Oficialus aprašymas

Mūsų misija - šviesti naujos kartos sintetinius mąstytojus ir lyderius - žmones, kurie gali pereiti per domenus ir pramonės šaką, identifikuoti konvergencijas ir sukurti poveikį per objektyvą, orientuotą į žmogišką dėmesį. Šie mąstytojai nėra bendri, bet skirtingo pobūdžio specialistai. Jie imasi vieningo požiūrio sprendžiant problemas, remdamiesi inžinerijos, socialinių mokslų, dizaino ir valdymo teorijos įgūdžiais.

Dizaino mąstymas

Mes naudojamės problemos formavimo ir galimybių paieškos metodika, siekdami sukurti kūrybingų ir veiksmingų rezultatų. Mes visada stengiamės tobulinti gero dizaino procesą, siekiame integruoti dizaino mąstymą į mokymo programą ir kiekvienos iš mūsų akademinių programų įgyvendinamus projektus.

Tarpdisciplininės programos

Mes teikiame įvairias imerines, tarpdisciplinines programas magistrantams, magistrantams ir darbo specialistams, kurie moko bendradarbiavimą ir lyderystę projektuojant mąstymą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Northwestern University Master of Product Design and Development Management

Gaukite įgūdžių, reikalingų strateginiam konkurenciniam pranašumui valdyti produktų kūrimą ir kūrimą. Ši intensyvi trijų dienų sertifikatų programa suteikia įgūdžių, susi ... [+]

Gaukite įgūdžių, reikalingų strateginiam konkurenciniam pranašumui valdyti produktų kūrimą ir kūrimą. Ši intensyvi trijų dienų sertifikatų programa suteikia įgūdžių, susijusių su kūrybiškumo ir dizaino valdymu, į klientus orientuotomis inovacijomis, atotrūkio analizės projektavimo procese, dizaino strategijos, pramoninio dizaino pagrindų, žmogiškųjų veiksnių, mokslinių tyrimų, rinkodaros ir intelektinės nuosavybės srityse. Dalyviai taip pat įgis įgūdžių valdydami produkto kūrimo etapo vartų procesą, komandas ir produkto našumo metriką.

Pagrindiniai privalumai

Jūs išmoksite:

Nustatyti produktų kūrimo proceso galimybes Struktūrinis produktų kūrimo procesas, įskaitant etapus ir sėkmingo produkto pristatymo kriterijus Žmogiškieji veiksniai ir naudojamumas projektavimo procese Valdymo strategijos ir palaikymo metrika, siekiant užtikrinti optimalią komandos veiklą Didinti kūrybiškumą ir valdyti intelektinį kapitalą Pagrindiniai sėkmingo projekto valdymo principai Kaip atlikti galutiniams vartotojams skirtus naujovių tyrimus ir dizainerio vaidmenį siekiant produkto sėkmės Į klientą orientuota naujovė ir įžvalgus rinkos tyrimas Nekilnojamojo atvejo studijos, kurias mokė pramonės ekspertai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Evanston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Design Innovation

Master of Product Design and Development Management (mpd²) at the Segal Design Institute
Address
Segal Design Institute 2133 Sheridan Rd
IL 60208 Evanston, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė