Northeast Wisconsin Technical College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1912 m., NWTC yra nacionalinė dviejų metų viešoji kolegija, kurioje studentai rengiasi aukštųjų technologijų karjeros ir pradeda savo bakalauro laipsnį. Praėjusiais metais NWTC dirbo daugiau nei 32 000 studentų; 7 800 studentų baigė laipsnius ir diplomus ir dirbo su daugiau kaip 1100 įmonių sutarčių mokymusi. Kolegija pasveikino studentus iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, įskaitant Malaiziją , Pakistaną , Pietų Afriką , Braziliją , Ganą , Ispaniją , Lenkiją ir Kiniją .

Visi NWTC studentai turi sėkmingai reikalingus išteklius. Todėl per šešis mėnesius baigus studijas 93 proc. Absolventų turi karjeros galimybes; 80 procentų šių absolventų dirba savo karjeros srityse. Šimtai daugiau aukštųjų mokyklų toliau mokosi per NWTC perdavimo susitarimus su beveik 40 kitų kolegijų / universitetų .

Pradėti čia. Eiti bet kur!

Mūsų misija

Mes esame dvejų metų technikos kolegija, aptarnaujanti Šiaurės Vakarų Viskonsiną, teikdama žmonėms ir įmonėms švietimo, mokymo ir mokymosi visą gyvenimą galimybes, leidžiančias plėtoti kvalifikuotą darbo jėgą. Mūsų klientai skatina mūsų rajono ekonominį gyvybingumą dėl įgūdžių ir žinių, įgytų baigus pažymėjimus, laipsnius, diplomus ir kursus, taikymo.

Mūsų vizija

NWTC yra pažangiausias visą gyvenimą trunkančio mokymosi koledžas, kuris transformuojasi, stiprina ir įkvepia.

Vietos

Žalioji įlanka

Address
2740 West Mason St.
WI 54303 Žalioji įlanka, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Marinetas

Address
1601 University Drive
WI 54143 Marinetas, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Sturgeono įlanka

Address
229 N. 14th Avenue
WI 54235 Sturgeono įlanka, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos