Rosedale Bible College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Misija ir vertybės

Rosedale Bible College yra evangelikas jaunesnysis Bible College į Anabaptist / menonitų tradicija, kad suteikiančias studentus dvasiškai ir akademiškai augti ir efektyviai tarnauti Bažnyčioje ir visuomenėje.

Kolegija sukūrė savo mokymo ir rėmimo programos aplink tikslų keturių pagrindinių arenose:

pasišventimas - Rosedale Bible College padeda puoselėti bendrystę su Dievu, paklusdami Jėzaus Kristaus kaip Viešpaties ir gyvenimo Dvasioje.

Doctrinally - Rosedale Bible College advokatai, iš Pasaulio Anabaptist bendravimo, konservatyvaus ir evangelikų perspektyvos su aukšto Atsižvelgiant Raštą ir tęstinio veiklos Šventosios Dvasios.

akademiškai - Rosedale Bible College siūlo programas, telkiamos Biblijos kaip Dievo Žodį, su įsipareigojimu kompetencijos ir sąžiningumo stipendiją.

Profesinės - Rosedale Bible College siekia statyti Dievo karalystę per rengiasi tarnautojo lyderių misijas, sielovadinės ir garbinti ministerija, šeimos gyvenimo ir bendruomenės.

Vidutinis registracija yra maždaug aštuoniasdešimt studentų per laiką. Studentas kūnas yra aukštųjų mokyklų absolventai, pastorius, misionierius, ir fiziniams asmenims iš pašaukimų ir profesijų įvairovę. Studentai iš daugiau nei pusė valstybių, kelių Kanados provincijų ir kelias užsienio šalis.

Rosedale Bible College veikia pagal konservatorių menonitų konferencijos globoja ir tiekiami daugiausia menonitų bažnyčių apygardos pirmiausia rytinėje ir centrinėje JAV. Yra maždaug 6600 absolventai. Rosedale Biblija kolegija yra akredituota per pagal Biblijos Aukštojo mokslo asociacija.

Mūsų misija

Iš Rosedale Bible College misija yra teikti evangelinę junior Biblijos koledžas Švietimas Anabaptist / menonitų tradicija, kad suteikiančias studentus dvasiškai ir akademiškai augti ir efektyviai tarnauti Bažnyčioje ir visuomenėje.

Kolegija yra įsipareigojusi akademinės kompetencijos, taip pat puoselėjant universiteto atmosferą, kuri skatina koncentraciją apie dvasinį augimą ir disciplinos.

Studijų programų

An Koledžas yra biblijos tyrinėjimai (dveji metai) siūlo RBC laipsnis programa. Studentai gali rinktis tarp devynių skirtingų koncentracijų studijų programą.

Studentams esančių tik vienerius metus, College siūlo sertifikatą biblijos tyrinėjimai, turinčiai daug pagrindinius reikalavimus su pagalbininku laipsnį. Be to, speciali trijų savaičių dykuma mokymo patirtis, Akwachink Lyderystė mokykloje, siūloma kiekvieną rudenį kartu su gyvai vilčiai Native ministerijų.

Akreditavimas

MVC yra akredituota pagal pagal Biblijos Aukštojo mokslo asociacija. ABHE pripažįstama kaip nacionalinis akreditavimo agentūros Tarybos aukštojo mokslo akreditavimo (kieno), ir Komisijos dėl pripažinimo povidurinio akreditacijos organizacijos (CORPA). Jis taip pat išvardyti pagal Jungtinių Valstijų Švietimo departamentas, kaip pripažinta agentūra Biblijos aukštąjį išsilavinimą. Tarptautiniu mastu, ABHE pripažinta Tarptautinės tarybos evangelikų teologijos mokslo. Rosedale taip pat įgaliotas Ohio valdybos Regents (Valstybinis anketa švietimo priežiūros įstaiga) suteikti Koledžas Biblijos studijas.

Mokymas

Studijų išlaidos at Rosedale palyginti labai palankiai su kitų privačių kolegijų ir universitetų. Bendras metinę sąmatą dieninio studentai 2017-2018 mokslo metų yra šiek tiek daugiau nei $ 14,000. Mokslo ir apgyvendinimo išlaidos yra laikomos mažai per turtinga duoti absolventai, draugų, ir konservatorių menonitų konferencijos bažnyčių.

Finansinė pagalba

Studijų metu Rosedale turi teisę gauti valstybės paramą per federalinių ir Ohajo valstijos vyriausybės. Be to, kai privatūs stipendijos yra prieinamos.

Įrašas

Vidutinis registracija yra 75 mokiniai. Tipinis klasės dydis yra nuo 15 iki 20 studentų.

Vieta

Rosedale įsikūręs mažame centrinės Ohajo bendruomenės 31 mylių į vakarus nuo miesto centro Columbus ir 33 mylių į šiaurės rytus nuo miesto centro Springfield. Jo kaimo nustatymas suteikia ramų, saugią aplinką lengvai nuvažiuoti atstumu kultūros aukos reikšmingų miesto centrų.

Filialai

Rosedale yra švietimo įstaiga konservatorių menonitų konferencijos.

Atletika

Organizuotos vidines sporto įtraukti krepšinį, tinklinį, futbolą, ir Ultimate. Studentų rinktinės grojo futbolą bendruomenės lygoje šiaurės Columbus. Diskas golfo taip pat mato dažną per rudenį ir pavasarį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Asocijuoti laipsniai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Bendradarbiauti biblijose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 6 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Irwin + 1 daugiau

Į biblijos tyrinėjimai bendradarbis yra dvejų metų studijų akredituota Komisijos akreditacijos už Biblijos Aukštojo mokslo asociacija. Mokymo programa numato koncentracijų įvairių prisitaikyti studentų interesus ir karjeros ar paslaugų tikslus. [+]

Studentai, studijuojantys "Rosedale", studijuoja bakalauro studijas, taip pat dvi bendrojo lavinimo programas. The Associate biblijos tyrinėjimai yra dvejų metų studijų akredituota Komisijos akreditacijos už Biblijos Aukštojo mokslo asociacija. Mokymo programa numato koncentracijų įvairių prisitaikyti studentų interesus ir karjeros ar paslaugų tikslus. Koncentracija yra Bibliją Švietimas, Bendrieji tyrimai, komandiruočių, Muzika ir garbinti Pastoracinė, Teologija ir jaunimo ministerijos.

asocijuota Biblijos tyrimų

Dvejų metų studijų programa yra skirta plėtoti pagrindinius komponentus Biblijos supratimo, Biblijos pasaulėžiūros, pasaulio viziją ir įsipareigojimą Evangelijos. Programa suteikia studentams su subalansuota seka kursai nuo trijų pagrindinių kursų padalinių: Biblijos / Teologijos, bažnyčia / profesinį ir bendrąjį studijas. Aštuoni skirtingi koncentracija taip pat plėtoti įvairių atitinkamų įgūdžių konkrečiose srityse dėmesio. ... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
2270 Rosedale Road
Irwin, Ohio, 43029 US
Socialiniai tinklai