Rosetta Institute of Biomedical Research - Summer Camps & Workshops

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tyrimas

"Rosetta" biomedicininių tyrimų institutas yra nepriklausomas finansuojamas medicinos tyrimų institutas, kurį įkūrė Dr. Ryan Holzer, Ph.D. Institutas finansuojamas iš vidaus gautų pajamų ir privačių aukų. Mes atliekame pagrindinius ir transliacinius daugybinės mielomos ir kitų piktybinių navikų apoptozės tyrimus, kurių pagrindinis tikslas yra nustatyti naujus vairuotojų mutacijas, atsakingas už vėžinių augimą ir chemoresistant klonų atsiradimą. Dabartiniai mokslinių tyrimų projektai apima: 1) naujų bortezomibo (Velcade) atsparumo dauginimosi mielomai mechanizmų atradimą; 2) 1-ojo tipo interferono (IFN-a / b) aktyvuojamų proapoptozinių signalizavimo būdų apibūdinimą; 3) ubikvitino ligazių identifikavimą ir apibūdinimą kurie reguliuoja ląstelių išgyvenimą, 4) transkriptinę analizę ir miRNA profilavimą klonų evoliucijai vėžiu, 5) naujų vaidmenų nustatymą IL-6 šeimos citokinams hematologinių piktybinių navikų srityje, 6) naujų alternatyvių sąnarių transkriptų, kurie prisideda prie naviko progresavimo ir RNR rišantys baltymai, reguliuojantys retų eksonų įtraukimą / išskyrimą, 7) autofagijos vaidmuo ir reguliavimas proteotoksinio streso metu, 8) prisitaikymas prie endoplazminio retikulumo (ER) streso ir ER streso sukeltų apoptozių mechanizmų, 9) identifikavimas ir apibūdinimas daugybinės mielomos kamieninių ląstelių skyrių ir bortezomibą atsparus subklonas; 10) hipoksijos vaidmuo vaistų jautrumo ir klonų ev skystis. Institūroje naudojami įvairūs metodai, skirti šiems klausimams spręsti, įskaitant bioinformatikos analizę, CRISPR / Cas9 genų redagavimą, audinių kultūrą ir vėžio modelius. Galiausiai šios žinios bus perskirstytos į naujos kartos terapiją, skirtą vėžiui gydyti ir kitoms ligoms, susijusioms su sąnario ligomis ar proteostoze sutrikimais.

Molekulinės medicinos seminarai

Mes teikiame pažangias klases aukštos klasės aukštųjų mokyklų moksleiviams, besidomintiems karjera medicinoje ar susijusiose srityse, pavyzdžiui, biomedicininių tyrimų, vaistų kūrimo, vaistinės ar slaugos. Mes siūlome keletą seminarų - Molekulinės biologijos vėžio, Molekulinės neurologijos, Molekulinės imunologijos, Molekulinės biologijos vystymosi ir senėjimo, medicinos ir Translational Bioinformatikos ir biomedicinos mokslų - tai dėsto doktorantūros lygio instruktoriai su ilgamete mokslinių tyrimų ir mokymo patirtį. Per įdomias paskaitas ir praktines laboratorijų klases mokiniai mokosi įprastos molekulinės ir ląstelinės biologijos, o tada sužinojau, kaip šie normalūs procesai yra sutrikdyti ar iškreipti ligos vystymosi metu. Be to, didelis dėmesys skiriamas šiuolaikinių vaistų kūrimui ir individualios medicinos eros atsiradimui. Pasibaigus seminarui, studentai naudoja tai, ką išmoko sukurti originalų tyrimo projektą dėl pasirinkto geno ar molekulinio proceso.

Apskritai, seminarų dalyviai susiburia iš viso pasaulio, stiprina savo akademinius įgūdžius ir įgyja koledžo gyvenimo būdą saugioje aplinkoje.

Studentai yra įsikūrę universiteto studentų bendrojo lavinimo mokyklose dviviečiuose, triviečiuose ar keturviečiuose namuose ir valgomi universiteto valgomajame. Asistentų dėstytojai / gyvenamieji konsultantai gyvena su studentais, jie gali mokyti ir padėti mokiniams. Be to, stovyklavietės direktoriai yra 24 valandas per parą. Apskritai mes palaikome studentų ir darbuotojų santykį, kuris yra geresnis nei universitetai reikalauja.

Mokslinis redagavimas

Mes siūlome profesionalų biomedicinos mokslinio žurnalo straipsnių redagavimą ne gimtoji anglų kalbantiems mokslininkams ir išankstinio pateikimo tarpusavio peržiūros mokslininkams bet kokio kalbos fone. Standartinis redagavimas rengia rankraščius skelbti anglų kalbos žurnaluose, ištaisydamas gramatiką, rašybą, žodžių pasirinkimą ir sakinio struktūrą. Atsiliepimų pasirinkimo galimybė suteikia jums ekspertų mintis, gaires ir pasiūlymus dėl jūsų rankraščio mokslinės kokybės, panašios į tai, ko galite tikėtis iš peer review po pateikimo žurnalui. Ši pateikimo peržiūra gali pagerinti tikimybę gauti teigiamą tarpusavio peržiūros rezultatą po pateikimo ir pagreitinti žurnalų pateikimo procesą.

Vietos

San Jose

Address
5941 Optical Ct
San Jose, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: