penkių krypčių" iniciatyvas pažymėtus kaip prioritetų vykdomosios komandos.

Vykti į virtualią kelionę į Seward County Community College

Vietos

Liberalas

Seward County Community College

Address
1801 North Kansas Avenue
67901 Liberalas, Kanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
(620) 624-1951