Read the Official Description

SAE institutas yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių kūrybinės žiniasklaidos pramonės pedagogų. Įkurta 1976 m., Dabar daugiau nei 50 universitetų daugiau nei 25 šalyse yra pasaulis. Jungtinėse Amerikos Valstijose SAE institutas siūlo kūrybines žiniasklaidos kursus didžiuosiuose miestuose, įskaitant Atlanta, Čikagą, Majamį, Našvilį ir Niujorką. SAE institute taip pat yra "SAE Expression College", įsikūrusi Emeryville, CA, kuri siūlo skaitmeninio meno programas. SAE institutas siūlo akredituotus kursus, įskaitant bakalauro laipsnį, asocijuotą laipsnį ir diplomo programas. Mūsų programos apima specialiuosius disciplinos srautus:

  • Animacija
  • Garso įrašas
  • Skaitmeninė filmas
  • Pramogų verslas
  • Žaidimų kūrimas

SAE institute mes didžiuojamės, kad pristatysime programas profesionalios kokybės įrenginiuose. Mes užtikriname, kad mūsų mokiniai gautų išsilavinimą, susijusį su pramone susijusiais įgūdžiais.

SAE Institute North America

SAE institutas buvo įkurtas Australijoje 1976 m. Audio inžinerijos mokykloje, todėl tapo pirmuoju pasaulyje garso inžinerijos institutu. Pirmoji SAE instituto sėkmė ir mūsų praktinių, teorinių ir su pramone susijusių mokymų poreikis greitai paskatino įsteigti kitus universitetus visame pasaulyje. SAE institutas labai išplėtė savo mokymo planą ir pasaulinį tinklą, dabar siūlo įvairius kūrybinės žiniasklaidos mokymo kursus daugiau nei 50 universitetų visame pasaulyje, pramonės ir akademinio pripažinimo. 1999 m. SAE institutas pirmą kartą atvyko į JAV, atidaręs Campus Midtown Niujorke. Netrukus universitetai buvo atidaryti kitose didžiuosiuose JAV miestuose. Šiandien mūsų JAV universitetuose ir neseniai SAE Institute Vancouver į Britanijos Kolumbiją, Kanadą sudaro SAE Institute North America . Šis regionas ir toliau palaiko didžiulę SAE instituto tradiciją, remdamasis mūsų misija teikti kūrybinėse žiniasklaidos sektoriuose atitinkamą meno ir mokslo teoriją ir praktiką talentingiems, kūrybingiems jauniesiems protui, siekiantiems įgyti gilesnių žinių ir dėkingi už savo amatus.

SAE INSTITUTE INTERNATIONAL

Sekdamas SAE instituto sėkmei Australijoje, 1985 m. Londone buvo atidarytas pirmasis užsienio universiteto SAE institutas. Kaip ir Australijoje, tarptautinėje arenoje SAE institutas pasirodė esąs labai sėkmingas, teikdamas kokybiškas, praktines ir teorines mokymo programas. siekiantiems muzikos industrijos specialistai. Netrukus po to, kai buvo atidarytas Londono miestelis, SAE institutas įsteigė Miuncheno universitetą, kuris turėjo būti pirmasis iš daugelio užsienio kalbų SAE institutų visame pasaulyje. SAE institutas buvo gerai įsitvirtinęs Europoje, Azijoje ir Naujojoje Zelandijoje iki dešimtojo dešimtmečio vidurio. Pirmasis iš mūsų JAV universitetų buvo atidarytas Niujorke 1999 metais. Nuo kuklių Sidnėjaus studijų pradžios SAE institutas šiandien apima daugiau nei 50 universitetų daugiau nei 25 šalyse. Nuo metų pradžios su "Audio" "SAE International" vystėsi, o dabar taip pat siūlo kvalifikaciją kitose kūrybinės žiniasklaidos disciplinose - "Animacija", "Dizainas", "Kinas", "Žaidimai" ir "Internetas"

APIE NAVITAS

"Navitas" yra Australijos pasaulinis švietimo lyderis, teikiantis ikimokyklines ir universitetines programas, anglų kalbos kursus, migrantų švietimo ir gyvenviečių paslaugas, kūrybinės žiniasklaidos ugdymą, studentų įdarbinimą, profesinio tobulinimo ir įmonių mokymo paslaugas daugiau nei 80 000 studentų per daugiau kaip 100 kolegijų tinklą. ir universitetuose 23 šalyse. "Navitas" yra ASX Top 200 kompanija.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

SAE Institute North America

garso inžinerija muzika Programavimas Būkite dalis komandos, kuri propaguoja savo gabumus, ir skatina jus pasie ... [+]

garso inžinerija muzika Programavimas Būkite dalis komandos, kuri propaguoja savo gabumus, ir skatina jus pasieks savo mokymosi potencialą. Kompozitorius Archyvarė Programuotojas Projektų vadovas Sumaišykite inžinierius garso dizaineris Įrašymo inžinierius Garso redaktorius [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta Chicago Emeryville Nashville San Jose  + 2 Daugiau
September 2019
Dieninės
16 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

SAE Institute North America

... [+]

Užsakymo agentas Turinio redaktorius Sutartis direktorius Skaitmeninės rinkodaros specialistė Verslininkas Įvykio Planner [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta Emeryville Nashville San Jose  + 1 Daugiau
September 2019
Dieninės
16 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Diplomas

SAE Institute North America

"Garso diplomo programa" yra ne kalbos studijų programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama garso inžinerijos pagrindams, skirtiems studentams įgyventi per 12 mėnesių. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Garso diplomo programa Yra ne magistrantūros programa, orientuota į garso inžinerijos pagrindus, skirtus studentams į šią sritį patenkinti net 9-12 mėnesių.

Ši programa yra intensyvus praktinis ir teorinis studijų kursas, kuris suteikia studentams žinių ir įgūdžių formuoti garso dizainą ir kūrimą. Šios programos lankytojai mokosi tiek garso dizaino techninių ir kūrybinių komponentų, tiek pramogų pramonės verslo principų. Tai praktinė, pagal projektą sukurta programa, kurios pagrindinė dalis - didelis kapstano projektas, kuris remiasi visomis programos žiniomis ir įgūdžiais.

MOKYMOSIOS SRITYS

SAE institutas pertvarkė garso programą į trisdešimt. Kiekvienas vienetas ir trimestras palaipsniui ugdo įgūdžius, reikalingus programos ugdymo ir techninių įgūdžių įgijimui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Miami Atlanta Chicago Los Angeles Nashville New York San Jose  + 4 Daugiau
April 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Know #NoLimits | SAE Institute

Location address
14 NE 1st Avenue, 6th Floor
Miami, Florida, 33132 US
Social Media
Location address
215 Peachtree Street NE,
Atlanta, Georgia, 30303 US
Location address
820 N.Orleans #125,
Chicago, Illinois, 60610 US
Location address
6601 Shellmound Street,
Emeryville, California, 94608 US
Location address
6700 Santa Monica Blvd.,
Los Angeles, California, 90038 US
Location address
7 Music Circle North,
Nashville, Tennessee, 37203 US
Location address
218 W 18th Street, 4th Floor
New York, New York, 10011 US
Location address
1751 Fox Drive,
San Jose, California, 95131 US