North Central Missouri College

Įvadas

Oficialus aprašymas

North Central Missouri kolegija yra tikrai puikus kolegijoje žinomas dėl savo akademinės kompetencijos ir stiprus bendruomenės jausmas. Mes manome, kad mūsų švietimo įstaiga reiškia pasirinkimą ir vertę. Tai žmonės, renkantys ištirti, atrasti, ieškoti galimybių, ir pradėti nuo daugybės iššūkių gerinimo.

Mūsų investicijos į mokymo sukuria mokymosi patirtį, kuri yra intelektualiai sudėtingas ir turi praktinę vertę, kiek už klasės ribų. Mūsų studentai nurodė talentingų dėstytojų, kurie investuoja savo laiką ir energiją, siekiant užtikrinti individualų sėkmės. Mažos klasės dydžių ir iš klasės grafikų įvairovė suteikia privalumus, kurie suteikia studentams galimybę kurti savo mokymosi patirtį.

North Central Missouri kolegija, partnerystės programos su verslo ir pramonės teikti išplėtė mokymosi galimybes, kurios veda į karjeros atvykimo ir pažangai. Keli informavimo programas priartinti mokymosi laboratorija su jumis, studentui. Mokymo programos, kurios pasiekia į darbo padėti studentams pereinant iš klasės į karjerą. Su siūlomų Maryville, Chillicothe, Betanijos ir Trenton klases, mes pradėjome regionus paskirstyti savo pastangas, siekdama padėti įvairių gyventojų rastų Didysis Northwest Missouri besimokantiesiems. Mes didžiuojamės įnašus į mūsų paveldą, kurie apima studentus iš aplinkinių keturių valstybės regione ir tarptautiniu mastu, taip pat.

Nesvarbu, ar esate aukštosios mokyklos absolventas ieško dvigubą kredito, neseniai abiturientas, arba grįžta Aukštesnysis Ieškomo žmogaus pažangos, pamatysite, kad North Central Missouri College siūlo didžiulį potencialą pasaulį! Prašome naudoti mūsų kataloge kaip vadovas paslaugų, akademinių programų, kursų, veiklos ir išteklių, jums North Central Missouri koledže.

NCMC misija

Šiaurės Vidurio Misūris Kolegijos misija yra padėti asmenims mūsų švietimo / verslo bendruomenę pasiekti savo tikslus per atvirą priėmimo, pagrįstomis sąnaudomis, palaipsniui mokymo programas ir paslaugas - pristatyti rūpestinga, kompetentingi darbuotojai saugiai, technologiškai turtinga mokymosi aplinka .

Vietos

Trentonas

Address
North Central Missouri College
1301 Main Street

Trentonas, Naujasis Džersis, Jungtinės Amerikos Valstijos