OPMI Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

OPMI Business School, Inc., kaip antrosios pakopos vidurinio ugdymo įstaiga, yra Niujorko valstijos švietimo departamento licencijuota privačios karjeros mokykla, kurią šiuo metu akredituoja Taryba dėl profesinio mokymo. OPMI atsirado nuo neeilinio ESL programos nuo 1996 m. Mūsų įvairūs, lankstūs ir akademiniai anglų kalbos kursai skirti mokymui įvairiems žmonėms, pritaikantiems JAV kultūrinį impulsą ir mokyklinį gyvenimą.

Kadangi OPMI verslo mokyklos ESL programa buvo sėkminga, mūsų mokykla išplečia mokymo programas, skirtas padengti darbo rinkoje reikalaujančias sritis. Šiuo metu OPMI verslo mokykla taip pat siūlo šias profesines programas: būtent: apskaitos, grafinio dizaino, biuro technologijos, medicinos biuro valdymo, SAS programavimo, profesionalios C # programavimo ir Enterprise.NET, SQL Server plėtros, administravimo ir dizaino bei išsamios Intro Corp Finansai ir investicijos.

OPMI studentų bendruomenė organizuoja reguliarius specialius renginius ir veiklą, orientuotą į studentų orientavimą į neimigrantų vizų įsigijimą ir išlaikymą. Mes siūlome nemokamas ir profesionalias konsultacijas dėl tarptautinių studentų rūpesčių ir švietimo NYC. Mes siūlome ne tik kursus, kaip pagerinti savo anglų kalbos ir įgūdžių rinkinius, bet ir išplėsti savo akiratį, kad būtų sukurti socialiniai santykiai ir susirasti draugų iš viso pasaulio.

Mūsų akreditacija

OPMI Business School Inc. yra Niujorko valstijos švietimo departamento licencijuota privati ​​karjera.

2014 m. Vasario 17 d. Po ETT Žiemos Žmogaus teisių tarybos susitikimo dėl OPMI verslo mokyklos nacionalinė akreditacija suteikiama profesinio mokymo komisijai (angl. COE).

Kodėl mes esame skirtingi

Mūsų geriausia vieta Manheteno, Niujorko širdyje, mokantis OPMI, yra geriausias pasirinkimas ir mažiau pinigų, kad galėtų efektyviai pasiekti savo akademinius ir karjeros tikslus.

 • Licencijuota NYSED / BPSS; akredituota Tarybos dėl profesinio mokymo
 • OPMI verslo mokykla (anksčiau mūsų planetų valdymo institutas) yra SEVP sertifikuota mokykla
 • Įsikūręs Manheteno apatiniame širdyje
 • Puikus pasiekiamumas iš bet kurios vietos NY ir NJ
 • Anglų (ESL) ir profesinių programų
 • Patyrę ir licencijuoti instruktoriai ir konsultantai
 • Lankstūs grafikai ir konkurencingos kainos
 • Nemokama konsultacija neimigrantų studentams, I-20 forma (tinkamumo pažymėjimas) ir švietimas NYC
 • Pagalba darbo praktikai
 • Specialūs renginiai ir įvairios veiklos
 • NEMOKAMA WI-FI
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti Kursai - HealthcareStudies »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Intensyvus Anglų Kalbos Programa

Su bendrabučiu Dieninės 200 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Lower East Side

Studentai, besimokantys OPMI intensyviomis anglų kalbos programomis, gali užimti 8 kursus iš eilės. [+]

Programos apžvalga

Studentai, besimokantys OPMI intensyviomis anglų kalbos programomis, gali užimti 8 kursus iš eilės. Pirmieji šeši lygiai grindžiami "Pearson-Longman" (EFR-pradedantiesiems, 1,2,3,4,5) knyga "Ateitis - anglų kalba rezultatams". Žemesnio lygio aukštoji ir aukštesnė kvalifikacija yra pagrįsta "Pearson Education" "Focus on Grammar 5".

Pradedančiųjų lygis (200 valandų)

Studentai praktikuoja dabartinį verbų vartojimą, yra, gali ir gali, yra išraiškos, yra labai paprastas žodynai ir dialogai apie bendrą gyvenimo situaciją.

1 lygis (200 valandų)

1 lygis toliau vykdo labai paprastą gramatiką, įskaitant imperatyvus, objekto vietoves, paprastą dabarties trukmę, dabartinę nepertraukiamą ir kaltinimus bei paprastus gyvenimo įgūdžius.... [-]


Kompiuterizuota Smulkiojo Verslo Apskaita

Su bendrabučiu Dieninės 500 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Lower East Side

Ši programa suteikia reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų konkuruoti šiandienos apskaitos srityje. Programa skirta suteikti studentams "praktinius" mokymus, kad susipažintų su skaičiuoklės programa ir apskaitos programine įranga, "Quickbooks", dažnai naudojama biuruose ar kompanijose, siūlančiose kompiuterizuotas apskaitos paslaugas. Be to, valdymo įgūdžių kursai suteikia studentams įgūdžius, reikalingus bendrauti su kitais darbuotojais, esant biure. [+]

Programos apžvalga

Ši programa suteikia reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų konkuruoti šiandienos apskaitos srityje. Programa skirta suteikti studentams "praktinius" mokymus, kad susipažintų su skaičiuoklės programa ir apskaitos programine įranga, "Quickbooks", dažnai naudojama biuruose ar kompanijose, siūlančiose kompiuterizuotas apskaitos paslaugas. Be to, valdymo įgūdžių kursai suteikia studentams įgūdžius, reikalingus bendrauti su kitais darbuotojais, esant biure.

Studentai galės ieškoti pradinėse pozicijose, būtent: apskaitos sekretoriaus, buhalterio, užmokesčio pareigūno ir mokėtinos ar gautinos sąskaitos.

Baigę kompiuterizuotą smulkiojo verslo apskaitos programą, studentai galės:... [-]


TOEFL IBT Paruošimas Kursai

Su bendrabučiu Dieninės 200 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Lower East Side

Šis kursas skirtas padėti aukšto lygio studentams kurti įgūdžius ir strategijas, reikalingus sėkmingam TOEFL egzaminui. [+]

Programos pervertinimas

Šis kursas skirtas padėti aukšto lygio studentams kurti įgūdžius ir strategijas, reikalingus sėkmingam TOEFL egzaminui.

Kursai

Žemiau išvardyti kursai pagal šią programą. Kursai siūlomi ne rečiau kaip kartą per metus.

Kursai / vienetų pavadinimai (valandos)

1. TOEFL įvadas (2 val.)

2. Pagrindinio kompiuterių naudojimo apžvalga (2 val.)

3. Susipažinimas su testais internetu / praktikos, internetiniai testai * (10 val.)

4. Kalbos daiktavardžiai: apibrėžimas, panaudojimas, rūšys (20 val.)

5. Žodžiai: apibrėžimas, naudojimas, rūšys, deklinavimas (15 val.)

6. Veiksmai: apibrėžimas, naudojimas, rūšys, laikai, verbų frazės (20 val.)... [-]


Verslo Biuro Praktika Ir Technologija

Su bendrabučiu Dieninės 600 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Lower East Side

Ši programa skirta mokyti studentus įgūdžių, reikalingų "Microsoft Office" programoms, tokioms kaip "Word", "Excel", "Access", "PowerPoint" ir "Outlook", įgijimui, verslo specialybės įgūdžiams, tokiems kaip rašymas, verslo anglų kalba ir ryšiai, bendrosios biuro procedūros ir su darbu susiję socialiniai įgūdžiai Ir įpročiai. [+]

Programos apžvalga

Ši programa skirta mokyti studentus įgūdžių, reikalingų "Microsoft Office" programoms, tokioms kaip "Word", "Excel", "Access", "PowerPoint" ir "Outlook", įgijimui, verslo specialybės įgūdžiams, tokiems kaip rašymas, verslo anglų kalba ir ryšiai, bendrosios biuro procedūros ir su darbu susiję socialiniai įgūdžiai Ir įpročiai.

Ši programa rengia studentus plėtoti administracinius, tarpasmeninius ir techninius įgūdžius sėkmei šiandienos verslo pasaulyje. Mokymo programa suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų įvairiausioms karjeros sritims, kuriose darbuotojai bendrauja, tvarko informaciją, naudoja technologijas, tvarko įrašus, dirba su kitais ir sprendžia problemas, susijusias su biuro nustatymu.... [-]


žiniatinklio Ir Mobiliųjų Programų Kūrimas

Su bendrabučiu Dieninės 500 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Lower East Side

Šiuolaikiško interneto kūrimo metu vis daugiau ir daugiau interneto kūrėjų bando tradiciškai įdiegti "front-end" technologijas "back-end" ir naudoti "JavaScript" kaip pagrindinę kalbą kurti sudėtingas žiniatinklio programas. [+]

Programos apžvalga

Šiuolaikiško interneto kūrimo metu vis daugiau interneto kūrėjų bando tradiciškai naudoti front-end technologijas "back-end" ir naudoti "JavaScript" kaip pagrindinę kalbą kurti sudėtingas žiniatinklio programas.

Šis kursas nereikalauja ankstesnės patirties kompiuterių programavimo srityje. Davidas pradės daryti pradinius dalykus, tokius kaip HTML (5) ir CSS iš pradžių, o po to padengti JavaScript giliai ir palaipsniui įdiegti back-end technologijas, pavyzdžiui, kaip naudoti NodeJS serverių nustatymui. Davidas taip pat pristatys, kaip panaudoti žiniatinklio technologijas mobiliesiems programoms kurti. Galutinis šio kurso tikslas yra: po klasės, pradėti karjerą.... [-]