Olympic College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prašome patikrinti mūsų e-brošiūrą!

Sveiki atvykę užsienio studentams!

Olimpinis College yra dvejų metų viešosios kolegija Vašingtono valstijoje, kuri siūlo daugiau nei 70 skirtingų laipsnių ir sertifikatų akademinės perdavimo ir profesionalios technikos programas. Į Bremerton miesteliu yra įsikūręs ant 33 akrų svetainėje įrėmintas vaizdu olimpinių kalnai, Mt. Rainier, sūraus vandens įvadai ir Cascade Mountains. Iš Bremerton miestas yra saugus bendruomenė ir idealus namų vieta vykti ištirti ir patirti West Coast Reguliariai keltų Sietlas, kuris yra mažiau nei valanda kelio, Bremerton siūlo puikią galimybę pasimėgauti mažo miestelio atmosferą su visais įspūdžių ir privilegijos iš kultūriškai įvairiu mieste Sietle.

Kodėl verta rinktis olimpinį kolegiją?

  1. Asmeniniai dėmesį ir 2 maži klases. Įperkamos mokslą ir Homestay 3. Gyvenamasis salė prieinama su miesteliu 4 d. Patogiai įsikūręs netoli Sietlo 5 d. TOEFL nereikia 6 d. Intensyvus anglų kalbos programa 7. Nemokami pokalbiai partneriai 8. Tarptautinė Studentų Klubas 9. On-campus užimtumo 10. 4-6 savaičių vasaros sesijų Intensyvus anglų 11. Garantuotas universitetas perdavimo priėmimo į paskirtos 4 metų universitetų 12. Mažas tarptautinis studentas gyventojų suteikia galimybę kalbėti angliškai 13. Galimybės įsitraukti į universiteto gyvenimą ir padaryti visą draugams Prašome patikrinti mūsų E-brošiūra!

Olimpinis kolegija ugdo daugiau nei 13.000 studentų per metus. Įkurta 1946 metais, kolegija turi tris miesteliai Bremerton, Poulsbo ir Shelton ir aptarnauja gyvenančių KITSAP ir Mason apskritys 280,000 gyventojų populiaciją.

Laipsniai ir sertifikatai

Olimpinis kolegija padeda studentams sukurti įgūdžių kitą etapą savo gyvenime ar karjeroje per savo daugelio švietimo galimybes. Studentai gali uždirbti sertifikatą arba universitetinio diplomo, arba baigti pirmuosius du metų bakalauro laipsnį. Studentai, kurie nori baigti bakalauro laipsnį vietoje gali pasirinkti mokslo bakalauras Slaugos bakalauras Taikomosios mokslo informacinių sistemų, ar bakalauras mokslo mechanikos inžinerijos laipsnių dabar galima rasti Bremerton miesteliu arba pasirinkti perkelti į vieną iš universitetų kurie yra bendrai įsikūręs Bremerton arba Poulsbo miesteliai. Be to, OC siūlo kursus atnaujinti darbinius įgūdžius, gauti profesinį mokymą, arba tiesiog kaip asmeninio praturtėjimo. Studentai pasiekti daugelis jų asmeninių ir profesinių tikslų lankant olimpinį kolegiją. Pastaraisiais metais aukštasis įvyko daug pokyčių, įskaitant naują humanitarinių ir paslaugų studentams pastato statybai prie Bremerton miesteliu ir paslaugų plėtra jos Poulsbo ir Shelton miesteliai.

Studijų ir Tipinės Išlaidos: Nerezidentų

Mokslą / Mokesčiai $ 4053

Knygos / Prekės $ 1095

Kita $ 3355

Kambarių / lenta $ 9828

IŠ VISO 18.231 $

Olimpinis Kolegija turi perdavimas Priėmimo garantijos (TAG) su keliais partnerių institucijų. Tarptautinė studentų pareiškėjai, kurie kreipiasi dėl kolegijos perdavimo programą galite pasirinkti vieną iš mūsų partnerių institucijų apsvarstyti juos už priėmimo garantija. Pareiškėjai, kurie yra priimami Olympic kolegijos gaus tiek žinutę priėmimo laišką mums ir Transfer Priėmimo garantija iš universiteto jie pasirinktą. Studentas turi užpildyti asocijuota laipsnis Olympic College reikiamą VPS siekiant įgyvendinti sąlyginį pasiūlymą. SVP reikalavimai yra gaunamos daugelio tarptautinių studentų. Iš tiesų, didžiausias reikalavimas yra 3,25 (B) Vidutinis

Vietos

Bremertonas

Olympic College

Address
Olympic College
1600 Chester Avenue

98337-1669 Bremertonas, Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 360-792-6050