Sacramento City College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 1916 Sakramento miesto koledžas suteikė išskirtinę akademinę ir profesinį mokymą, ir gali pasigirti 212 laipsnių ir sertifikatų programas. Su pagrindinio miesteliu įsikūręs Sakramentas širdį ir kolegijų informavimo centrų Davis ir West Sacramento, kolegija studijuoja įvairiapusę bendruomenę beveik 22.000 studentų ir siūlo daugiakultūrėje veiklą per mokslo metus. Jau beveik 100 metų, SLS išliko įsipareigojusi skatinti mokymosi bendruomenę, kuri švenčia įvairovę, ugdo asmeninį augimą ir įkvepia akademinį ir ekonominę lyderystę.

Nors SLS lieka ištikimas savo istoriją ir tradicijas, kolegija progresavo visuose mokymo, mokymosi ir technologinių naujovių srityje. Kolegija išdidžiai siūlo platų galimybių studentams visų sluoksnių, įskaitant kursus internetu ir paslaugų, informavimo centro vietose, ir specializuotų studentų sėkmė paramos programų rinktis.

SLS taip pat turi daug naujai renovuoti ir modernizuoti mokymo ir mokymosi priemones, įskaitant ekologišką Davis centras, iš meno scenos menų centras narėje ir Portretų Hughes stadionas. Į pagrindinį miesteliu, gerai pripažintos architektūros bruožai, pavyzdžiui, arkų galerijomis, kolonos, ir plytų buvo išsaugota per renovacija išlaikyti kolegialių ir prestižinis išvaizdą.

SLS yra įsipareigojusi teikti programas ir kolegijos aplinką, kad paramos prieinamumą už mokinių įvairovė. Tuo tikslu informavimo centrai vaidina svarbų vaidmenį kaip alternatyvių vietų prieigą prie kursų, paslaugų studentams ir bendruomenės išteklius bendruomenių Davis ir West Sacramento. Abu kolegija informavimo centrai yra prieinama autobusu, dviračiu, automobiliu ar regioninio tranzito. Be to, SCC studentai gauna puikią nuolaidą regioninio tranzito paskatinti ekologiškai atsakingą vartojimą, ekonomiškai efektyvus, ir praktinio transportu. Ir tiems, kurie negali padaryti ją į bet kurį iš trijų somatinių ląstelių kiekio miesteliai, kolegija padidino atstumą švietimo pasiūlą internete ir hibridinių kursai susitikti akademinių poreikių įvairovę.

Įvairovė yra reikšmingas šaltinis pasididžiavimas SCC įvairiais būdais. SCC studentas gyventojų yra vienas iš pačių įvairiausių regione, ir galimybės dalyvavimo įvairiose kultūros ugdymo veikla gausu. Akademiškai, kolegija siūlo laipsnių ir sertifikatų kursai minia, taip pat bendrojo lavinimo kursus tiems, kurie planuoja perkelti į 4 metų institucijoms. Tokiu būdu, SCC akademinės programos teikia paramą ir galimybę studentams pasiekti sėkmės, nesvarbu savo tikslą. Už klasėje, studentai turi prieigą prie paramos paslaugų susitikti su poreikių įvairovę. SLS yra didžiuojamės galėdami pasiūlyti paslaugų studentams programas globojimo, finansinės paramos, darbo tyrimą, studentams su negalia, veteranai, ir daug daugiau.

Tiesa, kad jo istorija, Sakramento miesto koledžas toliau Blaze takai visais aukštojo mokslo aspektu. Nors kolegija išlaikė savo ilgametę tradiciją kokybei, inovacijoms ir prieinamumu, tai drąsiai žaizdrai į priekį naujų sienų, pavyzdžiui, aplinkos apsaugos ir socialinės atsakomybės ir socialinės žiniasklaidos ir interneto ryšio. Nesvarbu, horizontas, SLS apima naujus uždavinius ir galimybes kiekviename žingsnyje, daugiausia dėmesio skiriant studentų sėkmė prisidėti prie intelektinės, kultūrinės ir ekonominio gyvybingumo bendruomenės.

Misija, vizija ir vertybės

Mūsų misija

Sakramento miesto koledžas yra atviros prieigos, išsami Community College, tarnauja įvairios studentų gyventojų. Mes teikiame platų švietimo galimybių ir paramos paslaugų, dėl kurių perdavimo, karjeros, pagrindinių įgūdžių plėtros, laipsnis ir pažymėjimo įgyvendinti ir asmeninio praturtėjimo. Mūsų įsipareigojimas nuolat gerinti per rezultatais vadovaujasi vertinimo, planavimo ir vertinimo skatina mokinių mokymąsi. Per šių pastangų, mes prisidėti prie intelektinės, kultūrinės ir ekonominio gyvybingumo bendruomenės.

Mūsų vizija

Sakramento miesto koledžas siekia sukurti mokymosi bendruomenę, kuri švenčia įvairovę, ugdo asmeninį augimą ir įkvepia akademinį ir ekonominę lyderystę.

Mūsų vertybės

Dirbdami kartu

siekti tobulumo

įkvepiantis pasiekimas

Vietos

Sakramentas

Address
3835 Freeport Boulevard
95822 Sakramentas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos