SAE Institute North America

Įvadas

Oficialus aprašymas

SAE institutasYra vienas iš pirmaujančių pasaulio kūrybinėse žiniasklaidos pramonės šakose. Įkurta 1976 m., Dabar pasaulyje yra daugiau kaip 50 universitetų 26 šalyse.

Jungtinėse Amerikos Valstijose SAE institutas siūlo kursus daugiau nei 1100 studentų iš 8 universitetų didžiuosiuose miestuose, įskaitant Atlanta, Čikagą, Los Andželą, Majamį, Našvilį, Niujorką, San Franciską ir San Chosė. SAE institute taip pat yra "SAE Expression College", įsikūrusi Emeryville, CA, kuri siūlo skaitmeninio meno programas.

SAE Institute siūlo akredituotus kursus, įskaitant bakalauro laipsnį, asocijuotą laipsnį ir diplomo programas. Mūsų programos apima specialisto drausmės srautus:

  • Animacijos & Visual Effects
  • Garso
  • Skaitmeniniai Kino
  • Pramogų verslo studijos
  • žaidimų kūrimo

SAE institute mes didžiuojamės, kad pristatysime programas profesionalios kokybės įrenginiuose. Mes užtikriname, kad mūsų mokiniai gautų išsilavinimą su atitinkamais pramonės šakos gebėjimais.

SAE INSTITUTAS ŠIAURĖS AMERIKA

SAE institutas buvo įkurtas Australijoje 1976 m. Audio inžinerijos mokykloje, todėl tapo pirmuoju pasaulyje garso inžinerijos institutu. Pirmoji SAE instituto sėkmė ir mūsų praktinių, teorinių ir su pramone susijusių mokymų poreikis greitai paskatino įsteigti kitus universitetus visame pasaulyje. SAE Institute žymiai išplėtė savo mokymo programą ir pasaulinį tinklą, dabar siūlo įvairių masyvas Creative Media instruktažą daugiau nei 50 universitetų visame pasaulyje, pramonės ir akademinio pripažinimo.

1999 m. SAE institutas pirmą kartą atvyko į JAV, atidaręs Campus Midtown Niujorke. Netrukus po to, miesteliai buvo atidaryta šešių kitų JAV vietovių. Šiandien mūsų aštuonios JAV studentų miesteliai ir neseniai Vankuverio Harborside technologijos institutas, Britanijos Kolumbija, Kanada, įsigyja SAE Institute Šiaurės Ameriką. Šis regionas ir toliau palaiko didžiąją SAE instituto tradiciją, remdamasis mūsų misija teikti kūrybinėse žiniasklaidos sektoriuose atitinkamą meno ir mokslo teoriją ir praktiką talentingiems, kūrybingiems jauniesiems protui, siekiantiems įgyti gilesnių žinių ir dėkingi už savo amatus.

SAE INSTITUTE INTERNATIONAL

Sekdamas SAE instituto sėkmei Australijoje, 1985 m. Londone buvo atidarytas pirmasis užsienio universiteto SAE institutas. Kaip ir Australijoje, tarptautinėje arenoje SAE institutas pasirodė esąs labai sėkmingas, teikdamas kokybišką, praktinę ir teorinę mokymo programą besimokantiems muzikos industrijos specialistams.

Netrukus po to, kai buvo atidarytas Londono miestelis, SAE institutas įsteigė Miuncheno universitetą, kuris turėjo būti pirmasis iš daugelio užsienio kalbų SAE institutų visame pasaulyje.

SAE institutas dešimtojo dešimtmečio viduryje buvo gerai įsitvirtinęs Europoje, Azijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Pirmasis iš mūsų 8 universitetų buvo atidarytas JAV 1999 metais.

Nuo kuklių Sidnėjaus studijų pradžios SAE institutas šiandien apima daugiau kaip 50 universitetų 26 šalyse. Pradedant Audio, SAE Tarptautinė vystėsi per metus, ir dabar taip pat siūlo kvalifikaciją kitose Creative Media disciplinų - Animacija, dizaino, kino, žaidimų, ir Web & Mobile.

Visi SAE instituto kursai yra pagrįsti pagrindiniais principais: kūrybingais ir talentingais asmenimis - aukštos kokybės, į pramonę orientuotos, praktinės ir teorinės švietimo galimybės.

APIE Navitas

Navitas yra Australijos Visuotinės švietimo lyderis teikiant ikimokyklinio universitetai ir programas, anglų kalbos kursai, migrantų švietimo ir atsiskaitymo paslaugas, Creative Media išsilavinimą, studentų įdarbinimo, profesinio tobulėjimo ir verslo mokymo paslaugas daugiau nei 80.000 studentų visoje didesniu kaip 100 kolegijų tinklo ir miesteliai 23 šalių. Navitas yra ASX viršų 200 Įmonės.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Applied Science » Matyti Associate of Science » Matyti Diplomai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Associate of Science Degree in Audio

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių May 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta Chicago Emeryville Nashville San Jose + 4 daugiau

[+]

garso inžinerija muzika Programavimas Būkite dalis komandos, kuri propaguoja savo gabumus, ir skatina jus pasieks savo mokymosi potencialą. Kompozitorius Archyvarė Programuotojas Projektų vadovas Sumaišykite inžinierius garso dizaineris Įrašymo inžinierius Garso redaktorius [-]

Associate of Science

Associate Degree in Entertainment Business

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių May 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta Emeryville Nashville San Jose + 3 daugiau

[+]

Užsakymo agentas Turinio redaktorius Sutartis direktorius Skaitmeninės rinkodaros specialistė Verslininkas Įvykio Planner [-]

Diplomas

Diplomas Garso

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių April 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Miami Atlanta Chicago Los Angeles Nashville Chelsea San Francisco San Jose + 7 daugiau

"Garso diplomo programa" yra ne kalbos studijų programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama garso inžinerijos pagrindams, skirtiems studentams įgyventi per 12 mėnesių. [+]

Graduate Management Admission Test arba Garso diplomo programa Yra ne magistrantūros programa, orientuota į garso inžinerijos pagrindus, skirtus studentams į šią sritį patenkinti net 9-12 mėnesių.

Ši programa yra intensyvus praktinis ir teorinis studijų kursas, kuris suteikia studentams žinių ir įgūdžių formuoti garso dizainą ir kūrimą. Šios programos lankytojai mokosi tiek garso dizaino techninių ir kūrybinių komponentų, tiek pramogų pramonės verslo principų. Tai praktinė, pagal projektą sukurta programa, kurios pagrindinė dalis - didelis kapstano projektas, kuris remiasi visomis programos žiniomis ir įgūdžiais.

MOKYMOSIOS SRITYS

SAE institutas pertvarkė garso programą į trisdešimt. Kiekvienas vienetas ir trimestras palaipsniui ugdo įgūdžius, reikalingus programos ugdymo ir techninių įgūdžių įgijimui.... [-]


Vaizdo įrašai

Know #NoLimits | SAE Institute

Kontaktai
Vietos adresas
14 NE 1st Avenue, 6th Floor
Miami, Florida, FL, 33132 US
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
215 Peachtree Street NE,
Atlanta, Gruzija, GA, 30303 US
Vietos adresas
820 N.Orleans #125,
Chicago, Ilinojaus, IL, 60610 US
Vietos adresas
6601 Shellmound Street,
Emeryville, Kalifornija, CA, 94608 US
Vietos adresas
6700 Santa Monica Blvd.,
Los Angeles, Kalifornija, CA, 90038 US
Vietos adresas
7 Music Circle North,
Nashville, Tenesis, TN, 37203 US
Vietos adresas
218 W 18th Street, 4th Floor,
Chelsea, New York, NY, 10011 US
Vietos adresas
6603 Shellmound Street,
San Francisco, Kalifornija, CA, 94608 US
Vietos adresas
1751 Fox Drive,
San Jose, Kalifornija, CA, 95131 US