Oficialus aprašymas

Muzikos gamybos mokykla ir internetinis mokymosi tinklas

SF Campus

Sužinokite, kaip pagaminti jums patinkančius garsus ir muziką mūsų SF Campus, įsikūrusiame SOMA rajone San Franciske.

Įlipk į labiausiai išsamią muzikos ir garso gamybos mokymo programą planetoje, specialiai sukurtą muzikos kūrėjų, garso dizainerių, kompozitorių, garso inžinierių ir elektroninių muzikos atlikėjų karjerai pradėti.

San Francisko pagrindinė muzikos ir garso gamintojų mokykla laukia jūsų vietos.

Online

"Pyramind" internetinės muzikos kūrimo klasės ir programos yra skirtos išsamiai paaiškinti DAW, išbandyti garso dizaino meną ir išmokyti įrodytus dainų kūrimo bei metodų rengimo būdus.

Gaukite "vienas ant vieno" mokymą su savo instruktoriumi ir mentoriumi, įtrauktu į kiekvienos internetinės klasės kainą.

Pasirinkite iš visų programų, tokių kaip " Electronic Music Producer Online" , arba atskirus kursus "Ableton Live", "Logic Pro X", "Pro Tools" ir kt.

Sukurkite portfelį vadovaujant profesionalui ir sukurkite pakartotiną darbo eigą, kad galėtumėte su savimi visą savo karjerą.

Mentoriaus tinklas

Prisijunkite prie tobulo mentoriaus, kad gautumėte privilegijuotą "vieno ant kito" instrukciją ir instrukcijas per "Pyramid Mentorship Network".

Sužinokite daug dalykų, įskaitant DAW programinę įrangą ir gamybos įgūdžius, teoriją ir organizavimą, verslą ir dar daugiau.

Sukurkite savo įgūdžius kaip gamintoją ir peržengdami sėkmės kliūtis.

BENDRIJOS

Prisijunkite prie mūsų gyvos bendruomenės ir susipažinkite su pramonės santykiais, mentoriais, stažuotėmis ir įdarbinimo galimybėmis.

Įsitaisykite bendradarbiavimą su kolegomis studentais ir personalu mūsų daugiabučių komplekse.

Sukurkite visą gyvenimą trunkantį profesionalų tinklą per įvykius, kurie palaiko ryšį su vietine muzika, specialiais svečių paskaitais, turistiniais meno kūrėjais ir gamintojais.

Mūsų dienoraštis yra pilnas nemokamų patarimų ir gudrybių vaizdo įrašų, interviu su menininkais, įvykių recapiem ir dar daugiau.

Studijos paslaugos

Mūsų studijų paslaugų komanda teikia garso dizainą ir muziką daugeliui didžiausių interaktyvių pramogų, VR ir muzikos pavadinimų.

Mūsų klientai yra HTC Vive, Microsoft Studios, Ubisoft, Blizzard, Zynga, Double Fine, Insomniac, Nvidia, Samsung, HP ir daugelis kitų!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Pyramind

Ši programa susirenka du kartus per savaitę 16 savaičių, o studentai pradeda koncepcijas su "Ableton Live", kurdami, tvarkydami, sumaišydami ir įsisavindami. Klasės vykst ... [+]

Apžvalga

Ši programa susirenka du kartus per savaitę 16 savaičių, o studentai pradeda koncepcijas su "Ableton Live", kurdami, tvarkydami, sumaišydami ir įsisavindami. Klasės vyksta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienio vakarą "Pyramind" pilnai įrengtose laboratorijose. Programa suteikia įdomų ir įdomų atmosferą, puikiai tinka elektroninės muzikos entuziastams ir visiems, norintiems atrakinti "Ableton Live" galimybes. Sužinokite muzikos kūrimo blokus ir perkelkite savo takelius į kitą lygį.

Temos apima: "Live" galimybių, įskaitant gamybą, garso dizainą, "DJ" ir "live performance", apžvalga "Ableton" vartotojo sąsaja Darbas peržiūros seansą ir tvarkaraščio peržiūra "Live" įrankių ir prietaisų tyrimas Garso signalo srauto ir efektų apdorojimas Kompozicija "Live" Dainos "Gyvenimas" ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pyramind

"Electronic Music Producer" programa yra specialiai sukurta, kad pasirengtų dailininkės karjerai elektroninėje muzikoje ir DJing. Šis vienerių metų mokymo programa orient ... [+]

Paruošk savo karjerą kaip elektroninės muzikos prodiuserį

Apžvalga

"Electronic Music Producer" programa yra specialiai sukurta, kad pasirengtų dailininkės karjerai elektroninėje muzikoje ir DJing. Šis vienerių metų mokymo programa orientuota į gamybos įgūdžius, kūrybinį darbo srautą, sintezę ir muzikos verslą.

Paruoškite, sumaišykite ir susitvarkykite dainos, kurios sukuriamos jūsų garso tapatumo dėka mūsų patyrusių specialistų mokymo personalo.

Bendradarbiaukite su kitais moksleiviais ir darbuotojais bet kurioje iš mūsų žudikių studijų per jūsų savaitės studijų valandas.

Patikslinkite savo atlikėjo prekės ženklą, tinklą su pramone ir pasiruoškite sėkmei.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pyramind

"Picture & Games" programa "Sound" yra specialiai sukurta siekiant parengti žiniasklaidos postprodukcijos, garso dizaino ir kompozicijos karjerą. Šis vienerių metų mo ... [+]

Apžvalga

"Picture & Games" programa "Sound" yra specialiai sukurta siekiant parengti žiniasklaidos postprodukcijos, garso dizaino ir kompozicijos karjerą. Šis vienerių metų mokymo programa orientuota į techninius gamybos įgūdžius, kūrybinį darbo eigą, interaktyvų žaidimų garso įrašą, kino balą ir muzikos kompoziciją.

Ši programa remiasi "Pyramind Studios" gilia apdovanojimų pelniusių kūrinių istorija. Analizuokite ir atkurkite realias sesijas iš AAA ir mobiliųjų žaidimų pavadinimų, filmų ir komercinį darbą, kurį iš pradžių sukūrė mūsų namų komanda.

Sukurkite savo portfelį ir įvairius įgūdžius, užsakydami savaitines sesijas mūsų daugiabučių komplekse, kuriame yra mūsų "Meyer Cinema Surround Sound Mix" scenos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pyramind

"Core Producer" yra "Pyramind" pagreitinta programa, sukurta siekiant suteikti pagrindą karjerai muzikos ir garso pramonėje. Aštuonerius mėnesius pamirkuosite pamokoms pe ... [+]

Apžvalga

"Core Producer" yra "Pyramind" pagreitinta programa, sukurta siekiant suteikti pagrindą karjerai muzikos ir garso pramonėje. Aštuonerius mėnesius pamirkuosite pamokoms penkias dienas per savaitę, studijuosite tris sėkmingo muzikos kūrimo ir garso inžinerijos ramsčius: kūrybiškumą, technologijas ir verslą. Visi studentai moka daugybę DAW ir gamybos priemonių, vadovaujasi gamintojo sertifikatais ir geriausios pramonės praktikos pavyzdžiais.

Sužinokite iš ekspertų klasėje ir įrašų studijose, kurios aptarnauja didžiausius pramogų kompanijas pasaulyje.

Užsisakyk savaitės studijų laiką, kad sukurtumėte savo portfelį ir sukurtumėte savo garso identitetą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pyramind

"Complete Producer" programa yra mūsų 20 metų viršūnių profesionalios garso gamybos frontuose kulminacija. Ši programa skirta parengti absolventus kuo daugiau galimų muzi ... [+]

Dauguma Gylis vienerių metų mokymo programa tokio pobūdžio

Apžvalga

"Complete Producer" programa yra mūsų 20 metų viršūnių profesionalios garso gamybos frontuose kulminacija. Ši programa skirta parengti absolventus kuo daugiau galimų muzikos pramonės karjeros galimybių ir integruoti visas tris "Pyramind" programas: "Electronic Music Producer", "Core Producer" ir "Sound for Picture and Games".

Sužinokite iš ekspertų klasėje ir įrašų studijose, kurios aptarnauja didžiausius pramogų kompanijas pasaulyje.

Sukurkite savo profesionalios kokybės muzikos portfolio ir sukurkite savo garso identitetą.

Sukurkite savo asmeninį prekės ženklą, tinklą su pramone ir pasiruoškite sėkmei.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba