Oficialus aprašymas

Pima bendruomenės kolegija yra dvejų metų koledžo Aptarnavimas didesnis Tuksonas metropolinės zonos šešių vietų visoje Pima County. Įkurta 1966 metais, Pima anketa kredito kursai sudaryti sertifikatus ir susieti laipsnius į įvairiose srityse. NKK taip pat suteikia jėgos vystymąsi, karjeros mokymo programas, tęstinio mokymo ir suaugusiųjų švietimą.

Pima yra įsipareigojusi teikti patogi, prieinamą ir prieinamą aukštos kokybės išsilavinimą su galia transformuoti mūsų studentų gyvenimą, bei pagerinti mūsų bendruomenės. Istorija ir misija Iš Pima Community College misija yra būti atviru priėmimo institucija, teikianti prieinamą, visapusiškas mokymosi galimybes, kad paremtų mokinių sėkmę ir patenkinti įvairius poreikius savo studentų ir bendruomenės. Ši misija, kartu su mūsų viziją ir vertybes, teikia kolegijos veiklą.

Pima istorija rodo tvirtą įsipareigojimą padaryti skirtumą mūsų bendruomenėje.

Akreditavimas Pima yra visiškai akredituota aukštojo mokslo Komisija (HLC). Keli specializuotos programos, taip pat buvo akredituotas ar sertifikuota agentūrų institucijai.

Tarptautiniai studentai - Sėkmingi kelionės prasideda čia Sveiki atvykę užsienio studentams! Atraskite daug naudos pradedant savo švietimo karjerą Pima Community College.

Galite išsaugoti už mokslą išlaidas, pradedant savo aukštąjį išsilavinimą Pima Community College. Keturių metų universitetai yra brangesnis nei bendruomenės koledžuose. 2 + 2 galimybės. Gauk vietoj vieno du laipsnius!

Užpildykite savo pirmuosius du metų aukštojo mokslo ne Pima bendruomenės koledžas ir gauti asocijuota laipsnis. Tada užbaigti savo bakalaureato laipsnį universitete. Pima anketa perdavimo susitarimai, kad būtų lengva perkelti į mūsų partnerių institucijų, įskaitant Arizonos universiteto, baigti savo laipsnį.

Gauk kokybišką išsilavinimą su aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir mėgautis asmeninį nurodymą mažame klasėse. Patirkite skirtingas švietimo sistemas į Jungtines Amerikos Valstijas. Pradėkite savo išsilavinimą Pima bendruomenės koledžas ir perkelti į mūsų vietos universitete ar kitoje JAV universitete. Įgyti konkurencinį pranašumą. Stoti į mūsų Garbės programa.

Mes čia jums padėti! Gyvenimo ir mokymosi kitoje šalyje yra įdomi, bet gali padaryti jums jaustis neaiški. Mes esame pasiryžę padaryti Jūsų viešnagė šiltas ir sveikintinas. Štai kodėl Pima bendruomenės koledžas yra Tarptautinė Studentų Paslaugos Biuro padeda jums per studentų vizų išdavimo reikalavimus ir padės jums per sėkmingą akademinę patirtį. Tai dalis mūsų įkeitimo padėti kiekvienas studentas pavyks.

Imigracijos patarti: suprasti teises ir pareigas, taikant neprivalomo praktinį mokymą. Akademinė patarti: pasirinkdami programos kursus, peržiūrėti progresą universiteto pavedimu, pasirenkant anglų-as-a-Antrąjį kalbos kursus. Kultūros reguliavimas: leisti laiką su kitais užsienio studentais, suprasti Amerikos papročius, išmokti gyventi Tucson.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Pima Community College

Peršokti pradėti savo verslo karjerą užpildant šį laipsnį ir tada perkelti į universiteto verslo administravimo laipsnį arba susijusios programos. ... [+]

Peršokti pradėti savo verslo karjerą užpildant šį laipsnį ir tada perkelti į universiteto verslo administravimo laipsnį arba susijusios programos.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Karjeros galimybes: Šis laipsnis yra skirta pavedimu, o ne tiesioginių darbo vietų. Baigęs ketverių metų laipsnį, studentai yra kvalifikuoti už verslo karjeros įvairovė, įskaitant apskaitos, finansų, vadybos ir rinkodaros.

Akademiniai pasirinkimai: Perkėlimas į ketverių metų universitete baigti savo bakalauro laipsnį.

Programos Reikalavimai

Visi kursai turi būti baigti su C arba geriau laipsnio.

Anglų sudėtis Humanitarinių ir menų Biologiniai ir fiziniai mokslai Socialiniai ir elgsenos mokslai Privalomi Pagrindiniai kursai Finansinė apskaita Valdymo apskaita Statistiniai metodai Ekonomikos ir verslo Teisinė aplinka verslui Kompiuterių Paraiškos Verslas mikroekonominės principai makroekonominės principai Kolegijos Algebra Verslo matematikos reikalavimas baigtinių Matematika Temos skaičiavimas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pima Community College

Šis laipsnis leidžia studentams unikaliai suprojektuoti universitetinio diplomo, bendradarbiaudama su fakulteto narys, patarėjas ar konsultantas. Kursai gali būti pasiri ... [+]

Šis laipsnis leidžia studentams unikaliai suprojektuoti universitetinio diplomo, bendradarbiaudama su fakulteto narys, patarėjas ar konsultantas. Kursai gali būti pasirinktas iš dalykinių sričių. Studentai turėtų susitikti su konsultantu ar konsultanto prieš pradedant šį laipsnį.

Prisijungę variantas: Ši programa gali būti baigtas tik internete.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio? Karjeros galimybes: Dizaino kursai, kad tilptų karjerą savo pasirinkimą. Akademiniai pasirinkimai: Toliau atsižvelgiant klases link perdavimo laipsniu.

Programos Reikalavimai

60 kreditai yra reikalingi šio laipsnio.

Bendrojo išsilavinimo reikalavimai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pima Community College

Paruoškite perkelti į universitetą baigti bakalauro laipsnį inžinerijos srityje. ... [+]

Paruoškite perkelti į universitetą baigti bakalauro laipsnį inžinerijos srityje.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Karjeros galimybes: ieškoti darbo, kai pradinio lygio techninių pozicijų arba iš anksto savo dabartinę padėtį Akademiniai Options: Persikėlimas į kolegiją arba universitetą baigti bakalauro laipsnį inžinerijos srityje. Išvardyti koncentraciją kursai atspindi reikalavimus iš UA 2010-2011 kataloge.

Programos Reikalavimai Inžinerija Pagrindiniai kursai Bendroji chemija Aš Bendroji chemija Aš Problemų sprendimo ir inžinerinio projektavimo Skaičiavimas aš Skaiči... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Applied Science

Pima Community College

Pasirengti televizijoje, kino, vaizdo ar kitų žiniasklaidos karjerą. Kursai apima filmavimo, redagavimo, gamyba, dizainas, apšvietimas, scenarijų rašymo ir fotografija. S ... [+]

Pasirengti televizijoje, kino, vaizdo ar kitų žiniasklaidos karjerą. Kursai apima filmavimo, redagavimo, gamyba, dizainas, apšvietimas, scenarijų rašymo ir fotografija. Studentai taip pat turi stažuočių galimybes. Studentai, norintys perkelti į skaitmeninį / kino menų programą universitete turėtų siekti menų laipsnis bendradarbis.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Karjeros galimybės: Veda karjeros televizijoje, kino ir garso gamybos, įskaitant gamintojo, redaktorius, direktorius, rašytojas, kameros operatorius, garso dizaineris, web dizaineris ir dizaineriu.

Akademiniai variantai: Perkėlimas į bakalauro Taikomųjų mokslų studijų programą Arizonos universitete.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Arts

Pima Community College

Pereiti pradėti savo mažmeninės prekybos valdymo ar mados prekinės karjerą baigti šį laipsnį ir tada perkelti į universiteto mažmeninės prekybos / prekiavimo laipsnį ar s ... [+]

Pereiti pradėti savo mažmeninės prekybos valdymo ar mados prekinės karjerą baigti šį laipsnį ir tada perkelti į universiteto mažmeninės prekybos / prekiavimo laipsnį ar susijusios programa pabrėžiant įvairių dirba valdyti mažmeninės prekybos tiekimo grandinę, siekiant patenkinti vartotojų poreikius principus. Užpildykite šią programą atsižvelgiant klases iš darbo dienomis ir vakarais kartu.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Karjeros galimybes: Mažmeninė valdymo personalas nagrinėja mažmeninė prekyba, rinkodara, mada ir valdymo principus, kurie taikomi plataus spektro JAV ir pasaulio mažmeninės prekybos įmonėms, įskaitant parduotuvė, katalogas, internetas ir paslaugų įmonių ir kitų įmonių, kurios palaiko šias skirtingas mažmenininkams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pima Community College

Užpildykite pirmuosius dvejus metus pradinėje išsilavinimą ir pasirinkti koncentracija ankstyvoje vaikystėje ar pagrindinio ugdymo ir perdavimo į ketverių metų studijų pr ... [+]

Užpildykite pirmuosius dvejus metus pradinėje išsilavinimą ir pasirinkti koncentracija ankstyvoje vaikystėje ar pagrindinio ugdymo ir perdavimo į ketverių metų studijų programą.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Karjeros galimybės: ELEMENTARY SCHOOL mokomoji aide.

Akademiniai variantai: Perkėlimas į ketverių metų pagrindinio ugdymo studijų programą. Studentai domisi vidurinio ugdymo, reabilitacijos, ar specialiojo ugdymo turėtų siekti bendro bendradarbis menų laipsnį.

Bendrojo išsilavinimo reikalavimai

Šiame skyriuje išvardyti bendrojo lavinimo reikalavimus, kurie nėra įvykdyti pagrindinius arba pagalbos kursus. A C arba geriau laipsnio reikia baigimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pima Community College

Sužinokite pagrindinius principus viešbučių ir restoranų valdymo, o baigia reikalingus žemesnio padalinys kursus bakalauro laipsnį Hotel and Restaurant Management ... ... [+]

Sužinokite pagrindinius principus viešbučių ir restoranų valdymo, o baigia reikalingus žemesnio padalinys kursus bakalauro laipsnį Hotel and Restaurant Management.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio? Karjeros galimybes: kreiptis į pradinio lygio užimtumą viešbučio ar restorano valdymo Akademiniai pasirinkimai: baigti bakalauro laipsnį Hotel and Restaurant Management Tucson per partnerystę su NAU. Užbaigimas, reikalingų programos kursai, įskaitant AGEC-A reikalavimus, leidžia studentams atsisakyti 12 viršutinių padalijimo liberalias studijų kursus nuo perkėlimo į NAU.

Programos Reikalavimai Anglų sudėtis Humanitarinių ir menų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Pima Community College

Užbaigti žemesnio diviziono bendrojo lavinimo reikalavimai perkelti į universitetą tęsti gyvosios gamtos mokslų, fizinių mokslų, arba kompiuterių mokslas pagrindinis. St ... [+]

Užbaigti žemesnio diviziono bendrojo lavinimo reikalavimai perkelti į universitetą tęsti gyvosios gamtos mokslų, fizinių mokslų, arba kompiuterių mokslas pagrindinis. Studentai domisi rengia profesionaliems laipsnių stomatologijoje, medicinoje ar veterinarijoje turėtų užbaigti šį laipsnį.

Specializuotas laipsnis yra prieinama inžinerija (AGS). Pasirengimo Farmacijos studentai turėtų užbaigti menų laipsnis bendradarbis.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Akademiniai pasirinkimai: Pervežimas į A gyvybei ar fizinių mokslų programos, ar kompiuteris mokslo programą universitete.

Programos Reikalavimai Anglų sudėtis Humanitarinių ir menų Socialiniai ir elgsenos mokslai Kitos reikalavimas pasirinkimai: pilnas MAT kursai aukščiau MAT 220 ir / ar papildomų mokslo kursus nuo bakteriologinių ir fizinių mokslų sąrašas Privalomi Pagrindiniai kursai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Pima Community College

Ar domitės gauti laipsnį arba pažymą iš Pima bendruomenės koledžas? Tarptautiniai studentai nereikia TOEFL rezultatas ar pažengęs anglų kalbos pradėti savo studijas! Mes ... [+]

Ar domitės gauti laipsnį arba pažymą iš Pima bendruomenės koledžas? Tarptautiniai studentai nereikia TOEFL rezultatas ar pažengęs anglų kalbos pradėti savo studijas!

Mes siūlome kreditų ESL kursus skaitymo, rašymo, Žodinė komunikacija, Tarimas, ir Amerikos kultūrą. Pradžia jūsų lygio, nuo aukštųjų pradžios iki pažengęs, ir sukurti tvirtą pagrindą sėkmei ne Pima ir universitetų pervedimas.

Kas yra taikymas terminas?

Rudens semestras

Birželio 1 Pavasario semestras - 1, spalio Vasaros semestras - balandis 1 per visą reikalingą dokumentaciją ir mokesčiai dėl pagal pirmiau nurodytus galutinius terminus. Studentams, kurie yra užsienyje, prašome kreiptis vienu mėnesiu anksčiau nei nurodyta, kad laiko vizų paskyrimų JAV ambasados ​​ar JAV konsulatas datų. Pima negarantuoja gautų po šių terminų prašymų tvarkymą. Kaip aš galiu mokėti $ 65 tarptautinės paraiškos mokestį? ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba