Southeast Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Southeast Community College ( SCC ) yra įsipareigojusi savo misiją suteikiančio ir pertvarkyti studentams ir įvairių bendruomenių ji tarnauja per prieinamoje, dinamiškas, ir reaguoja Pathways į karjerą ir techninės, akademinės perdavimo ir tęstinio mokymo programas. Southeast Community College yra daugiau nei 60 karjeros / technologijų ir perkėlimo programų pasirinkimo galimybių, taip pat laipsnio, diplomo ir pažymėjimo pasirinkimo galimybės.

Pietryčiai yra gyvybinga dvejų metų viešoji aukštojo mokslo įstaiga, aptarnaujanti pradinę 15 apskričių teritoriją Pietryčių Nebraskoje. Mes siūlome kelias vietas ir toliau plečiame savo galimybes internete. Su aukštos kokybės karjeros / techninėmis ir akademinėmis programomis bei labai prieinamais mokesčiais už mokslą ir mokesčius Southeast Community College suteikia studentams milžiniškas galimybes kurti savo ateitį įgyjant naujų žinių, įgūdžių ir sąmoningumo. Mūsų unikalus karjeros / techninių programų derinys suteiks studentams įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai dirbti.

Mūsų programos suteikia studentams galimybes dirbti su naujausia įranga ir technologijomis.

Southeast Community College akademinio perkėlimo programa suteikia studentams puikią galimybę gauti aukštos kokybės akademinį pagrindą už labai prieinamą kainą. Kolegija siūlo mažą klasių skaičių su instruktoriais, skirtais mokymo meistriškumui, studentų sėkmei ir reflektyviam bei kūrybingam besimokančiųjų tobulėjimui.

Per pastaruosius penkerius metus Southeast Community College įgyvendino keletą pertvarkančių iniciatyvų, įskaitant naujų objektų statybą, perėjimą nuo ketvirčio į semestro kalendoriaus sistemą, technologijų infrastruktūros atnaujinimą, išsamų esamų įrenginių atnaujinimą, klimato ir kultūros pertvarkymą ir kitas reikšmingas pokyčiai.

Vietos

Linkolnas

Address
O Street,8800
68520 Linkolnas, Nebraska, Jungtinės Amerikos Valstijos

Beatrice

Address
West Scott Road,4771
68310 Beatrice, Nebraska, Jungtinės Amerikos Valstijos

Milford

Address
South State Street,600
68405 Milford, Nebraska, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: