Recording Connection Audio School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie įrašymą Connection

Įrašo, radijas, filmų ir kulinarijos jungtis (RRFC) skyrius, įrašymas Jungtis yra pramonės pripažintas prekybos mokykla orientuota aplink suteikti jums su praktiniu, vienas ant vieno mokymo karjerą kaip garso inžinierius ar muzikos prodiuseris. Mūsų svarbiausias tikslas yra ne tik aprūpinti jums įgūdžių jums reikia, bet taip pat padėti jums įsiveržti į pramonės išleidimą jums galimybę įgyti on-the-darbo patirties, o priimant svarbius pramonės ryšius.

Per mūsų revoliucinės mentorius-mokinys (eksternu) mokymosi metodą, mes suporuoti kiekvieną iš mūsų studentų, kurių faktinė muzikos prodiuseris ar garso inžinierius, kuris teikia vienas ant vieno mokymą realaus įrašų studijoje. Mūsų programa apjungia struktūrinis-dar-lanksčią mokymo su dideliu kiekiu praktinio mokymo studijoje, kuri leidžia mūsų studentai ne tik išmokti gaminti, įrašymo ir maišymo užuomazgas, tačiau verslo aspektais veikia studiją, kaip taip pat vidaus darbu pačios pramonės. Nuo mūsų veiklos pradžios 1989 m įrašymas Jungtis išplėtė savo pasiekti į visų 50 valstybių, taip pat į Kanadą, Australiją ir Jungtinėje Karalystėje, galiausiai pateikti daugiau nei 11.000 studentų, kaip mokiniai (externs) Realiomis įrašų studijose trijuose žemynuose. Mūsų kuravimo darbuotojai sudaro faktinių gamintojų ir inžinierių pasaulinio lygio studijos, iš kurių daugelis reguliariai dirba su "Grammy" laureatas, platinos-pardavimo menininkų. Mes atidžiai tikrinti mūsų mentorių užtikrinti, kad jie suteikia mūsų studentams geriausią išsilavinimą įmanoma, taip pat geriausias galimybes, kad susijungtų su šiame procese pramonėje. Įrašymo Jungimas anketa on-the-darbo garso mokymo programa yra puikus pasirinkimas tiems, su aistra pradėti karjerą kaip garso inžinierius, muzikos prodiuseris, gyventi garso inžinierius, Muzika įrašymo menininkas, gyventi DJ, kompozitorius ar kitos pramonės specialistas. Mūsų unikalus požiūris kelia jums reikiamoje vietoje reikiamu laiku su reikiamais žmonėmis, siekiant padėti jums įsiveržti į pramonę.

Galimi Karjeroje

Per mūsų pagrindinio garso inžinerijos ir muzikos gamybos žinoma, mes galime sujungti studentams mentorių, kurie specializuojasi savo pasirinktą žanrą ar interesų sfera. Šiuo metu mes siūlome individualų mokymą šiuos karjeros:

Elektroninė muzika gamyba Hip-Hop muzika gamyba / beat priėmimo Live garso inžinerija Pranešimo gamyba garso Garso filmų, televizijos ir vaizdo žaidimų turistinis didžėjus Muzika verslo (atlikėjas valdymas, etiketės vadovas, tt)

Dešimt priežasčių manyti, įrašymas Jungtis:

  1. Sužinokite, netoli, kur jūs gyvenate. (250 miestai rinktis)

Su daugiau nei 250 vietų visoje šalyje, mes galime išmokyti jus realioje įrašų studijoje nuvažiuoti, kur jūs gyvenate. Nereikia perkelti, mesti savo darbą arba atsisveikinti su savo esamus ryšius.

  1. Žemas mokslą

Su staigiai pakiltų švietimo išlaidas, tai nėra neįprasta, kad studentai stovo iki dešimčių tūkstančių dolerių skolos, kol jie baigia. Trokštantiems pramonės specialistų, tai gali baigti karjerą, kol ji net pradeda. Mes laikomės savo mokslą prieinamą (9400 $, visi priedai įtrauktas, jokių mokesčių), todėl jūs galite sutelkti dėmesį į savo karjerą, o ne dėl to, kaip jūs ketinate mokėti savo sąskaitas.

  1. Pasirengti iš muzikos industrijos karjerą įvairovė

Nesvarbu, ar norite gaminti, kurti, inžinierius, DJ ar atlikti; ar esate į hip-hop, elektroninės muzikos, šalies, pop, roko ar džiazo; mes pritaikyti savo mokymo jūsų poreikius, ir mes suporuoti jums mentoriaus, kuris gali padėti jums pasiekti savo konkrečius karjeros tikslų.

  1. Nekilnojamojo darbo vieta pagalba

Dėka unikalaus požiūrio, daugelis mūsų studentams gauti samdyti jų mentoriai ar jungtis pateikiamas per jų mentoriai. Tačiau tuo įrašymas Jungtis, mes palikti nieko atsitiktinumui. Dėl kiekvieno iš mūsų studentai, mes teikti papildomą paramą, mokymą ir įdarbinimą pagalbą iki metų po baigimo.

  1. Sužinokite kaip mokinys (eksternu), o ne klasėje studentas arba intern

Kaip įrašymas Jungtis studentas, jūs nesate vienas studentas tarp daugybės konkuruojančių mokytojo dėmesio klasėje. Taip pat jūs tiesiog stažuotojas, kuris išperka šiukšles (nors favoritai yra gamtos dalis studija gyvenimą). Jūs esate mokinys (eksternu), kuris buvo priskirtas nekilnojamojo gamintojo / inžinierius asmeninį on-the-darbo mokymus. Jūs ne tik mokymosi koncepcijas iš vadovėlio: jūs mokotės iš prekybos gudrybės nuo realaus PRO.

  1. Darbas savo muzikos karjerą

Vienas iš dalykų, mūsų studentai geriausiai mėgsta apie įrašymas Jungtis yra tai, kad mūsų kursas suteikia jiems taikyti dalykų jie mokosi kurti savo muziką. Nors daugelis iš mūsų studentai tiesiog norite inžinierius ir gamina kiti, daugelis kitų nori kurti savo muziką. Mūsų kursas suteikia jums galimybę sukurti savo žaidimą. Jūs išmoksite įrašo, sumaišoma ir gaminti savo muziką, o dar geriau, gauti jį išklausytų faktinių muzikos industrijos profesionalams, kurie gali padėti jums gauti jį iš ten.

  1. Sužinokite pramonės standartus įrankius ir įrangą

Kadangi jūs mokotės realioje įrašų studijoje, jūs natūraliai bus mokytis naudoti įrankius ir įrangą, kad profesionalai naudoja, nuo senovinių stiprintuvų virtualių įskiepių, nuo analoginių prie skaitmeninių. Sužinosite standartinė pramonės sektoriui Pro Tools, taip pat kitas programas, pavyzdžiui, logika, Priežastis ir Ableton. Ir gausite praktikuoti ant įrankių ir programinės įrangos be konkuruoti su kitomis studentų praktikos metu.

  1. Vienas ant vieno kuravimo

Be įrašymas Jungtis klasės, yra tik vienas studentas: jums. Nieko klasės su dešimtys kitų studentų. Visi mokymai vyksta vienas ant vieno studijoje, tik jūs ir jūsų mentoriumi. Nėra įvardinant dalykų jūs nesuprantate. Sužinokite savo tempu. Prašysite, ko tik klausimai jums patinka. Tai asmeninį dėmesys yra kas padeda žmonių kaip jūs tapo didieji gamintojai ir inžinieriai. Ir tai, ką mes po.

  1. pasaulinio lygio mentoriai su nekilnojamojo albumo kreditų

Be kitų mokyklų mokytojai dažnai jų laipsniai ir diplomai kabo ant sienos. Nekilnojamojo muzikos industrijos, sėkmė matuojama kitais būdais. Mes bendradarbiaujame su geriausiais gamintojais ir inžinierių visoje šalyje mentorių mūsų studentai-žmonių, kurie dirba su superžvaigždė talento, pavyzdžiui, Taylor Swift, Lady Gaga, "U2", "Aerosmith", Kendrick Lamar ir daugelis kitų. Jūs tikriausiai nerasite aukštąjį išsilavinimą kabinti ant jūsų Mentor studijoje sienų, bet jūs galite tiesiog pamatyti keletą aukso ir platinos Records, o gal net "Grammy" ar du.

Vietos

Los Andželas

Address
CORPORATE HEADQUARTERS

Recording Connection Audio Institute

1201 West 5th Street
Suite M130

90017 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Birmingamas

Address
Birmingamas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Braitonas

Address
Braitonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Bristolis

Address
Bristolis, Anglija, Jungtinė Karalystė

Kembridžas

Address
Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Cheltenham

Address
Cheltenham, Anglija, Jungtinė Karalystė

Exeter

Address
Exeter, Anglija, Jungtinė Karalystė

Ipswich

Address
Ipswich, Anglija, Jungtinė Karalystė

Lidsas

Address
Lidsas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Leicesteris

Address
Leicesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Liverpulis

Address
Liverpulis, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Mančesteris

Address
Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Niukaslas prie Taino

Address
Niukaslas prie Taino, Anglija, Jungtinė Karalystė

Nortamptonas

Address
Nortamptonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Norwich

Address
Norwich, Anglija, Jungtinė Karalystė

Notingemas

Address
Notingemas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Oksfordas

Address
Oksfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Plimutas

Address
Plimutas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Šefildas

Address
Šefildas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Stokas prie Trento

Address
Stokas prie Trento, Anglija, Jungtinė Karalystė

Aberdeen

Address
Aberdeen, Škotija, Jungtinė Karalystė

Dundee

Address
Dundee, Škotija, Jungtinė Karalystė

Edinburge

Address
Edinburge, Škotija, Jungtinė Karalystė

Glazgas

Address
Glazgas, Škotija, Jungtinė Karalystė

Belfastas

Address
Belfastas, Šiaurės Airija, Jungtinė Karalystė

Londonderry

Address
Londonderry, Šiaurės Airija, Jungtinė Karalystė

Kardifas

Address
Kardifas, Velse, Jungtinė Karalystė

Swansea

Address
Swansea, Velse, Jungtinė Karalystė

Kamštis

Address
Kamštis, Korko grafystė, Airijos sala

Bornmutas

Address
Bornmutas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Kreidonas

Address
Kreidonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Haringey Londono rajonas

Address
Haringey Londono rajonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Stenmoras

Address
Stenmoras, Anglija, Jungtinė Karalystė

Worcesteris

Address
Worcesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Jorkas

Address
Jorkas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Dublinas

Address
Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala

Kanbera

Address
Kanbera, Australijos sostinės teritorija, Australija

Albury

Address
Albury, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Armidale

Address
Armidale, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Coffs uostas

Address
Coffs uostas, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Dubbo

Address
Dubbo, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Goulburn

Address
Goulburn, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Lismore

Address
Lismore, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Los Andželas

Address
Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis