Pyramind

Įvadas

Oficialus aprašymas

Muzikos gamybos mokykla ir internetinis mokymosi tinklas

SF Campus

Sužinokite, kaip pagaminti jums patinkančius garsus ir muziką mūsų SF Campus, įsikūrusiame SOMA rajone San Franciske.

Įlipk į labiausiai išsamią muzikos ir garso gamybos mokymo programą planetoje, specialiai sukurtą muzikos kūrėjų, garso dizainerių, kompozitorių, garso inžinierių ir elektroninių muzikos atlikėjų karjerai pradėti.

San Francisko pagrindinė muzikos ir garso gamintojų mokykla laukia jūsų vietos.

Online

"Pyramind" internetinės muzikos kūrimo klasės ir programos yra skirtos išsamiai paaiškinti DAW, išbandyti garso dizaino meną ir išmokyti įrodytus dainų kūrimo bei metodų rengimo būdus.

Gaukite "vienas ant vieno" mokymą su savo instruktoriumi ir mentoriumi, įtrauktu į kiekvienos internetinės klasės kainą.

Pasirinkite iš visų programų, tokių kaip " Electronic Music Producer Online" , arba atskirus kursus "Ableton Live", "Logic Pro X", "Pro Tools" ir kt.

Sukurkite portfelį vadovaujant profesionalui ir sukurkite pakartotiną darbo eigą, kad galėtumėte su savimi visą savo karjerą.

Mentoriaus tinklas

Prisijunkite prie tobulo mentoriaus, kad gautumėte privilegijuotą "vieno ant kito" instrukciją ir instrukcijas per "Pyramid Mentorship Network".

Sužinokite daug dalykų, įskaitant DAW programinę įrangą ir gamybos įgūdžius, teoriją ir organizavimą, verslą ir dar daugiau.

Sukurkite savo įgūdžius kaip gamintoją ir peržengdami sėkmės kliūtis.

BENDRIJOS

Prisijunkite prie mūsų gyvos bendruomenės ir susipažinkite su pramonės santykiais, mentoriais, stažuotėmis ir įdarbinimo galimybėmis.

Įsitaisykite bendradarbiavimą su kolegomis studentais ir personalu mūsų daugiabučių komplekse.

Sukurkite visą gyvenimą trunkantį profesionalų tinklą per įvykius, kurie palaiko ryšį su vietine muzika, specialiais svečių paskaitais, turistiniais meno kūrėjais ir gamintojais.

Mūsų dienoraštis yra pilnas nemokamų patarimų ir gudrybių vaizdo įrašų, interviu su menininkais, įvykių recapiem ir dar daugiau.

Studijos paslaugos

Mūsų studijų paslaugų komanda teikia garso dizainą ir muziką daugeliui didžiausių interaktyvių pramogų, VR ir muzikos pavadinimų.

Mūsų klientai yra HTC Vive, Microsoft Studios, Ubisoft, Blizzard, Zynga, Double Fine, Insomniac, Nvidia, Samsung, HP ir daugelis kitų!

Vietos

San Franciskas

Address
880 & 832 Folsom Street, San Francisco, CA
94107 San Franciskas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

JAV internete

Address
JAV internete, Jungtinės Amerikos Valstijos