Oficialus aprašymas

Apie įrašymą Connection

Įrašo, radijas, filmų ir kulinarijos jungtis (RRFC) skyrius, įrašymas Jungtis yra pramonės pripažintas prekybos mokykla orientuota aplink suteikti jums su praktiniu, vienas ant vieno mokymo karjerą kaip garso inžinierius ar muzikos prodiuseris. Mūsų svarbiausias tikslas yra ne tik aprūpinti jums įgūdžių jums reikia, bet taip pat padėti jums įsiveržti į pramonės išleidimą jums galimybę įgyti on-the-darbo patirties, o priimant svarbius pramonės ryšius.

Per mūsų revoliucinės mentorius-mokinys (eksternu) mokymosi metodą, mes suporuoti kiekvieną iš mūsų studentų, kurių faktinė muzikos prodiuseris ar garso inžinierius, kuris teikia vienas ant vieno mokymą realaus įrašų studijoje. Mūsų programa apjungia struktūrinis-dar-lanksčią mokymo su dideliu kiekiu praktinio mokymo studijoje, kuri leidžia mūsų studentai ne tik išmokti gaminti, įrašymo ir maišymo užuomazgas, tačiau verslo aspektais veikia studiją, kaip taip pat vidaus darbu pačios pramonės. Nuo mūsų veiklos pradžios 1989 m įrašymas Jungtis išplėtė savo pasiekti į visų 50 valstybių, taip pat į Kanadą, Australiją ir Jungtinėje Karalystėje, galiausiai pateikti daugiau nei 11.000 studentų, kaip mokiniai (externs) Realiomis įrašų studijose trijuose žemynuose. Mūsų kuravimo darbuotojai sudaro faktinių gamintojų ir inžinierių pasaulinio lygio studijos, iš kurių daugelis reguliariai dirba su "Grammy" laureatas, platinos-pardavimo menininkų. Mes atidžiai tikrinti mūsų mentorių užtikrinti, kad jie suteikia mūsų studentams geriausią išsilavinimą įmanoma, taip pat geriausias galimybes, kad susijungtų su šiame procese pramonėje. Įrašymo Jungimas anketa on-the-darbo garso mokymo programa yra puikus pasirinkimas tiems, su aistra pradėti karjerą kaip garso inžinierius, muzikos prodiuseris, gyventi garso inžinierius, Muzika įrašymo menininkas, gyventi DJ, kompozitorius ar kitos pramonės specialistas. Mūsų unikalus požiūris kelia jums reikiamoje vietoje reikiamu laiku su reikiamais žmonėmis, siekiant padėti jums įsiveržti į pramonę.

Galimi Karjeroje

Per mūsų pagrindinio garso inžinerijos ir muzikos gamybos žinoma, mes galime sujungti studentams mentorių, kurie specializuojasi savo pasirinktą žanrą ar interesų sfera. Šiuo metu mes siūlome individualų mokymą šiuos karjeros:

Elektroninė muzika gamyba Hip-Hop muzika gamyba / beat priėmimo Live garso inžinerija Pranešimo gamyba garso Garso filmų, televizijos ir vaizdo žaidimų turistinis didžėjus Muzika verslo (atlikėjas valdymas, etiketės vadovas, tt)

Dešimt priežasčių manyti, įrašymas Jungtis:

  1. Sužinokite, netoli, kur jūs gyvenate. (250 miestai rinktis)

Su daugiau nei 250 vietų visoje šalyje, mes galime išmokyti jus realioje įrašų studijoje nuvažiuoti, kur jūs gyvenate. Nereikia perkelti, mesti savo darbą arba atsisveikinti su savo esamus ryšius.

  1. Žemas mokslą

Su staigiai pakiltų švietimo išlaidas, tai nėra neįprasta, kad studentai stovo iki dešimčių tūkstančių dolerių skolos, kol jie baigia. Trokštantiems pramonės specialistų, tai gali baigti karjerą, kol ji net pradeda. Mes laikomės savo mokslą prieinamą (9400 $, visi priedai įtrauktas, jokių mokesčių), todėl jūs galite sutelkti dėmesį į savo karjerą, o ne dėl to, kaip jūs ketinate mokėti savo sąskaitas.

  1. Pasirengti iš muzikos industrijos karjerą įvairovė

Nesvarbu, ar norite gaminti, kurti, inžinierius, DJ ar atlikti; ar esate į hip-hop, elektroninės muzikos, šalies, pop, roko ar džiazo; mes pritaikyti savo mokymo jūsų poreikius, ir mes suporuoti jums mentoriaus, kuris gali padėti jums pasiekti savo konkrečius karjeros tikslų.

  1. Nekilnojamojo darbo vieta pagalba

Dėka unikalaus požiūrio, daugelis mūsų studentams gauti samdyti jų mentoriai ar jungtis pateikiamas per jų mentoriai. Tačiau tuo įrašymas Jungtis, mes palikti nieko atsitiktinumui. Dėl kiekvieno iš mūsų studentai, mes teikti papildomą paramą, mokymą ir įdarbinimą pagalbą iki metų po baigimo.

  1. Sužinokite kaip mokinys (eksternu), o ne klasėje studentas arba intern

Kaip įrašymas Jungtis studentas, jūs nesate vienas studentas tarp daugybės konkuruojančių mokytojo dėmesio klasėje. Taip pat jūs tiesiog stažuotojas, kuris išperka šiukšles (nors favoritai yra gamtos dalis studija gyvenimą). Jūs esate mokinys (eksternu), kuris buvo priskirtas nekilnojamojo gamintojo / inžinierius asmeninį on-the-darbo mokymus. Jūs ne tik mokymosi koncepcijas iš vadovėlio: jūs mokotės iš prekybos gudrybės nuo realaus PRO.

  1. Darbas savo muzikos karjerą

Vienas iš dalykų, mūsų studentai geriausiai mėgsta apie įrašymas Jungtis yra tai, kad mūsų kursas suteikia jiems taikyti dalykų jie mokosi kurti savo muziką. Nors daugelis iš mūsų studentai tiesiog norite inžinierius ir gamina kiti, daugelis kitų nori kurti savo muziką. Mūsų kursas suteikia jums galimybę sukurti savo žaidimą. Jūs išmoksite įrašo, sumaišoma ir gaminti savo muziką, o dar geriau, gauti jį išklausytų faktinių muzikos industrijos profesionalams, kurie gali padėti jums gauti jį iš ten.

  1. Sužinokite pramonės standartus įrankius ir įrangą

Kadangi jūs mokotės realioje įrašų studijoje, jūs natūraliai bus mokytis naudoti įrankius ir įrangą, kad profesionalai naudoja, nuo senovinių stiprintuvų virtualių įskiepių, nuo analoginių prie skaitmeninių. Sužinosite standartinė pramonės sektoriui Pro Tools, taip pat kitas programas, pavyzdžiui, logika, Priežastis ir Ableton. Ir gausite praktikuoti ant įrankių ir programinės įrangos be konkuruoti su kitomis studentų praktikos metu.

  1. Vienas ant vieno kuravimo

Be įrašymas Jungtis klasės, yra tik vienas studentas: jums. Nieko klasės su dešimtys kitų studentų. Visi mokymai vyksta vienas ant vieno studijoje, tik jūs ir jūsų mentoriumi. Nėra įvardinant dalykų jūs nesuprantate. Sužinokite savo tempu. Prašysite, ko tik klausimai jums patinka. Tai asmeninį dėmesys yra kas padeda žmonių kaip jūs tapo didieji gamintojai ir inžinieriai. Ir tai, ką mes po.

  1. pasaulinio lygio mentoriai su nekilnojamojo albumo kreditų

Be kitų mokyklų mokytojai dažnai jų laipsniai ir diplomai kabo ant sienos. Nekilnojamojo muzikos industrijos, sėkmė matuojama kitais būdais. Mes bendradarbiaujame su geriausiais gamintojais ir inžinierių visoje šalyje mentorių mūsų studentai-žmonių, kurie dirba su superžvaigždė talento, pavyzdžiui, Taylor Swift, Lady Gaga, "U2", "Aerosmith", Kendrick Lamar ir daugelis kitų. Jūs tikriausiai nerasite aukštąjį išsilavinimą kabinti ant jūsų Mentor studijoje sienų, bet jūs galite tiesiog pamatyti keletą aukso ir platinos Records, o gal net "Grammy" ar du.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Recording Connection Audio School

Išsami praktinių žinių apie Ableton Live yra būtina, jei jūs planuojate būti elektroninis muzikantas ar klubą DJ. Su savo derinys galingiausių laive virtualių instrumentų ... [+]

MOKYMAS ABLETON LIVE: prieinamas visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Nuo 1989 m įrašymas Jungtis įdėjo daugiau nei 11.000 studentų, kaip dirbti mokinių (externs) faktinės įrašymo studijos visame Jungtinėse Valstijose, taip pat Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje Mūsų studentai yra Mentored profesionalių garso inžinierių ir muzikos prodiuseriai, įskaitant daug žmonių, kurie dirbo "Grammy" laureatas, Platina-pardavimo projektus kai kurie iš didžiausių vardų verslui. Kiekvienas Įrašymo Ryšio mentorius yra kruopščiai tikrinami, siekiant įsitikinti, kad jie turi įrodytą patirtį ir žinias, siekiant padėti mūsų studentams gauti savo karjerą nuo žemės. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Sukurta su rimta trokštantis gamintojo / inžinierius galvoje, mūsų pažangios Žinoma remiasi pamatu iki pagrindinio amato kursas, suteikiant Jums galimybę imtis savo įgūdž ... [+]

Rimtas Gamintojas: Mūsų "Advanced Audio inžinerijos ir muzika Gamybos Žinoma visomis 50 valstybių ir Kanadoje.

Nuo 1989 m įrašymas Jungtis padėjo tūkstančiai studentų įsilaužti į muzikos industrijos pateikiant juos kaip mokiniams (externs) nekilnojamojo įrašymo studijos visame JAV, Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje Mūsų studentai yra apmokyti pasaulinio lygio gamintojų ir inžinierių, kurių daugelis dirbo su kai kurie iš didžiausių vardų verslui. Kiekvienas mentorius yra kruopščiai tikrinami, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai gauna kokybišką ugdymą nuo ko nors, turinčių patvirtintą patirtį pramonėje.

Apie mūsų "Advanced Audio Engineering & Muzika gamybos metu ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Svajojate apie jį naktį. Jūs apsėsti per jį per dieną. Jūs žinote, jūs turite įgimtą talentą ir manote, kad turite ką ji mano, kad jis pramonėje kaip elektroninės muzikos ... [+]

Įrašymo JUNGTYS elektroninės muzikos gamybos programos: prieinamas visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Su šimtais vietų visoje JAV, Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje, įrašymas į kaminą vietose tūkstančiai studentų kaip darbo mokiniams (externs) realiųjų įrašymo studijos visame pasaulyje. Mūsų studentai yra mentored viršaus lentynų gamintojų ir inžinierių, kurių daugelis dirba su platinos pardavimo ir "Grammy" pelniusio menininkų. Mes ekranas mūsų mentorių atidžiai užtikrinti, kad jie turi įrodytą patirtį ir žinias, siekiant padėti mūsų studentams pradėti savo karjerą.

Daugiau apie įrašymas Jungtis Elektroninė muzika mokymo programos ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Pasirengti karjeros kaip garso inžinierius mokymosi tiesiogiai iš profesionalų, dziedāšanu (externing) pagal prieskoniais garso inžinierius. Įsilaužti į muzikos industrij ... [+]

Garso inžinerija

Nuo mūsų veiklos pradžios 1989 m įrašymas Jungtis padėjo tūkstančiai studentų pradėti savo karjerą pateikiant juos kaip darbo mokiniams (externs) realiųjų įrašymo studijos visame Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje mes tai darome Bendradarbiaudami su šimtais atidžiai tikrinami gamintojai ir inžinieriai mentoriaus mūsų studentus darbo vietoje ir vienas ant vieno. Daugelis mūsų mentoriai yra Grammy laimėtojai, kurie dirbo su superžvaigždės ir platinos-pardavimo menininkų.

Įrašymo Ryšio Garso inžinerijos programa Ar svajonė dirbti įrašų studijoje su kai kuriais iš geriausių pasaulio muzikantų? Ar jūs turite puikią ausį už tai, ką gerai skamba ir nori išnaudoti tą talentą pajamų? Ar jums padaryti savo įrašus namuose, bet nori imtis savo įgūdžius į kitą lygį? Ar jums patinka kūrybinę energiją įrašymo studijoje? Ar gerai dirbti esant slėgiui? Ar galite dirbti su įvairių tipų asmenybių? Ar kūrybingas, patikimas ir darbštus? Jei atsakėte "taip" į bet kurį iš pirmiau nurodytų klausimų, prašome perskaityti: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Gavęs praktišką, vienas ant vieno mokymą garso inžinerijos ir muzikos produkcijos su prieskoniais profesionalus, kitas žingsnis yra tapti sertifikuota Pro Tools ™. Mes di ... [+]

GET sertifikuota PRO TOOLS ™! Pademonstruoti pramonei, kad jūs turite įgūdžių, pristatyti pagal slėgį

Gavęs praktišką, vienas ant vieno mokymą garso inžinerijos ir muzikos produkcijos su prieskoniais profesionalus, kitas žingsnis yra tapti sertifikuota Pro Tools ™. Mes didžiuojamės ir džiaugiamės, kad pasiūlyti šia galimybe per filmavimą ryšį Pro Tools ™ sertifikavimo programos. Tai sako, kad pramonė, tu jau nebe studentas, bet sertifikuotą specialistą, pasirengusi spręsti bet kokį projektą.

Jūs esate teisę atsižvelgti į mūsų garso sertifikavimo programas, jeigu Jums:

Ar baigė įrašymas Jungtis žinoma Audio inžinerijos ir muzikos produkciją; ARBA Baigė su liudijimu, diplomą ar laipsnį iš kitos garso mokykloje. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Gerkite ritmas priėmimo ir hip-hop'o muzikos produkciją į profesionalaus lygio dziedāšanu (externing) realioje įrašų studijoje kartu su pagrindinių hiphopo prodiuseriu ... [+]

Gerkite ritmas priėmimo ir hip-hop'o muzikos produkciją į profesionalaus lygio dziedāšanu (externing) realioje įrašų studijoje kartu su pagrindinių hip-hop prodiuseris.

Nuo 1989 m įrašymas Jungtis padėjo daugiau nei 11.000 studentų įsilaužti į pramonės pateikiant juos kaip dirba mokinių (externs) realiomis įrašymo studijos visame Jungtinėse Valstijose, taip pat Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje Mūsų mentorių visi kruopščiai tikrinami įsteigtos specialistų, turinčių patvirtintą reputacijos ir įgūdžių, ir daugelis iš jų dirba su "Grammy" laureatas ir Platina-pardavimo menininkų. Yra tiesiog nėra geresnio būdo pradėti savo karjerą muzikos gamybą ir garso inžinerija nei mokantis kartu su žmogumi, kaip šis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Muzika produktų gamyba yra esminė muzikos įrašymo proceso. Nors garso inžinierius daugiausia dėmesio skiria techninių aspektų įrašymo, muzikos prodiuseris daugiau dėmesio ... [+]

Per mentorius-mokinys (eksternu) metodą, įrašymas Jungtis padėjo tūkstančiams studentų, sudarydama jiems įrašymo studijos visame Jungtinėse Valstijose, taip pat Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje Norėdami atlikti šią, Mes bendradarbiaujame su šimtais profesionalių gamintojų ir inžinieriai visame pasaulyje mentoriaus mūsų studentai vienas ant vieno. Šie mentoriai yra kruopščiai tikrinami, siekiant užtikrinti, kad jie turi patvirtinančius įrašus ir įgūdžius, siekiant padėti mūsų studentams pavyks, ir daugelis mūsų mentoriai yra Grammy laimėtojai, kurių Platina-pardavimo albumus į savo kredito.

muzika gaminti

Muzika produktų gamyba yra esminė muzikos įrašymo proceso. Nors garso inžinierius daugiausia dėmesio skiria techninių aspektų įrašymo, muzikos prodiuseris daugiau dėmesio skiriama meno procese. Jis / ji padeda formuoti garsą, leidžia menininkui gauti ne tik garsą, bet ir pajusti jos siekiame. Tam reikia muzikos prodiuseris būti technikas, muzikantas, autobusas ir dailininkas viskas viename. Tai ne darbas visiems, bet už teisę asmeniui, tai yra labai naudingas karjeros su už rimtų pajamų potencialą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Jei jūs ketinate būti sėkmingas kaip įrašų vykdomosios, etiketės savininkas arba juostos vadybininkas, jūs tikrai turite būti protingas ir sąmoningas apie savo pasirinkim ... [+]

Įrašymo JUNGTYS MUZIKOS VERSLO PROGRAMA: prieinamas visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Su šimtais vietų visoje JAV, Kanadoje, Australijoje ir theU.K., įrašymo Ryšio padėjo tūkstančiai studentų rasti savo kelią į naudingas muzikos industrijos karjerą pateikiant juos kaip darbo mokiniams (externs) faktinio įrašų studijose. Kiekvienas mokinys yra suporuotas su mentoriaus, sėkmingo darbo gamintojas / inžinierius, turintis ilgametę patirtį ir realių albumų kreditų. Mes bendradarbiaujame su šimtais muzikos specialistų visame pasaulyje, iš kurių daugelis dirba su platinos pardavimo ir "Grammy" pelniusio menininkų, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai gauna geriausią orientavimo, švietimo ir galimybes įmanoma. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Ar girdi savo galvoje muzikos ir ilgai patogiu būdu pareikšti, kad muzika per garsiakalbius ar į šokių aikštelę? Look no further nei Logic Pro X, skaitmeninio garso stoti ... [+]

LEARN Pro Logic su įrašymo jungtis: prieinami visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Kadangi mūsų pradžia prieš daugiau nei 25 metų, įrašymo ryšys virš 11.000 studentus dirbti mokinių (externs) realiomis įrašymo studijos visame Jungtinėse Valstijose, taip pat Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje Tai reiškia Bendradarbiaudami su šimtais viršų profesionalūs gamintojai ir inžinieriai mentorių mūsų studentams. Kadangi mūsų aukštus standartus ir darbo santykių, mes sukūrėme per metus, mes galime įdėti mūsų studentus su kai kuriais iš labiausiai patyrusių profesionalų pramonėje, kurių daugelis dirba su "Grammy" laureatas ir Platina-pardavimo įrašymo menininkų. Darbas šio kalibro profesionalai padeda užtikrinti mūsų studentai mokymuose ir jungtys jiems reikia tam, kad pradėti savo karjerą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Pro Tools buvo sukurtas garso inžinierių iš vis didėjančią būtinybę yra programa, kuri gali atkartoti brangios studijos įranga funkcijas skaitmeninėje aplinkoje grupei. N ... [+]

Įrašymo JUNGTYS PRO TOOLS kursas yra prieinamas visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Su vietose visoje visų 50 valstybių ir trijų žemynų, įrašymo Ryšio buvo pateikti savo studentams, kaip dirbti mokinių (externs) realiomis įrašymo studijos visame JAV, Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje Mes bendradarbiaujame tik su labiausiai patyrusių gamintojų ir inžinieriai mentorių mūsų studentų, kurių daugelis reguliariai dirbti su kai kurie iš didžiausių vardų muzikos. Darbas su specialistais šio kalibro padeda užtikrinti mūsų studentai turi geriausią galimybę pradėti savo sėkmingą muzikos industrijos karjerą.

Išmokite naudotis Pro Tools, muzikos industrijos standartas skaitmeninio garso Workstation "! ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Tuo įrašymas Jungtis, gausite mūsų išskirtinę vienas ant vieno mentorių, kaip jūs išmoksite rankų, dirbti kartu su profesionalais savo srityje interesų. Mes bendradarbiau ... [+]

LEARN po gamybos AUDIO on-the-darbas. Prieinamas visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje, tik per įrašymas Jungtis

Su vietose visose 50 valstijų, taip pat Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje įrašymas Jungtis padėjo tūkstančiai studentų pradėti savo muzikos industrijos karjerą per pastarąjį ketvirtį amžiaus. Mūsų kolektyvas mentorių yra šimtai patyrusių gamintojų ir inžinieriai, turintys nekilnojamojo albumo kreditų, kurių daugelis dirba su "Grammy" laureatas ir Platina-pardavimo įrašymo menininkai ir muzikantai. Mes ekranas mūsų mentorių kruopščiai įsitikinti mūsų studentai gauna aukščiausio lygio mokymo ir orientavimo galima, suteikiant jiems galimybę prisijungti prie muzikos industrijos ir pereiti prie sėkmingos karjeros savo. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Recording Connection Audio School

Jūs tikriausiai jau suprasti tai, bet tiesiog, kad būtų aišku: jei norite tapti sėkmingu turistinis DJ, jūs negausite įrankius, įgūdžius ar ryšiams jums reikalingos sėdi ... [+]

Įrašymo JUNGTYS TOURING DJ PROGRAMA: prieinamas visose 50 Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Su šimtais vietų visoje JAV, taip pat Kanadoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje įrašymas Jungtis įdėjo daugiau nei 11.000 studentų, kaip darbo mokiniams (externs) faktinio įrašų studijose, kur jie turi realią galimybę pradėti savo karjerą. Mes tai darome Bendradarbiaudami su šimtais profesionalių gamintojų ir inžinierių visame pasaulyje, iš kurių daugelis dirbo su platinos pardavimo ir "Grammy" pelniusio menininkų. Šios muzikos industrijos profesionalai patarti mūsų studentai vieną-vienas-vienas jų atitinkamose įrašų studijose, suteikiant mūsų studentams praktinės patirties ir realaus pasaulio jungtis jiems reikia siekiant sėkmės muzikos versle. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas Jungtinė Karalystė Birmingamas Braitonas Bristolis Kembridžas Cheltenham Exeter Ipswich Lidsas Leicesteris Liverpulis Londonas Mančesteris Niukaslas prie Taino Nortamptonas Norwich Notingemas Oksfordas Plimutas Šefildas Stokas prie Trento Aberdeen Dundee Edinburge Glazgas Belfastas Londonderry Kardifas Swansea Airijos sala Kamštis Bornmutas Kreidonas Haringey Londono rajonas Stenmoras Worcesteris Jorkas Dublinas Australija Kanbera Albury Armidale Coffs uostas Dubbo Goulburn Lismore  + 44 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba