Polk State College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Polk State College

POLK valstybinė kolegija, Įsteigta 1964 metais, yra multi-kampusie institucija, teikianti paslaugas daugiau nei 20.000 studentų bakalauro Taikomųjų mokslų bakalauras mokslo bendradarbis meno ir bendradarbis mokslo laipsnių, taip pat platų sertifikatų ir darbo jėgos mokymo galimybes. Kolegija taip pat veikia trys Užsakomieji aukštąsias mokyklas.

POLK Narė privalumai mažos klasės dydžių; hands-on mokymo; Speciali fakultetas; dieną ir naktį klasių; Dabar galimybes; prieinamos mokslą; puikus finansinė parama; įvairi bendruomenė ir energingas studentas gyvenimas, įskaitant dailės galimybes, klubų ir Międzyuczelniany lengvosios atletikos.

Mes esame puiki vieta pakilti. Mes Polk.

POLK valstybinė kolegija misija POLK valstybinė kolegija, kokybės varoma institucija, paverčia gyvenimą per švietimo valdžią, suteikiant prieigą prie prieinamos asocijuotų ir bakalaureato laipsnių, karjeros sertifikatų ir darbo jėgos užimtumo programas, pateikti įvairių, kvalifikuota dėstytojų ir darbuotojų.

POLK valstybinė kolegija vizija Skatinti kompetencijos ir mokinių sėkmės per inovacijas, vertės ir įsipareigojimų.

POLK State College vertybės

Tarnyba Sąžiningumas Žinios Įvairovė vadovavimas

Priėmimo ir pagalba POLK valstybinė kolegija palaiko "atvirų durų" politiką ir gali priimti bet kokį Vidurinis su pripažįstamoms diplomą arba Ged sertifikato turėtojo. Studentai gali įvesti POLK Narės per bet kadencijai, o Kolegija taip pat siūlo novatoriškų, lanksčių alternatyvų tradiciniam tvarkaraščių, įskaitant interneto, savaitgalį, pagreitinto įvairovė, perkelti šeimai ir mini semestro galimybes. Mes siūlome studentams galimybių gauti finansavimą įvairovę ir mokėti už kolegijoje įskaitant dotacijas, paskolas ir stipendijas.

Vietos

Lakeland

Polk State College - Lakeland Campus

Address
3425 Winter Lake Rd, Lakeland, FL 33803
33803 Lakeland, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 863-297-1000

Programos

Associate of Arts
Associate of Science
Sertifikatas