Oficialus aprašymas

Su tūkstančiais absolventų palei Wasatch Priekinis, Provo kolegija yra įsipareigojusi karjeros ugdymo Juta. Mūsų misija yra padėti atsidavę studentai pasiekti pasitenkinimą karjerą per studentą orientuoto mokymo ir švietimo aukščiausios kokybės. Mes įvykdyti šią misiją mokyti įgūdžių, kurie taikomi tiesiogiai į rinką ir kad darbdaviai nori samdyti. Šiandienos darbo rinkoje, kolegijų absolventų su karjeros specialių įgūdžių yra paklausa. Provo kolegija's programos rengiamos su pramonės specialistų, kurie padeda mums ugdymo plėtros ir įdarbinti mūsų absolventai. Gausite hands-on mokymo klasėje, kad įrodo savo gebėjimus ir mažina on-the-darbo mokymo poreikį.

Laipsniai ir diplomai, kad gauti pastebėjau. Lankstūs kursus, kurie dirba su savo tvarkaraštį. Pagreitinto programos, todėl jūs baigti greičiau. Tai yra dalykai, mūsų studentai patinka Provo kolegija. Gausite realaus pasaulio patirtį tiek klasėje ir per externships ne geriausios firmos, kurios gali virsti dieninio pozicijas. Sužinosite iš patyrusių fakultetas patekti į darbo rinką su pasitikėjimu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Provo College

Asmeninė Sporto mokymo bendradarbis Mokslo laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti studentams žinių, įgūdžių ir gebėjimų norint gauti pradinio lygio asmeninis treneris ar ... [+]

Asmeninė Sporto mokymo bendradarbis Mokslo laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti studentams žinių, įgūdžių ir gebėjimų norint gauti pradinio lygio asmeninis treneris arba vadovaujančias pareigas salėse, sveikatingumo centrų, privačių studijų, verslo sveikatingumo programas arba pradėti savo asmeninį tinkamumą verslas.

Programos apžvalga

Jutos Profesinės ilgalaikės projekcijos prognozuoja, kad fitneso instruktoriams bus tarp sparčiausiai augančių karjeros per 2020, su projektuojamo bendro užimtumo augimo 36% arba 3,110 darbo vietų (Juta departamento darbo jėgos Paslaugos užimtumo prognozėmis, 2012). Šiuo metu mes turime mokyklas su asmens fitneso mokymo programa Murray ir Layton. Paskambinkite mums šiandien ir sužinoti, kaip galite pradėti nuo asmeninio fitneso mokymo laipsnis šiandien.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Provo
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba